3- Başaran Saraçoğlu

Başlatan Sioux, 15 Temmuz 2011, 00:19:45

« önceki - sonraki »

cembaba

Ergün'den ve Yenal'dan kat be kat iyi olduğu kesindi. Ben bu çocukta ışık görüyordum. Orhan ve Başaran olsaydı bu sezon aldığımız Ergün ve Yenal'dan çok daha iyi bir sol kanadımız olurdu.

Nuri Asan

bu cocuk bizde is yapar. bizle sozlesmesi devam  ediyor mu acaba

Nuri Asan

cok  degerli kardesim. lanet olasi bir telefondan  giriyorum 2 sayfa geri gittim bir sey cikmadi o ara telefon caldi yanlislikla interneti kapattim o sinirle telefonu dusurdum sonra bu sayfaya daldim bende 13. sayfa gozukuyor simdi sen  beni ugrastirmada soyle bu cocuk ne oldu kanka

Cabbar Samsunspor

Bu oyuncumuz, bu sezon ilk 11 de oynar vede oynatilmali.

lato

Başaranı iyi tanıyorum fizik olarak da teknik olarak da Yenaldan çok daha iyi iş yapardı paralar hep havaya saçıldı. sadece Başaran değil diğer alt yapı oyuncuları da yetenekli bazı arkadaşlar kadroda futbolcu kalmadı diyolar gülüyorum sadece şans verilsin ve izleyin tek eksikleri tecrübe onu da bi kaç maça çıkıp atlatacaklardır yanlarında 3 5 tecrübeli oyuncuyu da koydun mu bakın bakalım Samsun kümeye mi oynuyo süperlige mi ;)

twitter

başaran zaten geçen yıl kamp döneminin en iyi oyuncularından. sol bekte çok rahat oynayabilir bu yıl

özkan

Markette çalışıyor,şok oldum.Devre arası kiralık gideceğim dedi  ???

Desiqner

Alıntı yapılan: özkan - 03 Ekim 2012, 11:30:43
Markette çalışıyor,şok oldum.Devre arası kiralık gideceğim dedi  ???

A2 ile neden idmana çıkmıyor öğrenebilir miyiz ? Yoksa yine sol ayaklı olduğu için mi ? Böyle yetenekli çocuk markettemi çalışıyor...

maraton

bu ne kadar çirkin bi itham sevgili kardeşim.. cevap vermeyim diyorum ama.. şimdi bu siteden tanıdığınız bildiğiniz bizlerin yönetiminde, büyük kaptan dediğiniz emin karın başkanı olduğu şu anki yönetim hak yiyerek adam kayırarak bu kardeşimize haksızlık yaparak hak etmeyen bir başka genci onun yerine kayırıp kadroda tutuyor bu mu inandığınız !!! :(

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Desiqner - 03 Ekim 2012, 12:14:37
A2 ile neden idmana çıkmıyor öğrenebilir miyiz ? Yoksa yine sol ayaklı olduğu için mi ? Böyle yetenekli çocuk markettemi çalışıyor...
kardesım yeteneklı olsa oynardı.
çocuk diyosun 20 yaşında evlendirsen çocuğu olur.
ne çocuğu ?
çarşambasporda oynadı 3.ligde takım küme düştü.
yeterli olsaydı 2.ligden bir takım istemezmiydi ?
hepsini geçtim prof sözleşmen var buna rağmen hala bir takıma gidemediysen kimsede arama suçu  ;)

Theofanis Gekas

oha üzüldüm petkoviç zamanında hazırlık maçlarında bana baya umut vermişti hatta ergün ve yenaldan daha iyi olur diye düşünüyodum ama kadere bak