20 - Şenol Demirci

Başlatan germencisse, 11 Ağustos 2012, 01:03:07

« önceki - sonraki »

germencisse

11 Ağustos 2012, 01:03:07 Son düzenlenme: 26 Ağustos 2012, 21:33:50 salihcakir

Tam adı:Şenol Demirci

Doğum tarihi:27 Ağustos 1980 (31 yaşında)

Doğum yeri:Oberhausen, Almanya

Boyu:1,68 m

Mevkii:Orta saha

Şimdiden takımımıza hayırlı olsun,Şenol için yepyeni bir sayfa açılıyor,umarız takımımızın süper lig yolunda onemli isimleri arasında yer alır.

fanatik samsunsporlu

hakemlerle dalaşmayıp topunu oynarsa verimli olur

Tufan

iyi bir Samsunlu diğer takımlarda oynadığından farklı oynayacaktır şahsen sevindim kulübede bile dursa bu lig için maçı çevirebilecek bir topçu.

Jnr.Serkan

Giresunda fırtına gibiydi.O formu yakalar İnşallah

beşnumara

Şenol iyi samsunludur bildiğim kadarıyla da samsunsporludur daha önce bizimle halı sahaya da katıldı. şenoldan faydalanmak istiyorsak fizik olarak güçlenmesi gerek güçlü kalması gerek yoksa tekniğinden bir şey kaybetmemiştir tek sorun fizik. oyun stili olarak mehmet abi halısahada nasılsa eller kollar ayaklar mimikler:) aynı tabi ben çok benzetiyordum.Hayırlı olsun Samsunsporumuza.

5trawberry

İsabetli bir transfer oldu.

Bir kaç hafta önce Transfer başlığına yazmıştım durumu nedir, performansı hakkında bilgisi olan var mı diye, baktık yönetimimiz almış.

Güzel oldu.

Abi statüsündekiler ruhunu aşılarsa, çok iyi olacak takım.

twitter

mehmet yılmaz

Şenol demirci için samsunspor forması giymek en büyük hayal idi. Hiç bir maddi talepte bulunmamis "siz ne derseniz kabulüm" demiş. Samsunspor için elinden geleni değil elinden gelenin fazlasını verecek bir adam. Inşallah form tutar ve bizi mahcup etmez.

muzaffer4

Stoper

Ahmet Güven, Bolusporla anlaşan Çarşambalı Volkan ve Şenol Demirci. Bu 3 Samsunluyu bu sene kadroda görürüz diye tahmin ediyordum. Sadece Şenol Demirci tahminim tuttu. Her gittiği takımda 55 numara giyerdi.Bu sezonda kaptırmaz 55'i galiba.Başarılar İlyasköy çocuğu.

FaTiH_HaN

Hırsı ve tekniği ortada, fizik kondisyon durumunu düzelttiği taktirde Samsunsporda oynamanın vermiş olduğu motivasyonla faydalı olacaktır, Samsunsporumuza hayırlı olsun, darısı Hakan Bayraktar ve Musanın başına  :)

AhmetDenizci

Samsunsporumuza hayırlı uğurlu olsun. 55 numarayı gittiği takımlarda giyen Samsunspor'u benimsemiş bir futbolcunun camiamıza gelmesi çok sevindirici. İnşallah gençlere de örnek olur.

Cezo

Lakabı psikopat ama hadi hayırlısı :):)

saim55

Hayırlı olur inşallah.

Gorkem