İlhan Ummak (Elazığspor'a Transfer)

Başlatan **KaR6**, 03 Eylül 2009, 01:16:52

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı9. Futbolcu İlhan Ummak'ın, Çaykur Rizespor Kulübü ile arasındaki ihtilafa ilişkin olarak Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun 08.07.2009 tarih ve E.2009/KF/240, K.2009/654 sayılı kararına karşı E.2009/442 numaraya kayıtlı dosyası incelendi. Yapılan müzakere sonucunda; başvurunun kabulü ile futbolcu alacağının net 243.015,25.-TL olarak tespitine, Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun futbolcu alacağını net 143.015,25.-TL tespit eden hükmünün bu şekilde düzeltilerek oybirliği ile onanmasına, (K.2009/519)

İlhan'da moral patlaması olmuştur herhalde, bu karardan sonra oynatılırsa patlama yapar kanımca  :P

Yaman55

giren çıkan rizeye >:( >:(

Oflu

Alıntı yapılan: Ant55 - 18 Eylül 2009, 15:10:27
İlhan'da moral patlaması olmuştur herhalde, bu karardan sonra oynatılırsa patlama yapar kanımca  :P

Tamam iste Kolpaeline 4 gol atacak adami buldun daha ne  ;D

mahkumsun

aynen valla bu adam hıcbısey yapamaz boş transfer

Sioux

Alıntı yapılan: mahkumsun - 18 Eylül 2009, 19:26:21
aynen valla bu adam hıcbısey yapamaz boş transfer

ne alaka birader? kime aynen diyorsun? ilhan tecrübeli bir futbolcu, idman eksiği var,takıma faydalı olacaktır.

ali ihsan

Geçen sene iki takım gezdi sanırım.Sezon başı kampı yapmamış olduğuna göre form tutması ve hazır hale gelmesi biraz daha zaman alacaktır.Takıma ciddi manada katkı yaparsa hedeflerimiz değişebilir...

Ertuğrul Sağlam

çok kaliteli takımı çekip çevirecek oyunu yönlendirecek kalitede tecrübeli ve yetenekli bir formunu bulup takıma girdiğinde herkes görecek İlhan Ummak'ı....

kaptan 55

ya 3 haftada hala toplayamadımı kendini takımda bi hava yakaladı şimdi tam zamanı tecrübesiyle takıma çok şeyler katacağına inananlardanım.

ali ihsan

Son maçta ilk 18 e almıştı hoca.Yavaş yavaş süre almaya başlar herhalde ...

Yaman55

100 kiloya yakın ağır siklet boksörüne dönmüş ilhan berbattı

55JNR55

Alıntı yapılan: Yaman55 - 28 Eylül 2009, 01:57:50
100 kiloya yakın ağır siklet boksörüne dönmüş ilhan berbattı

adem'in ilk maçını anımsadım ben ilhanı görünce formdan düşmüş ve kilo almış form tutması gerekiyor ve bir süre daha takımda oynamadan hazırlanması şart...

Ben Ofosu

bu halde oynaması mümkün değil , güreş takımında faydalanalım daha iyi

55erhan55

futbolcu dediğin oynamadığı zaman bile kendine bakmalı ama ilhan bunu tersden yapmış.

doðan

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 18 Eylül 2009, 19:46:49
ne alaka birader? kime aynen diyorsun? ilhan tecrübeli bir futbolcu, idman eksiği var,takıma faydalı olacaktır.
inşallah dediğin gibidir :) benim ankarada gördüğüm ilhandan bize  hiiç fayda gelmez be dostum .... ne kağıt nede kumaş .. ama inşallah yanılan ben olurum..

Dartagnan

ademe de ayni seyleri demistik.Ama ins iyi olur ins