Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

pitbul055

hoca benide utandırdı.helal olsun kendisine.en çok sefayı kovmasına sevindim.daş...nı yiyim hoca.

#BAFRALI#

Adamım benim ya seviyorum bu hocayı güvwniyorum  ;D ;D ;D

Jnr.Serkan

Şampiyon Yap Bizi,Cehennemde Yak bizi  :D

Kais

olurdu 2-3 maç kötü sonuçlar alırsak bu hocaya destek çıkılmalı.en azından turhan hocaya gösterdiğimiz sabrı göstermeliyiz.

celebi

celebi

yok bıraktım artık öksürük yapıyor :D

#BAFRALI#

volume55

Alıntı yapılan: sBc-1984 - 28 Ekim 2009, 17:05:50
Kasımpaşayı lige çıkaran besim durmuş varken neden bunu seçtiler anlayamadım ::) Yönetimin amacı çok belli takımı düşürmek mi  ::)

O Kasımpaşanın kadrosunu bende lige çıkartırım

ankarta 55

Alıntı yapılan: volume55 - 18 Ocak 2010, 11:09:56
O Kasımpaşanın kadrosunu bende lige çıkartırım
besim durmuşdaki kadroyu sen hüseyin kalpara ver şampiyon yapıp çıkartırdı

mehmet yılmaz

Oktay'ı 11'de oynatmaması da bir etkendir ama Karabük'te etkisiz futbolla mağlup olmamızın birinci derecede sorumlusu Kalpar'dır bence.

Sercan

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Ocak 2010, 01:05:39
Oktay'ı 11'de oynatmaması da bir etkendir ama Karabük'te etkisiz futbolla mağlup olmamızın birinci derecede sorumlusu Kalpar'dır bence.

Katılıyorum abi.Hocanın elinde olmayan tek şey kaleci Okan'dı.Oktay'ın ilk 11 başlamaması çok kötü oldu...

80lerden

19 Ocak 2010, 04:27:45 #86 Son düzenlenme: 19 Ocak 2010, 04:28:17 80lerden
Alıntı yapılan: samsuni - 19 Ocak 2010, 01:05:39
aynı şekilde içerde kaybettiğimiz antep belediye ve dardanel maçlarının da tek sorumlusu hüseyin kalpardır.ne yapmaya çalışıyosun hocaaaa >:( >:( kime ne ispatlamaya çalışıyosun.oktayın iyileştikten sonra oynadığı maçlara bak oynamadığı maçlara bak.beraberlik bile yok.konya maçında da oktayı alsaydın oyuna konya maçını da vermezdik

celebi

oktay bundan sonraki haftalarda ilk 11 başlayacaktır. hüseyin kalpar bunu görmüştür

erkutdem55

Oktay'ın oynamadığı tüm maçlarda bütün toplar Turgut'a atılıyor,o iyiyse bişeyler oluyor değilse yandık.Oktay olduğunda alternatifli hücumumuz oluyor.Allah açkına ya adam bu sene 3 maçta ilk 11 oynadı.Üçünde toplam 7 puan aldık,nasıl oynamaz anlayamıyorum

Kaya

Söylemek istemiyorum ama dayanamıyorum söz konusu SAMSUNSPOR..

İçimde öyle bir his var ki (bu çok büyük bir iftira olarak ta algılanabilir) bu hoca transferlerden komisyon alıyormuş gibi geliyor bana....