istanbul da samsunspor seferberliği

Başlatan holigan_itü, 03 Şubat 2010, 15:15:39

« önceki - sonraki »

holigan_itü

İstanbul´da Samsunspor seferberliği

Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi SADEF Başkanı Kaya Aşçı, İstanbul´da ´kabuğuna çekilmiş´ iş adamlarını harekete geçirmek için çaba gösterdiklerini belirterek, "13 Şubat´taki Feshane etkinliği bir dönüm noktası olabilir" dedi
Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi İstanbul Samsun Dernekler Federasyonu(SADEF) Genel Başkanı Kaya Aşçı, İstanbul kanadı olarak sürekli faaliyet içerisinde olduklarını ifade etti. Kaya Aşçı, "İstanbul´da bulunan Samsunlu iş adamlarını harekete geçirmek için mücadele veriyoruz. SADEF olarak 13 Şubat´ta Feshane´de düzenleyeceğimiz Geleneksel Kaz Tirit Etkinliği´ne herkesi davet ediyoruz. Etkinliğin, Samsun ve Samsunspor´a destek için bir geçiş ayağı olmasını umuyoruz" dedi.
DİSİPLİNLİ, ÇALIŞKAN YÖNETİM

Mersin İdmanyurdu galibiyetinin büyük sevincini yaşadıklarını belirterek, "Samsunspor, iyi bir yola girmiştir. Yapılan yeni transferler bunun göstergesidir. Gayet disiplinli, var güçleriyle çalışan bir yönetim oluştu. Bizler de bazı şeyleri yeni yeni kavramaya başlıyoruz. O yüzden bazı konularda şimdiden ahkam kesmek istemiyoruz. Ancak İstanbul kanadı olarak elimizden gelen bütün gayreti gösterdiğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bu hafta sonu Rizespor,  ondan sonraki hafta ise Kocaelispor ile oynayacağımız maçları kazanmak istiyoruz. Özellikle Kocaeli deplasmanı için şimdiden seferber olduk" diye konuştu.

KABUĞUNA ÇEKİLEN İŞ ADAMLARI

İstanbul´da Samsunspor´un içerisinde bulunduğu durumu anlattıklarını, destek aradıklarını, bu amaç doğrultusunda listeler hazırlayarak çeşitli görüşmeler yaptıklarını ifade eden Kaya Aşçı, "Federasyonlarımız çatısı altında toplanan Samsunluların hepsi emekçi hemşehrilerimiz. İleri gelen iş adamları ise kabuğuna çekilmişler. Geçmişte ufak tefek hırpalandıkları için bazı şeylere temkinli yaklaşıyorlar. Zor bir dönemeçteyiz. Ufak ama önemli adımlar atıyoruz" dedi.

DÖNÜM NOKTASI OLSUN

Genel Başkanı olduğu SADEF´in Havza, Kavak, Ladik, Vezirköprü ve Asarcık belediyeleriyle birlikte organize ettiği 13 Şubat´ta Feshane Haliç Salonu´nda gerçekleştirilecek 2. Geleneksel Kaz Tirit Programı´nı son derece önemsediklerini belirten Kaya Aşçı, "Sayın Bakanımız Mustafa Demir´in, valimizin, milletvekillerimizin, belediye başkanlarımızın katılacağı bu etkinliğe iş adamlarımızı da çağırıyoruz. Bizzat gidip kendimiz davet ediyoruz. Bu etkinliğin aynı zamanda Samsun´a ve Samsunspor´a destek olunması için bir dönemeç olmasını arzu ediyoruz" diye konuştu.

Pergani 55

inşallah Samsunspor için olumlu gelişmeler kaydedilir. işadamlarının destegine ihtiyacımız var ilgisiz kalmazlar umarım

red_white

tüm istanbul grubu atkılarla formalarla oarada olucaktır eminimmm

erkutdem55

Çok güzel bir aktivite bravo Samsunspora mutlaka ve mutlaka katkı sağlayacaktır

jean

sozu gecen kisilerin oncu olup surekli gelir kaynagi olusturmamiz lazim

celebi

lucarelli

eakgül55

bu akşam saat 18 : 00 gidecek olanlar varmı ?