3- Başaran Saraçoğlu

Başlatan Sioux, 15 Temmuz 2011, 00:19:45

« önceki - sonraki »

samuray

genç yeteneklere ihtiyacımız var başaran samsun doğumlu olması da ayrı bi gurur inşallah başarılı olur adı gibi

minci

Alıntı yapılan: samuray - 01 Ağustos 2011, 19:11:10
genç yeteneklere ihtiyacımız var başaran samsun doğumlu olması da ayrı bi gurur inşallah başarılı olur adı gibi
Taraftar sahip çıkarsa kesinlikle başaracaktır.Uzun zaman sonra ilk kez altyapımızdan bir adam çıkardık hem de sol bek. En kıymetli mevkiden. Bize düşen Başaranımıza sahip çıkık ona destek olmak.

fanatik samsunsporlu

sol ayağını raket gibi kullanıyor.iyi topçu

Ahmeti

Gerçekten çok ayrı bir yeteneği var dün akşamki çift kale maçta bir pozizyonda Kemal'i çok zorladı.

Başaran'ı alt yapıdan olsa gerek taraftar ayrı bir seviyor umarım adı gibi başarılı olur.

özkan

İnanılmaz farklı bir elektriği var,gelecek vaad eden süper bi yetenek,kesinlikle bi çok kez izleyeceğimizden eminim onu maçlarda.

babasamsunlu

iyi bu genç iyi... kendini yetiştirirse bir daha orhan morhan görmeyiz bu takımda :D :D

AhmetDenizci

Nedense Trabzon'un Yalıspor takımına kiralanmış.

Kaleci Hüsrev Kop'ta Kastamonuspor'a verilmiş.

GökhanÇağlar

Çarşambaspor varken Yalıspor da neymiş >:(

Theofanis Gekas

hazırlık maçları beni yanıltmıyorsa bu çocuğun yenaldan bi eksiği yok

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: GökhanÇağlar - 03 Şubat 2012, 16:36:26
Çarşambaspor varken Yalıspor da neymiş >:(

Çarşamba'da süre alamaz diye olabilir Armağan felan hep yedek kalıyor orda Yalıspor'da oynarsa tecrübe kazanıp yararlı olabilir kiralık hala bizim oyuncumuz.

Theofanis Gekas

bunu geri almayı akıl edebilirler umarım ben çok beğeniyordum

burakbas

Desiqner

Yalıspor'da birşeyler katmıştır İnşallah.
Türkiye'de altyapıdan yetişen oyuncuları oynatmak için 23-24 yaşına kadar bekleniyor.Şimdiden değerlendirilir İnşallah.Bank Asya'da tecrübe kazanır...

AhmetDenizci

Başaran, Samsunsporumuza dönmüş.

Theofanis Gekas

bu çocukta iş var iddia ediyorum,hazırlık maçlarında çok iyiydi bence mal ergün batırcağına bu çocuk batırsaydı bizi daha az koyardı