'Sadece Samsunsporluluk' Mücadelesine Hitaben.

Başlatan feticalik, 27 Kasım 2012, 00:14:36

« önceki - sonraki »

BigBadMama5552

Doğuştan olmasam bile Samsunsporlu olmanın ayrıcalık olduğunu düşünüyorum resmen. Doğar doğmaz Samsunsporlu olsam daha güzel olurdu tabii. Aileden Samsunsporlu olanları her zaman daha şanslı olduğunu düşünmüşümdür.  :D

emre

Ne güzel bir gündü Güngören maçı, tabi maçı saymazsak bir de soğuğu.. 5 bine yakın kişiydik, maç çok kötüydü, Cenk İşler falan..
(Edit böyle konusunca sanki 1980 lerde ki bir maçı gibi oldu 2 sene önceki maç sanırım :D )

İstanbul'da Grupİstanbul55'in Samsun'da Teoman Abinin, Ss.biz'in ve dolayısıyla Ss.biz'deki çok değerli bir sürü üyenin sayesinde müthiş bir Samsunsporluluk oluştu son dönemde. Yalnız şunu düzelteyim o fbli elemana küfür edilmedi güzelce uyarıldı, güzellikten anlamayınca anladığı dille hitap edildi  :)

feticalik

Alıntı yapılan: emre - 27 Kasım 2012, 19:58:16Yalnız şunu düzelteyim o fbli elemana küfür edilmedi güzelce uyarıldı, güzellikten anlamayınca anladığı dille hitap edildi  :)

o olayı biraz kısa kesmek istediğimden öyle yazdım yanlış anlaşılacağını hiç düşünmedim :)

özkan

İlkokulda,istanbulda,her pazartesi sabahı andımızın okunmasından önce,sıra kavgalarımız biyandan devam ederken biyandan da HER cumartesi,pazar oynanan maçların (her diyorum çünkü o zamanlar hep süper ligdeydik )kritiğinde malum para tuzağı takımlar harici,o kadar anadolu şehrinden öğrenci olmasına rağmen sadece Samsunspor efsanesinin konuşulması o kadar mutlu ederdi ki beni..

Allah'a şükür,15 sene İstanbul havası soluduk,birgün yanlışa yönelmedik.Bir gün de demedimli ulan şunların bir maçına mı gitsem ? Allah o günleri göstermesin,nasip etmesin.

Şehrini satan,herşeyini satacak potansiyele kâdirdir  ;)

Serkan

o fenerli eleman yüzünden kız arkadaşımın yanında 8 basamak yuvarlandım... o kadar bekledim saldırsınlar diye sonunda biz aşşağı inmek zorunda kaldık.

FaTiH_HaN

Bazıları Samsunspor maçına gelirken istanbul takımı forması giymeyi çok normal bişe zannediyor. Anlam veremiyorlar neden tepki gösterildiğini. Bir akrabam Samsunspor-fb maçına fb formasıyla yürüye yürüye stada doğru giderken tartaklanmıştı, üzerindeki fb formasını bıçakla önden çizmişler forma olmuş gömlek gibi adam içinede bişe giymemiş garibim forma pelerin gibi arkadan sallanarak eve gelmiş  ;D

south_london

Alıntı yapılan: Serkan - 28 Kasım 2012, 16:31:34
o fenerli eleman yüzünden kız arkadaşımın yanında 8 basamak yuvarlandım... o kadar bekledim saldırsınlar diye sonunda biz aşşağı inmek zorunda kaldık.

merdivenden yuvarlnmak fenerli kareas kafaya inen saat :rulet:

Serkan

Alıntı yapılan: south_london - 29 Kasım 2012, 14:56:10
merdivenden yuvarlnmak fenerli kareas kafaya inen saat :rulet:

hala bir saat borcun var bana  :)