(ANKET) Samsunsporumun Formasıyla Görmek İstemediklerim(iz)!!!

Başlatan s_uzunkaya, 23 Aralık 2011, 00:32:27

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: kızılyıldız55 - 23 Aralık 2011, 15:34:53
abi eli kaymıştır belki

:evet:

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 23 Aralık 2011, 15:35:31
1-Domínguez
2-Adem
3-Kemal    
4-Ertuğrul    
5-Fink    
6-Murat
7-Zenke

@Oruma

Başlığı doğru okuduğundan eminsin değil mi? Ya da böyle mi düşünüyorsun gerçekten? Herkesin görüşüne saygımız var ama fikir ayrılıkları olacağını düşünüyordumda bu kadarını beklemiyordum.  :o

FaTiH_HaN

Bence takımda görmekten memnun olduğu oyuncuları yazmış arkadaş  ;D

Ahmeti

Oruma'nın yaptığı listeden Domingiez'i çıkaralım geri kalan futbolcular ilk yarı bize 12 puan kazandırdı.

55__Gurbet__55

- Lazar
- Akaki
- Ufuk
- Bülent Kocabey

Bunlar benim futbol zevkimin icine eden adamlar. Bunlari izlemek, gözlerimi agir bir hakaret olarak algiliyorum.

Aslinda cok isim sayilir ama AntZ Abinin dedigi gibi cogu zaten gitmeyecek ve biz gene  onlara mahkum olacagiz.

Ajan

Alıntı yapılan: Kaya - 23 Aralık 2011, 01:56:14
Taraftar formasını mı çıkartsın anlamadım ?

Yani Ajanım muhalif olmak için de olmayalım bazen..Taraftar hala yerinde,aynı şekilde devam ediyor sayısı da çok net belli..Ben,sen ve o.
Bence sen seyirciden söz ediyorsun tekrar düşün derim..

Alıntı yapılan: samsuni - 23 Aralık 2011, 02:13:13
Ajanı beğenmiş birisi olarak
Eğer inancını, hırsını kaybetmiş bir taraftar varsa yalandan Samsunspor forması giymesin, o formayı giyen kişi futbolcu da olsa taraftar da olsa sonuna kadar mücadele etmek zorunda dediğini düşünüyorum.
Şiir şerhi gibi oldu ha, Eren gel de anlat durumu :)

Siteye 2 yıldır yazıyorum ilk defa adımla hitap edildi galiba sağol Mehmet abi duygulandırdın beni :) Mehmet abi kendi anladığına göre bir tefsirini yapmış.Mehmet abinin dediklerine katılmakla beraber inancını kaybetmiş bir taraftar kitlesinin gerçekten oluştuğu bir ortamdayız maalesef İnanç abi. Artık içerdeki ve deplasmandaki maça 1-0 geride başladığımız kabullenmiş,İstanbul takımları tutanların sırf memleketimizin takımı diye bu takımdan bir halt olmaz sözünün kendi taraftarımızca da benimsendiği dönemlerden geçen yıl tribüne çektiğimiz sadece Samsunspor'lu yaptığımıza inandığımız arkadaşlarımız kardeşlerimizin bizlerden kopmaya başladığı vs diye uzar gider. İnançsızlıkta bir inançtır ama taraftarı olduğun takıma inanmamak ********.

ugrass

Kaya

Eren kardeşim düşüncende haklı olabilirsin,hatta haklısındır da,yalnız benim demek istediğim bu değil.Taraftar vurgusunun yanlış olduğunu düşünüyorum.Ben Eren'in Mehmet abinin Serkanın,Alinin,Selimin söylediğin durumda olmadığını net görüyorum.Başarıya endeksli seyircidin bahsediyorsan söylediklerine imza atarım.Umarım anlatabilmişimdir.Kendimizden şüphe duymayalım,hala şanlı SAMSUNSPOR ''Taraftarı''yız..

55ertan

Ajan

Alıntı yapılan: Kaya - 23 Aralık 2011, 20:28:47
     Eren kardeşim düşüncende haklı olabilirsin,hatta haklısındır da,yalnız benim demek istediğim bu değil.Taraftar vurgusunun yanlış olduğunu düşünüyorum.Ben Eren'in Mehmet abinin Serkanın,Alinin,Selimin söylediğin durumda olmadığını net görüyorum.Başarıya endeksli seyircidin bahsediyorsan söylediklerine imza atarım.Umarım anlatabilmişimdir.Kendimizden şüphe duymayalım,hala şanlı SAMSUNSPOR ''Taraftarı''yız..

Eyvallah abi dediklerini anladım. Ama siteye bakınca yüzyüze görüşmediğimiz bir çok insan var ve çoğu buraya karamsar,umutsuz bir şekilde yazıyor.Klavye başından kimsenin Samsunporluluğunu sorgulayamayacağım için bu platforma katılan bir çok kişinin de taraftar olgusuna eriştiğini düşünüyorum. Sözüm onları ve çevremdeki çoğu insanı kapsar cinstendi.Neyse fazla uzatmanın anlamı yok abi ikimizde söylediklerimizi anladığını düşünüyorum son olarak ''Hiç bir şeye ''  :)

Kaya

Alıntı yapılan: Ajan - 23 Aralık 2011, 20:42:50
Eyvallah abi dediklerini anladım. Ama siteye bakınca yüzyüze görüşmediğimiz bir çok insan var ve çoğu buraya karamsar,umutsuz bir şekilde yazıyor.Klavye başından kimsenin Samsunporluluğunu sorgulayamayacağım için bu platforma katılan bir çok kişinin de taraftar olgusuna eriştiğini düşünüyorum.

İşte bu kısım müthiş bir cevap bana göre..Forum da bu konuyla ilgili muhabbeti bitirir cinsten. >l< Diğer düşüncelerimizi yüzyüzeyken detaylı konuşuruz.. :evet:  ;)

epçeli köylü

Sadece Petkoviç gitsin.Gelen teknik direktörde takımı temizler nasıl olsa.

Forvetim

cgr

Tekrar yazayım... Makaki, Manıl, B.Kocakafa, Mal Lazar ve Maldomiro isimlerini 2.yarıdan itibaren görmek istemiyorum ... !

Ayberk

Lazar,Valdomiro,Anıl,Dominguez,Savaş,Ufuk,Ekigho,Bülent ve bu dakikadan sonra kendilerine bile faydası dokunmayacak olan Selim-Gurur ikilisi

5trawberry