53- Lokman Gör

Başlatan germencisse, 11 Ağustos 2012, 23:03:59

« önceki - sonraki »

Ayberk

hava topu kaçırmadı, müdahaleleri yerindeydi, topu oyuna iyi sokuyor, üstelik sol ayaklı stoper daha ne olsun?  >l<

twitter

ayarsız bir oyun tarzı var. libero için sakat işler bunlar ama hayırlısı ben severim

Desiqner

:_nazar nazar boncuğunu koyalım önce.

Bana çok güven verdi defansta.Diğer defans hattındaki arkadaşlarıyla birlikte oynadıkça daha sağlam hale gelecektir.Güçlü fiziği onun bölgelerinde forvet oyuncularına çok sıkıntı verecektir.

ahmetsefa55

ben lokmanın tam anlamıyla hazır olmadığını düşünüyorum.
sonuçta ağır idmanlardan çıktılar.
4. 5. haftadan sonra tank gibi olur defansta.

lucarelli

Hİç top kaçırmadı. Spiker defalarca  "yine Lokman" dedi durdu. Bu kadar kısa sürede savunmada böyle bir uyumun yakalanması inanılmaz. Şaban gibi bu çocuğun da bonservisini alabilirsek çok iyi olur.

Gorkem

çok beğendim çok iyiydi,nazar değmesin

samuray

bende çok beğendim lokmanı ilk maç çok kısa birliktelik böyle performans çok daha kiyi olacak takımımızın defan s problemi olmayacakk taş gibi bi defans oluşturulmuş

zevgar

kere'nin hatalarını, eksikliklerini giderebilecek seviyede sağlam. bazen tek kaldı kere kornere çıktığında ama yine yerinde savunmayla elinden geleni yaptı.

Sioux

çok iyi oynadı, bu sezon bize çok katkı sağlar. ama kemal'in bank asya performansıyla kimse kıyaslamasın lütfen, o performans apayrı birşeydi çünkü.
lokman iyiydi, daha da iyi olur.

oguz_5528

Lokman çok puan aldırır bize ilk maç bu kadar net konuştum arkasında da olacam

Cabbar Samsunspor

Lokman Adem Alkaşidende, Kemal Tokakdan Da İyi Oyuncu. Acilen Bonservisi Alınmalı. Tank Gibi Çocuk. Yaşıda Genç. Direk Milli Takımda Bile Oynar, ACİLEN BONSERVİSİ ALINMALI !

5trawberry

Abartmaya da gerek yok.

Görünen o ki, Lokman boş bir adam değil. Kere ile birlikte ligin en iyi ikilisi olacağına eminim.
Adem defansın sağında, Lokman ortasında oynuyor kıyas yersiz ve saçma.

Kemal kendi kariyerini kendi yok etti. Şimdi kadroya giremediği takımda düşmeme mücadelesi versin. Ayrıca Gittiği iyi oldu Lokman gibi daha fizikli, daha genç ve daha potansiyelli bir oyuncumuz oldu. Umarım klübe kazandırılır.

deli 55

sağlam adama benziyor.başarılar lokman...

Ertuğrul Sağlam

Çok sert şutları var ama son dakikadaki serbest vuruşu neden kullanmadı anlamadım... Yediğimiz goldeki hatasını telafi edebilirdi.

vanlioglu

allah nazarlardan saklasın. defansın sigortası.  >l<