20- Pal Lazar

Başlatan 55(tuncay)55, 27 Haziran 2011, 22:39:03

« önceki - sonraki »

Kaya

Adem'i açık oynatıp Lazar'ı bekte kullanabiliriz.Tabi sezon boyu sivas maçında oynadığı etkinlikte olacaksa..

Sol Açık

Alıntı yapılan: Kaya - 06 Temmuz 2012, 02:39:01
Adem'i açık oynatıp Lazar'ı bekte kullanabiliriz.Tabi sezon boyu sivas maçında oynadığı etkinlikte olacaksa..

Katılıyorum, sadece tersi formülasyonla. Adem bekte, Lazar açıkta. Lazar hata yapan bir oyuncu ve savunmadaki hataların dönüşü olmayabiliyor...

twitter

lazar acik oynar mi yazacaktim ben de dun

samuray

bencede eğer takımda kalacaksa adem bek lazar açık olabilir

kumköylü ahmet

tabiii mallazara talip cikmadi akli basinda olan hicbirtakim bu futbolcuyu degil superligde 3.ligde bile oynatmaz..Elde kalan curuk mallarda genelde cöpe atilir ama bunun maliyeti yüksek buna temizlik görevi verilse aldigi paranin hakkini belki ozman öder..Geldiginden Beri isinimadim artik bir sekilde düs yakamizdan be mal lazar

Jnr.Serkan

2.ligde fazlasıyla iş yapar

twitter

lazar gecen sen kamp doneminde sol bekte de denenmisti
orada oynatilabilir zaten acik var

Ayberk

Alıntı yapılan: samuray - 15 Temmuz 2012, 19:30:13
bencede eğer takımda kalacaksa adem bek lazar açık olabilir

tam tersi daha mantıklı, zaten her türlü gol yeriz de en azından ataklarımıza takoz koymayalım .:.:.

Nuri Asan

haber gazetesinda yollar ayrildi diye okudum 

Ayberk

yüz yılın vurgunu pal lazar :rulet:

buonanotte

Lazardan haberdar olan var mı?Kampa da katılmadı bildiğim kadarıyla.

hacettepeli

maliyeti yüksek takıma daha fazla zarar vermeden gitse artık.

minci

Adamın 1.000.000 Euro alacağı var fakat bizimkiler onunla sürekli pazarlık yapıyor. Sonunda pazarlıklar 245.000 Euro'da kaldı. Adam bana bu parayı verin gideyim diyor. Yönetim ise galiba biraz daha indirmek için sallıyor.

Cheregi

Alıntı yapılan: minci - 12 Ağustos 2012, 00:14:14
Adamın 1.000.000 Euro alacağı var fakat bizimkiler onunla sürekli pazarlık yapıyor. Sonunda pazarlıklar 245.000 Euro'da kaldı. Adam bana bu parayı verin gideyim diyor. Yönetim ise galiba biraz daha indirmek için sallıyor.

Euro diyorsunuz!!! Senelik en fazla 500-600 bin euro dur sözleşmesi. 1 milyon € alacak çok abartı kaçmış. Tamam yüksek ücretlerle transfer yaptıkta o kadarda değil, birde aldığı para var bu adamın.

ali ihsan

Geçen seneden 150 Bin Euro alacağı var Lazar'ın....