STSL 2011-2012 / 22.Hafta | Manisaspor - SAMSUNSPORUMUZ: 1-1

Başlatan 55_OrHaN_55, 21 Ocak 2012, 15:59:52

« önceki - sonraki »

doðan

Alıntı yapılan: celebi - 21 Ocak 2012, 19:32:53
mehmet hocam bugün mü gidiyordu izmire

Sali gelecekti celebi ben erken gecmek istedim ordu macini evde izlerim dedim ama nasip degilmis
@fanatik samsunsporlu
Saolasin

celebi

Stoper

Düşüş içinde olan Manisa deplasmanından 3 puan ile dönersek bizi kimse tutamaz. İçer de İstanbul büyükşehir ve Fenerbahçe maçlarından en kötü 4 puan çıkartırız.. İlk deplasman galibiyetimiz olmasını dileğiyle. Çok klişe olacak ama ; 0-1 olsun bizim olsun..

55.hakan

Uğur ve Zenke'nin sakatlıklarındaki ciddiyet neymiş acaba?

mehmet yılmaz

Yeni hocayla oradan en kötü 1 puan çıkartabiliriz diye ümit ediyorum.

King Of The North

Yeni hoca mı? Petkoviç yolcu mu yoksa? eğer öyleyse zaten takım uçuşa geçer, Ordu maçındaki gibi defansta hata yapılmazsa Gekas ya da Ekighonun gol atacağına inanıyorum, kazanırız ama maçın Salı olması düşündürücü, çok yoruldu takım...

usare

Abi geçmiş olsun.
Kazansak da Kaybetsek de
Ne farkeder SAMSUNSPOR'um.

ali ihsan

Tufan

Doğan abi çok geçmiş olsun dikkat et aman diyeyim.

Maça gelince böyle devam umutlandırdınız utandırmayın.

Ollivanders

Büyük geçmiş olsun doğan abi. Kendine dikkat et :(

ahmetsefa55

manisa defansında hüseyin tok sarı kart cezalısı sanırım.
4.sarı kartını görmüş.iyi oldu bu.

berusa55

Alıntı yapılan: doğan - 21 Ocak 2012, 19:21:40
Bu gun seni karsilayabilmek ve manisa macini beraber izleyebilmek icin konya dan yola cikarak izmir e dogru yola cikmistimki ; maalesef yolu tamamlayamadim , konyanin 150 km disinda ciddi bir trafik kazasi yaptim ( korkulacak bir sey yok burnum dahi kanamadi) tel uzuntum maci izleyememek hatta dinleyememek oldu , ama 3 puana feda olsun araba , hattaya kazanacaklarini bileyim yine kaza yaparim . Mehmet su an icin seni karsilayamayacagim gibi ,ama cikmadik candan umut. Kesilmez ...

Geçmiş olsun Doğan abi...

FaTiH_HaN

Çok büyük geçmiş olsun Doğan Abi, cana geleceğine mala gelsin.

##kdc##