Samsun Sukay

Başlatan 5555, 08 Nisan 2011, 21:12:54

« önceki - sonraki »

5555

08 Nisan 2011, 21:12:54 Son düzenlenme: 08 Nisan 2011, 21:21:05 5555
Kaç Kişi Biliyor Bilmiorum Ama Samsun'da Mükemmel Bir Su Sporu Tesisi Açıldı...Denemeler tamamlandı , son düzenlemeler yapıldığı haberini aldım...1 ay içinde açılacakmış

Peki Su Kayağı Nedir ?

Kablolu Su Kayağı Olarakda Biliniyor...Kişilerin Kablo İle Su Üzerinde Çekilerek Yaptıkları Bir Spor...

Resimdede Görüldüğü Gibi Gayet Zevkli Bir Spor =) Bu Merkezi Takip etmenizi tavsiye ederim ilk açıldığında ücretsiz olabilir... Geçen Kasım ayında ücretsiz olarak açılmıştı kaçırmıştım :D

Bu Yerin Adresi ise : Belediye evleri eski bandırma gemisinin hemen yanı zaten oraya gittiğinizde emin olun gözünüz takılacaktır bu ne diye :D

Sukay'ı Facebooktan takip etmek isteyenler : http://www.facebook.com/pages/Samsun-Sukay/155049637866930?sk=wall

ayrıca ekleyeyim karadenizde bu spor sadece Samsun'da yapılıyor...

CeLL-O

Vayy iyiymiş :) Denemek lazım.

berusa55

08 Nisan 2011, 21:51:53 #2 Son düzenlenme: 08 Nisan 2011, 22:38:01 berusa55
Eski Bandırma playı derken Umut? Hala Bandırma Plajı burası zaten. Oraya kuruldu bu sistem. Hemen Bandırma Vapuru yanında...

Kaya

Geçen Kasım ayında ücretsiz yapmayı iyi akıl etmişler >l< :D Talep patlaması olmuştur heralde o soğukta  ;D ;) :D :D

5555

Samsun'da fazla bilinmediği için başka şehirlerden gelen olmuş baya =)

davidsavage

Bu yaz farklı bi eğlence çıktı desenize var mı Samsunum gibisi ya >l< >l<

Ayberk

Bugün gittim harika bişey :) :ok

Serkan

tavsiye edermisin ayberk birde ücreet filan yazarsan bilgi edinmiş olur arkadaşlar...

Ayberk

Kesinlikle ederim abi. Baya zevkli. Ücret plaja giriş ücreti 2 TL. Eğitim, ekipman ve kayağa binmek için ben para ödemedim. 4 lira deniyordu ama bizden onu da istemediler :D Sistem şuan tam oturmamış sanırım, faydalanmak lazım ;)

fındık

Samsunda yaşıyoz ama yenilikleri duyamıyoruz malesef (iyiki çevredeki arkadaşlar söylüyorda bilgimiz oluyor)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: seko - 15 Temmuz 2011, 17:14:54
Samsunda yaşıyoz ama yenilikleri duyamıyoruz malesef (iyiki çevredeki arkadaşlar söylüyorda bilgimiz oluyor)
aynen öyle.insan bi tanıtım yapar.reklam verir.afiş basar.büroşür dağıtır vs.

kalptenþimþek

ilk fırsatta denemek istiyorum..
tek ayak üzerinde kaymaya izin veriyorlar mı peki?..  8)

Ayberk

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 15 Temmuz 2011, 22:53:46
ilk fırsatta denemek istiyorum..
tek ayak üzerinde kaymaya izin veriyorlar mı peki?..  8)

İlk baştan diz üstü başlanıyor abi. Kademeli olarak sürekli devam edersek snowboard tahtasının üzerinde, daha sonra kayak takımı gibi iki ayağı ayrı tahtayla kayılıyor. Ama ilk gün sadece diz üstü kaydım :D o bile güzel ama  :ok

Ayrıca sağa sola bilbordlara asmışlar SUKAY diye ama, çok da ilgi çekmiyor açıkçası. Daha önceden gitseymişim keşke yazın saf saf evde oturacağıma :D ;D

Serkan

yarın gidelim bu olaya bari (=

cembaba

Yarın buraya git. Pazar da Engiz yapacaz daaa panpa =)