Samsun - Hampton by Hilton

Başlatan berusa55, 13 Eylül 2010, 11:35:15

« önceki - sonraki »

Ayberk

evet diğer yorumlar zaten hiltonun kararını destekler yönde :)

ee olaylara at gözlüğüyle bakmayan herkes doğruları görüyor abi :D

epçeli köylü

Samsun basınında hiç bu konu ile ilgili haber yok. Acaba nereye yapılacak.Paris Hilton açılışa gelecekmi? Gelirse bizde görebilecekmiyiz ? :))

maço

size milton u verelim yaslanmıstır ama idare eder  :)

Ollivanders

16 Eylül 2010, 01:05:22 #18 Son düzenlenme: 16 Eylül 2010, 01:13:01 Serpico55
Ne frikik golu atmıstı be istanbulspora :D

Kaya

Heee karlı bir hava sağ taraftan sağ ayakla tam tersi köşeye ben daha ondan sonra öyle bi frikik görmedim.MilTON en son birTON ağırlığındaydı ayrıldığında  ;D

epçeli köylü

Bende miltonu manken sanmıştım.Yaşlı maşlı idare eder denilince.Hilton deyince bizimde kafa dağıldı.

brigand

hilton Samsun'a yakışır zaten. bir yandan da gerekli ama önemli olan böyle tesisleri şehre kazandırırken , toplantı , konferans vb. gibi organizasyonları Samsun'a taşıyabilmek. bildiğim kadarıyla Afyon son zamanlarda bu işleri çok iyi yapıyor.

yesil55

kimse kimseyi kandırmasın karadenizin en büyük en gelişmiş ve tek büyük şehri samsundur ama türkiyenin herhangi bir yerinde bunu bilen kac kişi var reklam olarak trabzon bizden cok ilerde

berusa55

28 Temmuz 2011, 22:55:33 #23 Son düzenlenme: 28 Temmuz 2011, 23:00:06 berusa55
Samsun'a Hilton için imzalar atıldı
28 Temmuz 2011 / 15:23

Karadeniz'de ilk olarak Samsun'a 140 odalı Hilton Otelin inşası için imzalar atıldı.

İnşaat, gayrimenkul, tutun satışı ve turizm alanlarında faaliyet gösteren ÜMSA A.Ş. Hampton By Hilton Samsun yatırımı için düğmeye bastı. ÜMSA Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tunahan Sarıtaşlı,Hilton Oteller Zinciri kuruluşlarından Hampton by Hilton geliştirme yöneticisi Poğda Demircan ile sözleşme imzaladı. Tekkeköy ilçesine yapılacak Hampton By Hilton Samsun 140 oda kapasitesi ve sosyal imkanları ile Karadeniz'de bir ilk olacağı bildirildi. (İHA)

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=32703

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÜMSA A.Ş.'nin sitesinde proje resimlerine duyurular kısmında yer verilmiş.

http://umsa.com.tr/duyuru-ve-haberler.aspx

epçeli köylü

Bu otel Tekkeköyde nereye yapılacak? Ayrıca bana çok küçük geldi yanılıyormuyum acaba?

berusa55

Proje resmi yanıltabilir epçeli. Zaten 4 yıldızlı otel; çok devasa bir şey beklememek lazım ama 140 oda sayısı baya iyi.

Stoper

Umarım en kısa sürede yapılır. Şehirde AVM ve otel projesi çok. 2-3 sene içinde hepsi tamamlandığı takdirde harika olacak. Somut şeyler bekliyoruz artık. Dikin otelleri..Şehirde AVM kültürüde pek yok.Yeni yapılacak AVM'ler ile çok yaygınlaşacak.

kalptenþimþek

öyle bir konu başlığı olmuş ki bilmeyen paris hiltonu gelin aldık zannedecek..

city ultras

bu mu otel hilton :kafa: anca böyle ufak tufak seyler yaparlar samsuna zaten.

celebi

nerden anladın ufak oldğunu :)