Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

sadece55

İnşallah Hüseyin hocanın arkasında durulur...Seneye de bu çizgiyi devam ettirirse genç mücadele eden kadromuzla kendi yerimiz olan lige döneriz...

erkutdem55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 08 Şubat 2010, 02:48:05
Hüseyin Kalpar gercekten tecrübelerini konusturuyor. Takim ne haldeyken o Altaya karsi macimizi düsünmek bile istemiyorum bu hale getirdi. Su son 5-6 yilda gelen en iyi teknik direktördür bana göre. Insallah basarilarin devami gelir. Bravo Hocam!

O maçtaki ile bu maçtaki takımın aynmı sezonda aynı takım olduğuna inanmak zor.Maçı seyrederken sinir krizi geçirmiştim.Küllerin önce takımı sonra da hazır bekleyen taraftarı ayağa kaldırdı.Az önce bi abiyle yolda karşılaştım,maç kalabalımış dedi söz aldım Kocaeliyi yenersek gelecek maça.Kalpar Hoca camiayı ayağa kaldırdı

celebi

zaten kocaeliyi yenersek hacettepe maçı kapalı gişe olur

erkutdem55

Alıntı yapılan: celebi - 10 Şubat 2010, 11:31:14
zaten kocaeliyi yenersek hacettepe maçı kapalı gişe olur

Ben kime söylesem ayaküstü gelirim diyor,herkes maçın çok kalabalık olduğunu duymuş,sanırım vicdanlar sızladı  biraz

Jnr.Serkan

Şampiyon Yap Bizi Cehennemde Yak bizi ;D

ali ihsan

Bu takımı disipline eden ve ayağa kaldıran Hüseyin Hocayı tebrik ediyorum ...

celebi

55erhan55

europe_55

Hocamiz gercekten takimi toparladi ve cok iyi bir ekip olduk.
Insallah böyle devam ederiz ve bu sene olmazsa bile önümüzdeki sene ait oldugumuz Süper Lig´e cikariz...

supernatural_55

nerden nereye geldik dişliler transferlerle birlikte tıkır tıkır işliyo teşekkürler Hüseyin hoca...

gozgoz yýlmaz

Özyazanlar gibi tutup da İngiliz futbolu oynayacağım demedi, zaten bize Türk futbolu oynatsın yeterdi. Takımdaki hakimiyeti ele geçirdi, yönetimin kuklası bir hoca olmadı. Riskleri aldı, ayrık otlarını temizledi. Yanlış da yaptığı zamanlar oldu ama kulübede olduğunu bilmek güzel. Yabancı biri sizin hoca kim deyince Dr. Hayrettin, Turhan, Ercü, Yücel İldiz demiyoruz en azından, Hüseyin Kalpar diyoruz.

Bu arada yeri değil belki ama buradan Türkiye Futbol Federasyonuna seslenmek istiyorum, lütfen A Milli takımın başına Dr. Hayrettin Gümüşdağ'ı getirin. Kendisi o kadar büyük ve rağbet gören bir hoca ki bizden kovulduktan sonra birbuçuk yıldır evde oturup, milli takımdan gelecek olan teklifi beklemektedir.

alperen

hüseyin hoca çok güven veren biri..futbolcuların sahada başı sıkıştığında kenara bakınca, hemen müdahele eden biri..ingiliz futbolu değil bank asyada nasıl oynanması gerektiği bilen biri..

KotuCocuk55

Şimdi 4-0 lık zaferin ardından,birçok kişi  bu sayfaya girip yazılar yazacaktır.
Ben her bu sayfaya girdiğimde,en baştan, 1.sayfasından itibaren okurum yorumları.

Sizede tavsiye ederim,
özeleştiri manasında ne kadar iyi oluyor.

İnsanın klavye başında ne kadar kolay birşeyler yazabildiğini ve yorum yazarken daha dikkatli düşünmemiz gerektiğini öğretiyor hatırlatıyor bana..

Daha önce yazdığım gibi ilk sayfalarda yapılan yorumlar gibi düşünüyordum bende ama belkide üşendiğimden yorum yazmamıştım..

Bence şimdiden hüseyin hoca ile 2,5 senelik anlaşma yapılmalı.Takım korunmalı.Bu düzen ve hava bozulmadan maksimum 4 ama kaliteli transferle seneye şampiyon olarak  ver elini süper lig.

Ben hep şampiyon olarak çıkmayı yakıştırıyorum samsunspora,6 kere çıktığımız birinci lige hep şampiyon olarak çıktık çünkü..

Hüseyin hoca ile süper ligdede devam edilmeli ve uzun planlamalar yapılmalı.Hazır aşı tutmuşken kimi getireceksinki başka..
Zaten teknik direktör piyasası hep aynı..
Hocanın açıklamaları beni çok tatmin ediyor,duruşu ve konuşmalarıda..

O kadar önyargılı olduğum bu adamı nasıl seiyorum anlatamam size,
Samsunspor sevgisi işte,

Ama hocayla ilgili ağır bir itham var önceki sayfalarda özellikle Melek-55 in ve birkaç arkadaşın yazdığı..
Bu konulara açıklık getirmek lazım,çünkü biraz mide bulandırıyor söylentiler..

Zira adama ölümüne bağlanıcam yakında ama sonra buda üçkağıtçı çıkacak umutlarım yıkılacak bir daha...

edmontdante

Bugün öğle yemeğinde Hüseyin KALPAR ve Yunus Hocayı ağırladık.
Yemekten sonra güzel bir söyleşimiz oldu.Hem Hüseyin KALPAR hem de Yunus Hocanın alçakgönüllülükleri ve beyefendilikleri gözden kaçmadı.

Edindiğim izlenimler çok güzel.Formayı hak edenin ve SAMSUNSPOR formasının ne demek olduğunu ve  değerini bilenlerin  giyeceğinden,adam olmayanlara göz açtırılmayacağından herkes emin olabilir.Çünkü hoca SAMSUNSPOR'un ne olduğunu çok iyi biliyor.Politik davranmadan gayet samimi cümleler kurdu.Rest çekenin restini anında göreceğini,kimsenin takımın kaderiyle oynamasına izin vermeyeceğini ,Takımda artık herkesin birbiriyle kardeş gibi olduğunu,herkesin birbirini sevdiğini mükemmel bir ortam yakaladıklarını söyledi.Bundan önce futbolcuların birbirlerine günaydın  bile demediklerini söyledi..Ne demek istediği gayet açık.Bunun nasıl sağlandığı da.

Bu arada özellikle polarları sordu,mükemmel göründüğünü belirtti.Taraftarın desteğinden memnun olduğunu,bu hafta maçın çok zor geçeceğini,Bolu maçının bundan daha kolay olduğunu,bu hafta tribünlere büyük iş düşeceğini belirtti.

mehmet yılmaz

Apo abi birkaç deplasman anısını anlatsaydı keşke :)

Abi, gelemedim okuldaydım. Ama bu gibi işler güzel oluyor gerçekten de. Özellikle dışarıdan gelen bu insanların sizler gibi gerçek Samsunsporlularla muhatap olmaları önemli. Zaten anlıyorlar da, çünkü konulara o kadar vakıf oluyoruz ki...

Kalpar, ilk geldiğinde tereddütlerimiz vardı ama bence seneye şampiyon yapar bizi, tabii bu ekonomik istikrar devam ederse.