20- Pal Lazar

Başlatan 55(tuncay)55, 27 Haziran 2011, 22:39:03

« önceki - sonraki »

twitter

uguru koyardik sagada suan cok formda
elde secenek yok gercekten lazar oynayacak gibi gozukuyor

minci

En kötü oyuncunun bile bir sezonda 1 kez iyi oynama hakkı vardır. Pal o hakkını bu maçta kullanmak için sakladı. Rahat olun. Bu maçta bize bütün bir yılı unutturacak.

lucarelli

Bu maç ben bile çıksam sağ bekte geçit vermem. Lazar da çıkacak aslanlar gibi oynayacak. Bu maç sezon boyu yatanların bize borcunu ödemem maçı olacak.

isa55

bu performansı beklemiyordum. iyiydi ama neye yarar artık. :(

s_uzunkaya

ŞU YABANCILARI TÖREN EŞLİĞİNDE SOPALAYA SOPALAYA ŞEHİRDIŞINA ÇOKARMAK VAR BU  GECE

Sol Açık

Golü resmen yarattı, onun dışında da hiç kötü değildi, ama isa55'in de dediği gibi "neye yarar".  :(

lucarelli

Bu maç fena değildi. Asisti çok akıllıcaydı ama sana da güle güle.... Bir daha karşılaşmamak üzere.

Kodalak

bütün sene yattı bir maç oynadı diye tutmamak lazım böleleri,totoşu bile 2 kişilik anca yiyip içip yatmış,buna harcanan vakitte adem oynasaydı belkide ooooffff offff bunaldım artık

ngonge

"Biz zaten bu Hocayla (petkoviç) çalışarak sene başında düşmüştük" demiş. Eh biraz doğru ama Lazar bırak Allah aşkına.

twitter

bi macar atasozu der ki: veni vidi vici.
turkcesi, "yedim, ictim, yattim"

samsunmania

Takımla antremana çıkmış. Bir an önce sallasak şunu gördükçe harcadığımız paralar aklıma geliyor, içim acıyor, sinirlerim bozuluyor.

**KaR6**

biri isterse elden teslim edecem abi, merak etme  :evet:

samsunmania

Alıntı yapılan: **KaR6** - 05 Temmuz 2012, 19:43:28
biri isterse elden teslim edecem abi, merak etme  :evet:

Kim ister bunu be kardeşim. Tek şansımız Lazio... ;D

babasamsunlu

kurtar bizi petko... lazarı alana valdamiro bedava.. :)

FaTiH_HaN

Lazar hayatının maçını oynadı sivas maçında ama iyi oynadığı maçtan bile hayır gelmedi, milyon dolarlık oyuncumuz hiç katkı sağlayamadı hiç.