53- Lokman Gör

Başlatan germencisse, 11 Ağustos 2012, 23:03:59

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

twitterda iyice abarttılar. tamam oynadı bu sezon ve gitti. yok tokiden ev al kirasını biz verelim, yok kredi çek borcunu ödeyelim ama kal falan. tmm belki biraz şaka amaçlı ama baydı artık. giden gitti eyvallah.

samsun 55

facede ankarasporla anlaştı yazıyor

seyf55

gidene yol verin get outtttt

samsun 55

Yönetime Bir Sitemde Lokman'dan

Samsunspor'un eski futbolcusu Lokman Gör, Twitter hesabından Samsunspor'a sitem etti. Telefonlarına bakılmadığını iddia eden Lokman, "Allah büyük, yazıklar olsun" dedi

Samsunsporlu eski futbolcu Lokman Gör, twitter hesabından yaptığı açıklamalarla Samsunspor Kulübü Başkanı Emin Kar ve yönetimine sitem etti. Lokman Gör hesabında şu açıklamaları yaptı; "O kadar emek ver, takımı kümede tut, şimdi telefonlar açılmıyor. Allah büyük ama yazıklar olsun. Emeğimizin karşılığını istedik be Samsun".  Samsunsporlu taraftarlardan Gelen tepkilerden dolayı Lokman Gör daha sonra Tweet'ini kaldırdı. Lokman daha sonra ise "Yok abi kimse için fedakarlık yapmayacaksın. Yaparsan böyle olur işte" diye ayrı bir yorum paylaştı.

lato

Dünyanın parasını cebe indirip taraftara yalakalık yapıp gidince de arkasından konuşan adam mı fedakarlık yapmış? Takımlarına fedakarlığı sadece taraftarları yapar milyarları cebe indirenler değil. İlk geldiğinde çok sevdiğim bir isimdi. Formasının hakkını da verdi bana göre ama fedakarlık yapmadı. Para mevzusu nedir bilmiyorum ama daha gideli iki gün olmuş değmez

FaTiH_HaN

tamam paranı alamıyorsan sitem et de hakkımızı istedik Samsun nedir, bütün Samsun halkı olarak aldığımız karar ile lokmana ödeme yapılmamasını kararlaştırdık.

ugurozkan

adam sözleşmesindeki ücreti, emeğinin karşılığını alsın da fedakarlık nerede acaba? sanki avrupa kariyerini bırakıp bizi kümede tutmaya geldi.

Serkan

Onun götünü kaldıranlara selam olsun

ali ihsan

Mukavelesinde yazani alacak her turlu baska ne istiyormus müptezel

5trawberry

Adam falan değilmiş bu.

orucreis

twetterda adı geçen ve büyük SAMSUNSPOR taraftarlarının kalmasını istediği için günlerce twet atan lokman değil mi bu  :-X :-X :-X :-X

twitter

bu adam ne parası istiyor ki ben ayıkamadım olayı ?

King1965

Ben görüştüm kendisiyle Alacağı varmış kulüpte ödenmediği için yöneticimizden birini sürekli arıyormuş ancak telefonlarını açmıyorlarmıs. Sordum kim bu yönetici dedim ancak boşver isim vermek olmaz dedi. Biz o kadar emek verdik neden telefonum açılmaz dedi.

Eğer alacağı ödeme varda ödenmiyorsa haklıdır istemekte.

cakir55

Sen şöyle yap biz parasının öderiz, doğalgaz kullan parasını biz ödeyelim gibi saçma şeyleri retwet ederken iyiydi lokman efendi bunu twitterda yazmanin anlamı ne yani bu kulupte kimsenin bir kuruşu bile kalmaz.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ayberk

Alıntı yapılan: King1965 - 13 Temmuz 2013, 09:10:44
Ben görüştüm kendisiyle Alacağı varmış kulüpte ödenmediği için yöneticimizden birini sürekli arıyormuş ancak telefonlarını açmıyorlarmıs. Sordum kim bu yönetici dedim ancak boşver isim vermek olmaz dedi. Biz o kadar emek verdik neden telefonum açılmaz dedi.

Eğer alacağı ödeme varda ödenmiyorsa haklıdır istemekte.

illa ki alacağı varsa istemek hakkı, adı üzerinde alacak! ama bunu twitter'dan yaygaraya dönüştürmenin anlamı yok, her şeyin bir üslubu var. daha kulüpten ayrılalı 2 ay olmuş beyefendi milleti kışkırtıyor Samsun'a karşı. Sanki bundan önce Almanya'da futbol oynuyordu da ilk defa Türkiye'de zamanında ödeme yapılmadığına şahit oldu. Burası Türkiye, sen de futbolcusun, ödemesi 4-5 yıl geciken meslektaşların var lan bu ülkede, akıllı ol Lokman ;) eğer hakkını istiyorsan bunun da bir yolu yordamı var