(ANKET) Samsunsporumun Formasıyla Görmek İstemediklerim(iz)!!!

Başlatan s_uzunkaya, 23 Aralık 2011, 00:32:27

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

1- DOMİNGEZ
  2- PAL LAZAR
  3- FİNK
  4- BAHİA
  5- KHUBUTİA
  6- BÜLENT KOCABEY
  7- HAKAN ARSLAN
  8- VALDOMİRO

yirmiuc

1- Akaki
2- Pal lazar
3- Valdomiro
4- Fink
5- Ufuk
6- Savaş Yılmaz

5trawberry

Sevgili abicim kardeşim, fikrine saygı duymakla beraber başlığı gereksiz görüyorum..
Yönetim gerekeni yapacaktır zaten, şunları görmek istemiyoruz deriz, kalırız yine bunların eline, yarım sezon yine bunlardan medet umarız..

celebi

1- PAL LAZAR
   2- BAHİA
   3- KHUBUTİA
   4- BÜLENT KOCABEY
   5- VALDOMİRO

AntZ

Nar lekesi  :( Çıkmıyo formadan ne yapmam lazım  :o

Samsunspor formasıyla görmek istemediklerimiz biraz ağır kaçmamış mı? Bana kalsa belki bütün takımı yazarım ama buraya yazılacak isimlerin çoğunun ikinci yarıda takımda olacağını da hesaba katalım.  ;)

isa55

Forma giyenlerden
   1- DOMİNGEZ
   2- PAL LAZAR
   3- UFUK 
   4- BÜLENT KOCABEY
   5- VALDOMİRO
Takım elbise giyenlerden
    PETKOVİÇ yeterli

Ajan

Inancını,hırsını,güvenini kaybetmiş taraftarı

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: AntZ - 23 Aralık 2011, 01:03:12
Nar lekesi  :( Çıkmıyo formadan ne yapmam lazım  :o

Samsunspor formasıyla görmek istemediklerimiz biraz ağır kaçmamış mı? Bana kalsa belki bütün takımı yazarım ama buraya yazılacak isimlerin çoğunun ikinci yarıda takımda olacağını da hesaba katalım.  ;)

bu saatten sonra ağırı yok.... bu takıma bunları kim getirdiyse aynı şekilde götürsün. görmek istemiyorum kardeşim.lakayıtca top oynayanı, 2 metre yanındakine pas veremeyeni, şut çekmekten aciz olanı, bomboş pozisyonda kafasına gelen topu 3 metre önündeki adama nişanlayanı, kapasitesi yeterli olmayanı kim getirdiyse aldığı yere geri koysun. listeye dikkat ettiyseniz saksı dolu. ben her maç sonu bir şekilde beceriksizliklerinin yüzünden imkansız maçların verilmesiyle kanser olcağıma onların ağırına gidsin belki kandisyon yaparlar.... neşteri vurmadan isimlerin üzerinde durulmadan bu takım bağıra bağıra gene alt lige gider ki ozaman kocaelinin yanında alırız soluğu. ağırmış....

Kaya

Alıntı yapılan: Ajan - 23 Aralık 2011, 01:31:50
Inancını,hırsını,güvenini kaybetmiş taraftarı

Taraftar formasını mı çıkartsın anlamadım ?

Yani Ajanım muhalif olmak için de olmayalım bazen..Taraftar hala yerinde,aynı şekilde devam ediyor sayısı da çok net belli..Ben,sen ve o.
Bence sen seyirciden söz ediyorsun tekrar düşün derim..

AntZ

Alıntı yapılan: slazenger - 23 Aralık 2011, 01:51:35
bu saatten sonra ağırı yok.... bu takıma bunları kim getirdiyse aynı şekilde götürsün. görmek istemiyorum kardeşim.lakayıtca top oynayanı, 2 metre yanındakine pas veremeyeni, şut çekmekten aciz olanı, bomboş pozisyonda kafasına gelen topu 3 metre önündeki adama nişanlayanı, kapasitesi yeterli olmayanı kim getirdiyse aldığı yere geri koysun. listeye dikkat ettiyseniz saksı dolu. ben her maç sonu bir şekilde beceriksizliklerinin yüzünden imkansız maçların verilmesiyle kanser olcağıma onların ağırına gidsin belki kandisyon yaparlar.... neşteri vurmadan isimlerin üzerinde durulmadan bu takım bağıra bağıra gene alt lige gider ki ozaman kocaelinin yanında alırız soluğu. ağırmış....

1- DOMİNGEZ
  2- PAL LAZAR
  3- FİNK
  4- BAHİA
  5- KHUBUTİA
  6- BÜLENT KOCABEY
  7- HAKAN ARSLAN
  8- VALDOMİRO
...

O zaman ekleyelim, daha gidecek çok isim var, ilk başta Ekigho, sonra Bance, Zenke, Anıl, sonra Adem zaten Bank Asya topçusu yakışmıyor Samsunspor'a. Orhan, Ufuk gibi isimleri kafadan gönderdim zaten.

