30- Serkan Çalık

Başlatan cgr, 13 Ocak 2013, 19:21:45

« önceki - sonraki »

oguzhann555

Besim hoca artık şu adamı bi 11de oynatsada nedir ne değildir görsek. :suslen:

yirmiuc

En azindan , deplasman maclarinda daha fazla sure almali. Onun kadar hizli bir oyuncumuz yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

alperen

Şu adamı bi kere Musa'nın yerine ilk 11 oynat hoca Allah'ını seviyosan

seyf55

adam oyuna girdi 3 dakika olmadan karşıyakalı futbolcuya kafa atacaktı bi ara :)

King1965

adam nakavt edeceğim derken gol mu atacaktı yoksa kafamı bilmiyoruz :D
http://www.samsunsportv.net/2013/03/karsyakay-nakavt-edecegim.html

Gol'e de oldukça yaklaşmıştı

5trawberry

kalptenþimþek

GökhanÇağlar

Ofsaytta olduğunu tvden ben görüyorum adamın haberi yok.Tek avantajı hızlı olması ama bir maç 11de denemek lazım.

Serkan

dk olmuş 86 tek kale oynuyorsun ; adamlar zaten bitmiş rakip pislik yapıyor dön arkanı nasıl koyduk de geç ne kafa atmaya çalışıyorsun bir ara vurdu da zaten hakem verse kırmızıyı ne olacak... tv başında millet *** kanseri olmuş protokol tribününde insanlar gözünü kırpamıyor heyecandan stresten senin yaptığın götlüğe bak ibineee

özkan

valla kırmızı kart falan hikaye orada tayfun coraya çakmasını isterdim iki tane yisinler birbirlerini hamınamınn travzanlıları  :)

Serkan

yok öle kırmızı kart özkancım kart görse gelir ilk sen söverdin burada takımı sabote ediyor diye

brigand

İlk 11 de şans verilmesi gereken isim diye konuşurken onun daha bilinçli daha istekli olması lazım. Olay bu.

Sioux

son 4-5 dakika giriyor. biraz daha fazla süre alabilir bence.

Jnr.Serkan

Adam kısa sürede kendini gösterebilmek için riske giriyor  basit oynamıyor.Aslında bütün olay bundan ibaret bence

seyf55

bugün çok kötüydü bizim gençler kadar oynayamadı çok bencil oynadı boş adamlara atmadığı toplar da cabası sahada nerde olduğuda belli değil kafasına göre takıldı