TRT Maç Programı ve Bank Asya Günlüğü Programı

Başlatan kabacevizli55, 07 Ağustos 2010, 15:50:54

« önceki - sonraki »

kabacevizli55

1.HAFTA

20 AĞUSTOS 2010 CUMA

ADANASPOR A.Ş.-MERSİN İDMANYURDU
5 OCAK
21:00

21 AĞUSTOS 2010 CUMARTESI

SAMSUNSPOR-AKHİSAR BELEDİYESPOR
19 MAYIS

22 AĞUSTOS 2010 PAZAR

KARŞIYAKA-GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ALSANCAK

23 AĞUSTOS 2010 PAZARTESİ

DENİZLİSPOR-GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
ATATÜRK

2.HAFTA

28 AĞUSTOS 2010 CUMARTESİ

ORDUSPOR-GİRESUNSPOR
ORDU 19 EYLÜL
16:00

GAZİANTEP BŞ.BLD.SPOR-DENİZLİSPOR
KAMİL OCAK

29 AĞUSTOS 2010 PAZAR

ÇAYKUR RİZESPOR-KARŞIYAKA
YENİ RİZE

3. HAFTA

11 EYLÜL 2010 CUMARTESİ (BAYRAM 3.GÜN)

ORDUSPOR-GÜNGÖREN BLD.SPOR
19 EYLÜL
16:30

ADANASPOR A.Ş.-BOLUSPOR
5 OCAK
19:00

13 EYLÜL 2010 PAZARTESİ

SAMSUNSPOR-MERSİN İDMANYURDU
19 MAYIS
20:00

CeLL-O

2 iç saha maçımızdan tvde verilmesi maça gelecek olan seyirci sayısı olumsuz etkiler diye düşünüyorum. Özellikle bu sıcaklar ve Ramazan ayında seyirci ortalamasını düşürebilir.

maviay55

bizim gibi gurbette olanlar için güzel haber tşkler paylasım için..ilk 3 haftada 2 maçımızı tv den izlicez  ::)

havzalı55

aınen iyi oldu bu :D Bide üniversiteye Samsuna qeLirsem bu sene süper olucak valla :D

Mert

Hiç iyi olmadı.Öyle denk gelmiş ki 1. hafta ve 3. hafta samsunda oynanan maçlar tv de verilecek.Deplasman maçımızı vermiyor.Gurbetçiler için farketmez deplasman maçı verilse öyle ya da böyle takımı seyretme imkanınız olacaktı.Ama öteki türlü taraftar ramazan ve sıcaklar olduğu için evinde seyredecektir maçı.İnşallah açılış maçları bahanesiyle stada gelirler.

maviay55

mert tabiiki gelceklerdir bence..o kadar umutluyuz yani taraftar illaki ilk maçlarda doldurcaktır stadı güzel oyun güzel futbol olursa dewamı gelir bence

Mert

jean

ilk macta staddayım ıns mersın macınada tvden bakacaz artık ıyı denk geldı

sersa

bu sene yapılan transferlerden dolayı taraftarlarımız biraz daha umutlu bence fazla etkilemeyecektir canlı yayın.

AntZ

2. haftadan sonra neden 1 hafta ara var?

s_uzunkaya

samsunspor asaletini kazanırken maçlarını trt den izlerdik. yeniden eski kimliğimize dönmek için uğurlı geleceğeni düşünüdğüm trt den maçları takip edeceğimizi umut ediyorum. trt ve samsunspor nedendiğr bilmem bana çok sıcak geliyor. bu sene çoğu maçımızıda seyredeceğimizi umuyorum. nede olsa trt de samsunsporun kıymetini oldukca iyi biliyodur. busene SÜPERLİG lerle dolu olsun inşallah  >l<

King Of The North

Tv iyi oldu, gerçek taraftarımız gelecek maça demektir, üst sıralara yerleşelim TV verse de seyirci gelecektir ama taraftar her zaman gelir...

mehmet yılmaz

Uğur, uğursuzluk gibi şeylere inanmam ama şu uğursuz D Spor'dan kurtulduk ya, TRT bize talih getirir inşallah...

İlk maçın naklen verilmesi seyirci sayısını etkiler bence, biz her halükarda gideriz ama etkilenir kesinlikle... Yalnız inşallah güzel bir oyun ve farklı bir galibiyet olur bizim adımıa da, TV başındakilere Samsunspor'u hatırlatmış oluruz biraz.

Mustee13

Alıntı yapılan: Ant55 - 07 Ağustos 2010, 17:39:55
2. haftadan sonra neden 1 hafta ara var?

Eylülün 3 ünde Kazakistan ile deplasmanda, 7 sinde de belçika ile içerde 2012 elemeleri grup maçımız var ondan sanırım...

Stadımızın bu ligdeki hem basın tribünü olarak hem de genel olarak en iyi statlardan biri olması nedeniyle ve taraftar potansiyelimiz ile içerdeki bir çok maçımızın canlı yayınlanacağını tahmin ediyorum...

Eğer lige iyi başlayıp şampiyonluk için oynarsak deplasman maçlarımız da canlı verilir... Biz gurbettekiler için de çok güzel olur hani...

55.hakan

Takım iyi olsun da bak o stad nasıl doluyor hangi kanal verirse versin...Hem takım açık ara lider olsun takımı Trt'den tüm Türkiye izlesin biz de gurur duyalım bundan güzel birşey mi var...Dıgitürk veya D-smart'Ta başarılı olsak da kimse görmeyecekti.