http://samsunsporluyuz.wordpress.com/

Başlatan aslpy, 07 Temmuz 2011, 23:24:53

« önceki - sonraki »

aslpy

07 Temmuz 2011, 23:24:53 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2011, 00:10:35 samsuni
yeni açılan bloğumuz yayına giriyor... deneme aşamasında şu anda

AntZ

Alıntı yapılan: aslpy - 07 Temmuz 2011, 23:24:53
yeni açılan bloğumuz yayına giriyor... deneme aşamasında şu anda

Bloğu tanımadan önce seni bir tanısaydık!!! Kimsin, nesin, Samsunspor.Biz'i tanır mısın, Samsunspor.Biz seni tanır mı? Samsunspor.Biz adına blok açmak için siteden biriyle iletişimin oldu mu? Bu blok Samsunspor.Biz'i mi temsil ediyor?

Sioux

hayırlı olsun ama samsunsporbiz ismini kullanırken site yönetiminden yazılı bir izin aldın mı?
bildiğim kadarıyla kanunen yasak, tescilli markaların izinsiz kullanılması.
şimdi tutup showtv.wordpress.com diye birşey açabilir misin?

Burak

Fake ise şayet biz girmezsek yokolmaya mahkum kalır

Sioux

Hedefimiz neden ilk 10 olsun ki?
Bizim hedefimiz şampiyonluk.
Ayrıca açıkça samsunspor.biz kullanmışsın en altta.
Belki niyetin iyi ama avukat arkadaşlar yazarlar birşeyler. Suç işliyorsun, cezası var şikayet halinde.

isyan

Samsunspor'umuz büyük yazilir bu ara  ;)

aslpy

blog samsunsporun tanıtımına fayda sağlayacaksa desteklenir. eğer ki sağlamazsa zaten yok olur gider. destek olmak yada olmamak sizin elinizde. ama bana kalırsa "her nerede olursa olsun Samsun şehrinin ve Samsunsporun tanıtımını yapmak görevimiz" diye düşünerek oluşturulmuş bir blog bu.

Sioux

Birader konunun desteklenmekle bir ilgisi yok. Sen bir markanın ismini izinsiz kullanıyorsun. Git, bolgunun ismini bizsamsunsporluyuz.wordpress.com falan yap, kimse birşey demez.
şimdi ben kaset çıkarsam ve ismimi de mustafacecelioğlu yapsam, olur mu böyle birşey?
bizim dediğimiz şey farklı.

AntZ

07 Temmuz 2011, 23:42:23 #8 Son düzenlenme: 07 Temmuz 2011, 23:45:56 AntZ
Alıntı yapılan: aslpy - 07 Temmuz 2011, 23:37:44
blog samsunsporun tanıtımına fayda sağlayacaksa desteklenir. eğer ki sağlamazsa zaten yok olur gider. destek olmak yada olmamak sizin elinizde. ama bana kalırsa "her nerede olursa olsun Samsun şehrinin ve Samsunsporun tanıtımını yapmak görevimiz" diye düşünerek oluşturulmuş bir blog bu.

İyi niyetinden şüphemiz yok ama yöntemin yanlış sevgili kardeşim, elbette samsunspor için yapılan her güzel şeye destek oluruz ama o blogda yazdığın herşey Samsunspor.Biz adına yazılıyormuş gibi algılanır  ;)

Bak sana fikir vereyim;
http://samsunsporum.wordpress.com boş, bence tıkla buraya bu ismi kaydet ve burdan devam et, çokta güzel olur, bizde yazdıklarını keyifle okuruz  ;)

aslpy

Haklısınız sanırım dediğiniz gibi değişiklik yapmakta fayda var. teşekkürler uyarılarınıza da  :evet:

AntZ

07 Temmuz 2011, 23:48:14 #10 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2011, 01:11:44 AntZ
Şimdiden hayırlı olsun o zaman, sana nacizane tavsiyem haberden çok özgün yazılarını paylaşırsan keyifle takip ederiz. Bu arada aramıza da hoşgeldin, birşeyler yapmak istediğin ortada, kısa da olsa kendini de tanıtırsan seviniriz.

ahmetsefa55

07 Temmuz 2011, 23:52:35 #11 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2011, 01:11:57 AntZ
Alıntı yapılan: AntZ - 07 Temmuz 2011, 23:48:14
Şimdiden hayırlı olsun o zaman, sana nacizane tavsiyem haberden çok özgün yazılarını paylaşırsan keyifle takip ederiz. Bu arada aramıza da hoşgeldin, birşeyler yapmak istediğin ortada, kısa da olsa kendini de tanıtırsan seviniriz.
aynen katılıyorum.haberlerı heryerden okuyoruz zaten.bencede kendine özgü yazılarını yazsan daha güzel olur.hayırlı olsun bu arada ;)

aslpy

samsunsporbiz.wordpress.com is no longer available.

http://samsunsporluyuz.wordpress.com/ olarak değiştirilmiştir. yorumlarınız ve fikirleriniz için teşekkür ederim umarım güzel paylaşımlar yapabilirim orada iyi geceler.

aslpy

bu arada ankarada yaşıyorum. eskiden istanbul takımından birini tutardım. ama geçen sene bank asyada samsundaki tüm maçlarda takımımızın taraftarının stadın tamamını dolduruşunu görüp kendimden utandım ve samsunsporu desteklemeye başladım her mecrada. süper ligde 2 ankara deplasman maçında sizleri ağırlamak isterim.

Serkan

Aslında benimde blog yazarlığına başlamam lazım (= baya dikkat çekeceğine eminim  (=