Kısaca Ertuğrul, Kemal, Murat kalsın gerisi gitsin...  Cidden hiçbirini görmek istemiyorum, Samsunspor'um çok daha iyi isimlere layık :evet: Devre arası 20 tane adam alalım yerlerine.  >l<

Eeee ne oldu şimdi?

Alıntı yapılan: Kaya - 23 Aralık 2011, 01:56:14
Taraftar formasını mı çıkartsın anlamadım ?

Yani Ajanım muhalif olmak için de olmayalım bazen..Taraftar hala yerinde,aynı şekilde devam ediyor sayısı da çok net belli..Ben,sen ve o.
Bence sen seyirciden söz ediyorsun tekrar düşün derim..

Taraftarın inancını,hırsını,güvenini kaybettiğini görmek istemiyoruz anlamında yazdı bence

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: 5trawberry - 23 Aralık 2011, 00:57:23
Sevgili abicim kardeşim, fikrine saygı duymakla beraber başlığı gereksiz görüyorum..
Yönetim gerekeni yapacaktır zaten, şunları görmek istemiyoruz deriz, kalırız yine bunların eline, yarım sezon yine bunlardan medet umarız..

daha dün bitti kabus.... bende bu başlıkta, özellikle şu kısa transfer zamanında tüm takımdaşlarımın bu kabusdan uyanmak için bu fırsatı kullanmak isteyeceklerine emindim. bunlarla küme düşme mücadelesi yapılmaz arkadaşlar, eğer şu zamanı iyi değerlendirip yönetimin bir şekilde taraftarın isteklerini dikkate almalarını sağlayamassak bunlarla küme düşme mücadelesi yapamıycağımıza eminim. burdayazdıklarımız takip ediliyor ve dikkate alınıyor. ben yarım sezon daha pal lazar ın mallıklarına, domingezin geviş getirmesine, finkin antremandaymış gibi maç oynamasına, khubutianın 3 metre önündeki adama bomboş pozisyonda kafasıyla ayağına volelik açmasına, hakan ın akıldan noksan futboluna tahamülüm yok. ben taraftarsam bunları görmek istemiyorum ve yönetiminde bunları okuduğuna inandığım için paylaşıyorum. nasıl gereksiz ve ağır olur bu başlık anlayamıyorum... bu alınan puanları özellikle samsun daki siz taraftarlar sayesinde alabildiler.... benmi çok agrasifim yaa...bunlara gerçekten yarım sezon daha dayanabilcekmisiniz?   

Kaya

Konu başlığı SAMSUNSPORUMUN FORMASIYLA GÖRMEK İSTEMEDİKLERİM(İZ)!!!  olunca İnancını,hırsını,güvenini kaybetmiş taraftar cevabı bana pek doğru gelmedi açıkcası..Yanlış yorumlamışta olabilirim..  ::)

mehmet yılmaz

Ajanı beğenmiş birisi olarak
Eğer inancını, hırsını kaybetmiş bir taraftar varsa yalandan Samsunspor forması giymesin, o formayı giyen kişi futbolcu da olsa taraftar da olsa sonuna kadar mücadele etmek zorunda dediğini düşünüyorum.
Şiir şerhi gibi oldu ha, Eren gel de anlat durumu :)

s_uzunkaya

antz kardeşim neden olayı sabote ediyorsun... isimler yazılır genele baklırı yönetim de genelde ifrit olunan, taraftarın görmek istemediği adamlar hakkında gerekli girişimleri yapar transferleride onlara göre şekillendirir. bence ortak isimler gayet net bir şekilde ortaya çıkacaktır. amabiz bu isimleri zikretmessek ve yönetim baskı yapmazsa, petkoviç domingezi khubutiayıyı ve diğer getirdiklerine yedekte dursun diye bir şekilde takımda tutar ki buda kısa transfer döneminde acziyet oluşturur. nasıl olsa adam var o mevkide diye gevşeklik oluşturur..... anlayamıyorum!!!!!!!!!!!...............

AntZ

Renktaş, sabote etmek değilde katılmıyorum diyelim  ;) Yazdığın listeden bazıları zaten gönderilecek. Sezon sonu olsa tamam, o listenin tamamına katılıp başına en az 10 isim yazarım. Herkesin içinden geçeni yazdığını düşünürsekte 2-3 futbolcu dışında bütün futbolcular istenmeyen adam haline gelir, iyi niyetli olduğunu biliyorum ama yakın zamanda gerektiği anda gereken mesaj verildi zaten, taraftarın ne istediğini emin ol çok iyi biliyorlar ;) Baskıyı da dozunda tutup insanları yaptığı işten soğutmamak lazım. Ağır olmuştan kastım o, evet dediğin gibi burası takip ediliyor, bu forma altında istenmediğini bile bile nasıl oynar bir oyuncu? Nasıl verim alacağız? Hepimiz iyi biliyoruz ki buraya yazılacak isimlerin çoğu takımda kalacak. Hepsinden önemlisi onlar gittiğinde de biz burda olacağız, birbirimizi üzmeye gerek yok  ;)