28- Yenal Tuncer

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Ağustos 2011, 00:10:19

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Yenal Tuncer
Denizli- 1985
Denizlispor, Denizli Bld. Spor, Bursaspor, M.P. Antalyaspor

Giresun hazırlık maçında oynadı ilk defa. Pek hazır bir görüntü vermedi ama toparlayacağı ve katkı sağlayacağına inanıyorum.

supernatural_55

Bugünki görüntüsü çok kötüydü ancak Ordu'da oynadığımız Mersin maçı ve Adem'in o günki durumuyla gününmüzde geldiği noktayı anımsayarak inşallah hazır değildir de sezon içinde düzelir diyorum :evet:

kuzey55

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 29 Ağustos 2011, 00:18:22
Bugünki görüntüsü çok kötüydü ancak Ordu'da oynadığımız Mersin maçı ve Adem'in o günki durumuyla gününmüzde geldiği noktayı anımsayarak inşallah hazır değildir de sezon içinde düzelir diyorum :evet:

bende aynı şeyi düşündüm ama bugünkü görüntüsü çok kötüydü.

GökhanÇağlar

ilk maçında hazır bir görüntü vermedi,toparlanır inşallah...

Ayberk

ben bu kadar boş bir adam görmedim yıllardır .:.:. Beni utandırmasını dilemekten başka çarem yok :peeh:

minci

Bu adamda savunma denen birşey yok. Çok ağır. Biraz hucumda etkin gibi görünüyor. Geçmişine bakarsak öyle ön plana çıkan birisi değil. Yani gelecekte de birşey olmaz bu adamdan bence. Mayası pek iyi değil. Bence Orhan bundan çok daha iyi.

germencisse

İlk maça göre yorum yapmayalım,ayağınız tozu ile oynadı gibi bişe daha kimseyi tanımıyor,ne oyunuculara tahammül ettik,ışık var oyunucuda bunuda biliyoruz biraz daha ağırdan alalım..

samuray

sıradan adamlara ihtiyacımız yok bizim ya bi mersin ordu kadar olamadık transferde

saim55

Umarım durumunu düzeltir. Bize layık bir futbolcu olur

muzaffer4

orduspor maçında oynadığı futbolla giresun maçındaki kötü oyununu unutturdu düzeliyor biraz zamana ihtiyacı var :) :evet: :evet:

brigand

A Milli takımda oynayan veya oynatılmaya çalışılan sol beklere baktığımda ve diğer takımların bu mevkideki oyuncularıyla karşılaştırdığımda ne eksiği var bulamıyorum. bence çok üst seviyede olmasa bile Süper Lig için idare edebilecek kalitedir. en azından Süper Lig tecrübesi var. sol kanatta bi rekabet yaşanacağı kesin. tüm oyuncularımız bu rekabetten formlarını arttırarak çıkacaktır.

samuray

süper lig deneyimli bi oyuncu sol kanatta hakeden formayı giyer

kalptenþimþek

Kaya

Yok Adolto da Silva :evet:

Ollivanders