Okan Karabulut (Karşıyaka'ya Transfer)

Başlatan mehmet yılmaz, 30 Ağustos 2009, 16:40:57

« önceki - sonraki »

samsunmania

Denge gazetesi haberine göre Okan alacaklarına karşılık sözleşmesini tek taraflı feshetmiş.
Çok üzüldük Okan. :D Seninle ilgili duygularını yazmış insanlar zaten bu forumda.
Bakalım kimin başını yakacaksın bu sene.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=42612

samsunmania

Transfer yapmış kadar sevindim.

**KaR6**

amerikalılar ne der bilir misin okan? *** you diyeyim sen anla..

Burak

Alıntı yapılan: SAMSUNuLaNN! - 09 Nisan 2010, 05:04:51
Şimdiden Güle Güle Okan

ileri görüşlü bi arkadaşımız:)

ElbistanLı4655

Çok Büyük Bir Kazanım SamsunSpor İçin :D

atakumlu83

okan karabulut unyespora transfer oldu

oguzhann555

Forma yeni kayıt olduğum için bende iz bırakan oyuncular hakkındaki düşüncelerimiz geçte olsa yazıp içimdekini dökmek istedim :) Okan Samsunsporumuza gelmiş en kötü kalecidir bence il yorumları okurken iyi kaleci felan yazılmış allah allahh bitek ben mi beğenmiyordum acaba dedim ama sonra diğer sayfalara geçince herkesle hemfikir olduğumzuu gördüm. Umarım böyle bir transfer hatası tekrarlanmaz. :) Nazar değmesin Soner iy gidiyor.  ::)

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 03 Ekim 2009, 16:17:17
son yılalrda gelen en düzgün kaleci...en azından yenmeyecek golü yemez kanaatindeyim..inşallah bi sıkıntı yaşamz çünkü yedeği cengiz. :):)

yukarıdaki mesajı görmişsündür, o arkadaş hep yanıltıyor bizi.. :o

babasamsunlu

Alıntı yapılan: 1927 - 03 Ekim 2009, 11:03:34
Kalede ciddi bir sorun oluşturmadı. Açıkçası bizi şaşırttı. Yediği goller genelde savunma hatalarından kaynaklı. Adem ve Hacı Hakanla birlikte tuttu takımda.
Alıntı yapılan: beşnumara - 04 Ekim 2009, 15:48:54
nazar değmesin tütütütütü.. ;D
Alıntı yapılan: 35ama55 - 04 Ekim 2009, 15:24:51
Çok iyi kaleci, yer tutuşu çok iyi karşı karşıyalar da iyi .. Hiç tırışkadan gol yemedi şu ana kadar, maşallah ..
Alıntı yapılan: Sioux - 22 Eylül 2009, 20:49:19
Okan şimdilik iyi gidiyor, yediği gollerde pekbir suçu yok. Kaleyi kaplıyor.
Alıntı yapılan: samsuni - 04 Ekim 2009, 19:44:54
Oyunun ilk devresinde Boluspor'un etkili hücumlarını seyrettik. Ancak günün kusursuz ismi kaleci Okan'ın sağlam duruşu ve ciddi anlamda iyi kurtarışları vardı. Maçın en iyi oyuncularındandı Okan. Böyle devam eder inşallah...

Alıntı yapılan: faça55 - 04 Ekim 2009, 20:41:27
Bu çocuk hepimizi yanılttı. Kova çıkar diye bekledik ama panteroviç :)

Alıntı yapılan: Burak - 04 Ekim 2009, 20:49:39
ben yaşlı zannediyordum yaşı da kaleci için gençmiş bugün bolu maçında o kurtarışları yaparak bolunun maça ortak olmasını engelledi helal olsun
Alıntı yapılan: berusa55 - 04 Ekim 2009, 20:54:55
Bravo Okan. Gün geçtikçe kaleye ısınıp formunu buluyorsun. Hep böyle devam etmen dileğiyle...
Alıntı yapılan: samsuni - 10 Ekim 2009, 13:07:41

Alıntı yapılan: kaan - 11 Ekim 2009, 01:51:49
Rize maçında çok kritik toplar çıkardı gollerde hatası bence yoktu ilk maçı mersin maçı oyle bariz bi hatasını görmedim.şu kesin her geçen gün daha iyiye gidiyor ve kalede kesinlikle takıma ve taraftara güven veriyor.profesyonel duruşu ve kaleyi kaplamasını çok seviyorum.adam kaleye şut atarken okanı görünce vazgeçer.

bunlar sadece bir kaçı....
sizlere kapak olmuştur umarım sayın kalptenşişik ve yandaş medyanız samsuni efendi
;)

mehmet yılmaz

Hahahahaha....
Seni de beğendim Bubasamsunlu :)
Hayır, benim gibi pazartesi tatili olan bir adam değilsin. İş, güç sahibi patron adam, üşenmedin tek tek mesajları mı taradın? Allah iyiliğini versin. Tükandaysan geleceğim bir saate, kafa ütüleriz birlikte! :)

babasamsunlu

ali ihsan

La benim de mesajım vardır diye tırstım ha  ???

Burak

Akan Abi itiraz ediyorum ben Bolu Maçına istinaden yazmışım sen genel olarak iyi bir kaleci demişsin :)  :holey:

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Burak - 18 Şubat 2013, 13:23:02
Akan Abi itiraz ediyorum ben Bolu Maçına istinaden yazmışım sen genel olarak iyi bir kaleci demişsin :)  :holey:

YEMEZZZZ :)

Burak