8- Mustafa Sarp

Başlatan AntZ, 02 Eylül 2011, 13:33:38

« önceki - sonraki »

Ayberk

Taraftar: Mustafa abi hoşgeldin
M.Sarp: Eyvallaaaaah :ok

Ayberk

Askerliği tecil ettiriyodur  ;D

sersa

Alıntı yapılan: Umut - 06 Eylül 2011, 19:47:11
Dün akşam 34 SRP 16 plakalı beyaz bi jip gördüm, Galiba mustafa sarptı. Artık yolunu mu kaybetti bilmiyorum askerlik şubesinin arka tarafından geçiyodu.  :D
Maç olduğu akşamda migrosun otoparkında yer arıyodu  ;D

Mert

Alıntı yapılan: Ayberk - 06 Eylül 2011, 19:45:42
Taraftar: Mustafa abi hoşgeldin
M.Sarp: Eyvallaaaaah :ok

Delühanlı abimiz  :D

sersa

Antrenman sonrasında gazetecilerin sorularına cevap veren yeni transfer tecrübeli futbolcu Mustafa Sarp, "Her şey çok yeni. Zaman çok kısa, 3 gün sonra maçımız var. Her şeyin hissiyat olarak farkında olmak mümkün değil ama şehir güzel, takım ambiyansı güzel. Hedefleri olan bir takıma transfer oldum. Bizler için çok önemli olan bir adaptasyon süresi var, bunu da mümkün olduğu kadar kısa süreye çekmemiz gerekiyor. Takımda herkes son derece istekli ve çalışkan. Adnan Sezgin kulüp bünyesindeki en önemli isimlerden birisi. Samsunspor gibi bir camiaya çok faydalı olacağını düşünüyorum. Petkovic ile ilgili ilk 1 hafta içerisindeki en büyük gözlemim inanılmaz samimi, güler yüzlü ve her oyuncusuna eşit davranan bir hoca. İnşallah sahada sportif açıdan da başarılı oluruz ve uzun dönem devam ederiz" dedi.

Ligin ilk maçı olan Gençlerbirliği maçı ile ilgili değerlendirme yapan Mustafa Sarp, "İlk hafta her zaman zor olur. Bizim açımızdan önemli bir müsabaka. Seyircimizin desteği ile 3 puan ile lige başlarsak bizim için avantaj olur. Daha sonra 2 büyük takım ile oynayacağız. Bu seneki yeni sistem ile beraber Pazar, çarşamba, pazar maçlarından dolayı yorucu bir sezon olacak. Seyircimizin desteğine çok ihtiyacımız var, inşallah kazanarak başlayacağız" diye konuştu.

kaynak:http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=33762

cany

idmanda takımı iyi ateşliyodu bugün :)

mehmet yılmaz

Antrenmanda en fazla konuşan isimlerden birisiydi. Takımın saha içi lideri olacaktır. Fizik-kondisyon eksiği var ama kısa sürede toparlar.

sersa

Pazar günü eski takımına karşı oynayacak gibi geliyor bana...

berusa55

CİNCONA koymazsan yüzümüze bakma sakın!

Kaya

İnternette hakkında küfüre varan yazılar var gs taraftarlarınca..Bunun inadına daha bir hırslı olmalı ve gereğini sahada yapmalı Mustafa Sarp.

Gorkem

oynarsa yazacak 1 tane içime doğuyor.

minci

Alıntı yapılan: Gorkem55 - 15 Eylül 2011, 23:04:57
oynarsa yazacak 1 tane içime doğuyor.
Bence bir sakıncası yok.

ahmetsefa55

Futbolu Samsunspor'da bırakacağım

Samsunspor'un 31 yaşındaki yıldızı Mustafa Sarp, Samsunspor'da çok mutlu olduğunu belirterek, futbolu da Kırmızı- Beyazlılarda bırakmak istediğini söyledi

YILDIZI GEÇ PARLADI
Türk futbolunda yıldızı, geç parlayanlardan birisi de Mustafa Sarp. Bursaspor'daki müthiş çıkışının ardından 29 yaşındayken, Galatasaray'a transfer oldu. Hatta o dönemlerde Galatasaray'ın bu denli yaşlı bir oyuncuyu alması nedeniyle sürekli de gündemdeydi. Fakat orta sahadaki hırsı ile gençlere taş çıkaran Mustafa, kısa zamanda da Galatasaray taraftarının sevgilisi haline dönüştü. Şimdi ise Samsunspor'un başarısı için ter döken 31 yaşındaki yıldız futbolcu, Galatasaray'dan puan veya puanlar alarak çıkışlarını sürdürmek istediklerini belirtti.

RİSKE EDİLMEYECEK
Tam hazır olmaması nedeniyle teknik ekibin Galatasaray maçında riske etmeyeceği öğrenilen Mustafa Sarp, bu zorlu maç öncesi, "Burada çok güzel ve iyi bir arkadaşlık ortamı var. Takımın performansına yetişebilmek için ekstra olarak çalışıyorum. Samsun'da ve Samsunspor'da olmaktan dolayı çok mutluyum. En kısa zamanda da formayı kapacağımdan eminim. Burada bize olan ilgi beni çok etkiledi. Sahadaki yerimi almak için sabırsızlanıyorum. 31 yaşındayım ve futbolu da Samsunspor'da bırakmak istiyorum" diye konuştu.

http://habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=80778

Ahmeti

Cennet Samsun'umu gören birdaha ayrılası gelmiyor.

isyan