(Hazırlık Maçı6) Samsunspor - Atakum Belediyespor (A Takım)

Başlatan S.b.ç Çağrı, 08 Eylül 2012, 13:39:45

« önceki - sonraki »

S.b.ç Çağrı

Karşılaşma Cumartesi ( Bugün ) Saat:17:00'da Nuri Asan Tesislerinde.

ahmetsefa55

berusa55

samuray

keşke daha güçlü bi takımla hazırlık maçı yapılsaydı

berusa55

Maç başladığı gibi bitti... Rakibin amatör takım olması, futbolcularımızın konsantrasyonunu ve verimliliğini çok düşürdü bu kesin ama ne olursa olsun bir gol atılmalıydı sanırım. Erhan hoca'dan bol bol azar yemeleri de cabası  :)

Ama önümüzde bir hafta var ve çok daha hazır duruma geleceğimize şüphemiz yok.

***Bu arada ciddi sayıda taraftar topluluğu da maçı takip etti.

samsun 55

Atilla  cebeci sanki lig maçı gibi kalabalık vardı dedi şimdi kanal 55 de

ahmetsefa55

ilk 11 ? oyuncu değişiklikleri ?

nsumbu , musa , ilyas ve gençler ?

fanatik samsunsporlu

musa oynamadı.nsumbu ikinci yarı girdi iyidi.ilyas genç çocuk forma şansı bulamayacak gibi neden alındığını anlayamadım

S.b.ç Çağrı

Samsunspor'umuz sahaya, Soner, Kere, Lokman, Ozan, Hakan, Erdem, Mehmet Sak, Musa Sinan, Roberts, Adem, Ahmet Arı onbiri ile çıktı.

S.b.ç Çağrı

minci

Çok kötüydük. Umarım hazırlık maçı olduğu için böyleydiler. Yoksa gerisini söylemek bile istemiyorum. Takım forvetsiz oynuyor. Orta saha iki pas yapamıyor. İyiki savunma var. Kalecimiz yine çok iyiyidi. 2 kez karşı karşıya kaldığı pozisyonda başarılıydı. Düşünün bir takımın kalecisi iyi oynarsa o takım nasıl olur. Oynadığımız takım bir amatör takım. Özellikle Ahmet Arı'ya çok kızdım. Bu ne laubalilikti. Sercanın bu yılki versiyonu. Hiç hoşuma gitmedi. Hoca buna nasıl izin verir. Mehmet Sak ayağından çok çenesi çalışıyor. El kol hareketleri hiç hoş değildi. Bu durum bizim için ciddi bir sorun olacağa benziyor. Umarım yanılırım. Ahmet Arı ve Mehmet Sak'a dikkat. İyi birşey yokmu diye sorarsanız, herzamanki gibi Lokman, Kere ve Kaleci iyiydi. Dikkat edin savunmamızdan söz ediyorum. En son alınan zenci biraz ağır olmasına rağmen o da iyiydi.

Ollivanders

Nsumbu fazlasıyla işimizi görür. Ahmet arı şovmen geldi bana. Panenka penaltı atacagını hepimiz gibi kaleci de tahmin etti. Umarım utandırır bizleri ama Ahmet Arı'dan bu kafayla umitli degilim.

Stoper

Yalnız Atakum belediye spor çok iyi takım kurmuş. Arkalarında belediye,hedef 3. lig.. Kendi liglerinde çok takımın canını yakar. Zamanım oldukça gidicem maçlarına.

muzaffer4

atakum bu sene 3. lige çıkar diye düşünüyorum takımları iyi maddi açıdan düzgün ..