52- Samet Hasan Yıldıran ( Ünyespor Kiralık )

Başlatan ChucKeR, 19 Mart 2012, 19:10:18

« önceki - sonraki »

ChucKeR

19 Mart 2012, 19:10:18 Son düzenlenme: 12 Eylül 2012, 19:26:03 salihcakir
AlıntıDoğum Yeri    :   ÜNYE
Doğum Tarihi    :   19 Eylül 1992
Uyruk    :   TC
Mevkii: Orta Saha

Kayseri maçında ilk resmi maçına çıktı. Bu sene oynayan ilk alt yapı oyuncumuz. İlk alt yapı oyuncusunun 31. haftada oyuna girmesi ne manidar değil mi. Kadro kalitesine  baktığımda bu arkadaşa da bi sayfa açmak lazım diye düşündüm.
Düşsek de düşmesek de giden çok  olacak bu takımdan. Seneye daha fazla fırsat bulur sanırım.

Oyunculuğu  İyi mi kötü mü bilmiyorum da topla ilk buluştuğunda yaptığı kontrolü şu an yapabilen orta sahamız yok malesef :(

cgr

Alıntı yapılan: ChucKeR - 19 Mart 2012, 19:10:18
Düşsek de düşmesek de giden çok  olacak bu takımdan. Seneye daha fazla fırsat bulur sanırım.

Oyunculuğu  İyi mi kötü mü bilmiyorum da topla ilk buluştuğunda yaptığı kontrolü şu an yapabilen orta sahamız yok malesef :(

topla 2.buluşmasında da yaptığı ıskayı yapabilen orta sahamızda yok ama... Deneme tahtası mı arkadaş takım ? Böylesine kritik bi maçta bu adam mı girer oyuna ? Yetiştirme yurdu muyuz biz ?

ChucKeR

serkan aykut ilk kez forma giydiğinde 17 yaşındaydı. 34 yaşına kadar bu formayı giydi. onu da geçtim 30 haftadır oynuyor diğerleri ne faydalarını gördük?

cgr

Alıntı yapılan: ChucKeR - 19 Mart 2012, 19:15:49
serkan aykut ilk kez forma giydiğinde 17 yaşındaydı. 34 yaşına kadar bu formayı giydi. onu da geçtim 30 haftadır oynuyor diğerleri ne faydalarını gördük?

tamam çukur, sen haklısın...

ChucKeR

Theofanis Gekas

en kötü Samsunlu veya Samsunspor altyapılı futbolcu en iyi kiralıkdan iyidir bana göre,inşallah seneye izleriz

ahmetsefa55

boyle usakların daha fazla oynaması gerekıyo.
benı heycanlandırıyo altyapı oyuncuları.
kotuyse elbette oynamasında en azından bı sansı hakedıyolar.

en kotu hıc bıse bılmese hakan arslandan ıyı oynar. ;)

mehmet yılmaz

Profesyonel kariyerine talihsiz bir başlangıç yaptı. 2. golün hatası onundu ama sağlık olsun diyelim.
Çok genç sayılmaz aslında, 20 yaşında; inşallah Samsunspor'umuza faydalı olacak yetenek ve karakterdedir..

samuray

altyapıdan gençlere şans verilmesinden yanayım varsın o da hata yapsın hiç değilse fink gibi rakip kale yerine bizim kalemize gol atmadı ona katlandıysak bu hiç bi şey ,finkin yanında evet bu takımdan sezon sonu çok gidecek var kadro yapımızda 3. tane altyapıdan genç yetenekli oyuncular niye olmasın keşke 2,3 tanesini kadromuza katabilsek o vasıfta olsalar samsunspor ruhunu o armanıın kutsallığını bu gençlerimiz verecekler bizlerde bunun mutluluğunu yaşayacağız ilerde bu takımda bir tane samsun kökenli oyuncumuz yok alt yapımızdan demiyeceğiz inşallah

5trawberry

20 yasinda bir adamin Avrupa sartlarinda toplamda en az 4-5 maclik sure almasi gerekirdi. bana fiziken yetersiz gibi geldi. denemek lazim elbette.

RT55

bu takımın çimentosu yıllardır samsunlu alt yapıdan yetişen çocuklar..bu olmayınca olmuyor   :( umarımki kendini geliştirir..

Theofanis Gekas

elin iti köpeği kaç hata yaptı o samet yapmış çok mu varsın bizim çocuklarımız hata yapsın

usare

İyi bu çocuk bence. Artık senenin planlarını yapmalıyız. En az üç dört altyapı oyuncusu oynasın artık 11 de. Fink ten, muratlardan, hakan dan daha mı kötü olacak. En azından koşar, basar, ısırır, vurur, kırar. Turgay da bunlar kadar oynuyodu.

Sioux

Bu çocuk iyi olur  ::)
Yalnız 52 giymesi hoşuma gitmedi. Ünyeliymiş ama yine de sevmedim işte...

isa55