52- Samet Hasan Yıldıran ( Ünyespor Kiralık )

Başlatan ChucKeR, 19 Mart 2012, 19:10:18

« önceki - sonraki »

atalanta8

yaş olmuş 20 ünye çarşamba gezer

Desiqner

Pas verirken çok heyacanlı hatalı paslar veriyor.Biraz daha pişmesi lazım evet 1 yıllığına kiralık verilebilir biryere.Ne kadar kötü oynarsa oynasın altyapıdan adam görünce heyecanlanıyorum usta.

minci

Mesut hocaya bravo. Kayserideki o hatasından sonra  tekrar takıma koyması çok iyi. Bu maçta da hiç fena oynamadı. Uzun zaman sonra ilkdefa altyapıdan bir oyuncumuzu görmek gerçekten çok güzel. Umarı devamı gelir.

Atakumlu

son dakikalarda ugur bey pas verse cocugun soldan ceza sahasına kosması bosa gitmeyecekti belkide ...
+ bir de 20 yasında girmesin bu cocuklar kadroya 17-18 yaslarında kadroya girsin bi kac onemsiz macta oynasın oynamasada yedek klubesinin havasını solusun, gec kalmayalım gelecek alt yapılarımızda  ;)

SametYılmaz55

inşallah uzun yıllar katkı yapacak yetenekte ve karakterdedir.sercan ve sefa zibidileri gibi olmaz inşallah sonu

samuray

uzun aralardan sonra kadromuzda altyapıdan oyuncu görmek beni mutlu ediyor eminim bütün taraftarlar ımız aynı düşünceyi paylaşıyordur daha 20 yaşında bir genç elbetteki ufak tefek hatalar olacak bizde ne kazmalar var ne hatalar yapıyorlar kendi kalemize gol atanmı rakip forvete gol asisti verenmi say say bitmez onları görmüyoruzda bu gencecik altyapıdan gelen çocuğumuzun hatasınımı görüyoruz keşke onlara daha gençken 19 18 17 yaşlarında da bu şansları verebilsek geleceğimiz gençlerimiz altyapımız da

Serkan

Son yıllarda alt yapıdan çıkan çocukları görünce hiç altyapı özlemim hasretim kalmadı benim Şu sercan sefa ikilisi altyapıdan soğuttu yeminle.

samuray

bu sezon kulübümüzün yaptığı en iyi şey alt yapıya verdiği önemdir bana göre samsunsporun geleceği orada her alt yapıdan çıkansercan veya sefa olacak diye bi kuralda yok yüz tane elmanın içerisinden bir iki çürük elma çıkabilir

brigand

Altyapının en büyük sorunu hakkı olana hakkının verilmemesidir. Tabii ki de daha fazla genç taramak zorundasınız. Daha bilimsel ve modern çalışıp iyi şartlar sağlamak zorundasınız ama en önemlisi hocalarınızın karakterli insanlar olması. Bu hem oyuncunun mental gelişimi hem de adaletin doğru dağıtılması için gerekli. Bu yönetim bu bulanık günlerden çıktığında biraz çabayla ayağa kaldırabilir altyapıyı diye düşünüyorum.

buonanotte

İlerleyen dönemlerde altyapıdan daha çok oyuncunun çıkacağına inanıyorum.
Değerlendirmek için daha erken.Ama mesut hocanın güvenini kazandığına göre umut var demek ki.

Shane_Falco

Ah ulan keşke sivas maçında Uğur'un yerine sen oynayaydın bee  :kafa: :kafa:

AhmetDenizci

Bugün ilk golünü attı, biraz heyecanını yense daha iyi olacak.

burakbas

Bahtın açık olsun.. Nice zaferlere...

samuray

iyi oynadı bugün inşallah daha iyi olur uzun yıllar giyer samsunsporumuzun formasını

isa55