Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

edmontdante

Turgut bu durumda takımda kalmayacaktır.Çünkü futbol bu.Allah göstermesin adama bir şey olur futbol hayatı biter.gs li aydın UEFA kazanmış takımın kadrosundayken şimdi ne halde hepimiz biliyoruz.Ve eminim Turgut da bunları düşünüyordur.Bahsedilen teklifler ciddi teklifler.Özellikle Bursaspor.Sercan ve Volkan'ı satmayı düşünüyormuş Bursa.Yerine genç yıldız olarak Turgut'u getirmeyi hedefliyorlar sanırım.

Yukarıda yazdıklarım da direk yönetimin içinden kuvvetli bir ağızdan bizzat duyduğum şeyler.

Özellikle yzy konusu çok önemli.Bu yönetimin kimseyle ters düşmemesi de bu konuda ümitlendirdi beni gerçekten.

erkutdem55

Aralarından su sızmıyor,kahvaltılar,geceler derken YZY ile yönetimin yediği içtiği ayrı gitmiyor.Bişeyler yapması lazım artık,tabii son dönemlerde artan taraftar rahatsızlıklarını kısmi indirme çabası değildir umarım.Abi sen diyosan bu işte bişeyler vardır.Herşey güzel olur inşallah.Turgut'un satışını iyi kullanabilirlerse(bu satışta Bursadan futbolcu alınmalı kesinlikle),rüzgar lehimize dönebilir.

SametYılmaz55

takıma katkı sağladığı kesin fakat iyi bir paraya satılacaksa gönderilmesi gerekir seneye sözleşmesi zaten bitiyor eğer seneye süper lige çıkamazsak zaten gider hiç para alamayız en azından şimdi ondan gelecek parayla transfer yaparız.para olduktan sonra zaten iyi transferler yaparız.iyi bir golcü gelirse turgutu hiç aramayız zaten.önemli olan takıma gelecek maddi desteklerde

beşnumara

ertuğrul hocayı severim ama burda yazılanlara göre bize 3 oyuncu vereceklerini söylemiş.Eğer doğruysa bu zamana kadar nerdeymiş?neden samsunspora kullanmadıkları genç veya bize pek maliyeti olmayacak oyuncu göndermemiş?
turgut kesinlikle seneye takımda olmayacaktır bunu kendisinden tutun da ailesi menajeri samsunspor kulübü hepsi biliyor.eğer gidecekse gittiği kulüpten başka bir takıma transferi gerçekleşirse belli bir yüzde ile anlaşmak lazım.Ayrıca verilecek net para en az 2.5 milyon olmalı.bazen sekiztaşın tüpçüsü teklif verse de 7-8 trilyona yaslasak diye düşünüyorum.malum yaz gelince beynine pek oksijen gitmediği için kime ne kadar verdiğini dönem içinde anlıyor. ;D

celebi

Alıntı yapılan: beşnumara - 25 Nisan 2010, 03:04:10
ertuğrul hocayı severim ama burda yazılanlara göre bize 3 oyuncu vereceklerini söylemiş.Eğer doğruysa bu zamana kadar nerdeymiş?neden samsunspora kullanmadıkları genç veya bize pek maliyeti olmayacak oyuncu göndermemiş?

kardeşim bu konuda sana katılmıyorum. sen adamı arayıpta ya ertuğrul kardeşim bu konuda yardımcı ol dediler mi hayır. deyipte göndermediği olmadı . ağlamayan bebeğe emzik vermezler. bu konuda birebir görüşmüşlüğüm var ertuğrıl hocamla. o da aynı konuda muzdarip. bir kere bile aramadılar. bir alo deseler hem beşiktaşta iken hem bursa da iken oyuncu verecekti. fakat nafile. hi,ç ama hiç aranmadı. adam durup dururken ya size ben oyuncu vereyim demez bu alemde  ;)

FaT1h

Bursaspor yönetimi, Samsunspor'un golcü oyuncusu Turgut Doğan Şahin'i transfer etmek için harekete geçti.

15 GOLÜ VAR

Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Bursaspor, transferde de araştırmalarını sürdürüyor. Başkan İbrahim Yazıcı'nın, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın isteği üzerine Bank Asya 1. Ligi takımlarından Samsunspor'un Ümit Milli forveti Turgut Doğan Şahin ile yakında masaya oturacağı öğrenildi. Birçok Süper Lig kulübünün takibinde olan 22 yaşındaki Turgut Doğan Şahin, bu sezon 27 maçta 15 gol atma başarısı gösterdi. Sözleşmesi 2011 yılında sona erecek olan Turgut'un bonservisi alabilmek için Ertuğrul Hoca'nın da devreye girmesi bekleniyor.

Kral SAMSUN

kesinlikle satılmalı çünkü sözleşmesi bitecek seneye allah muhafaza beleşe gider 2 trilyon verseler turguta o 2 trilyonla bu ligin en iyi oyuncularını alırız hem bursaya giderse üzülmeyiz

Dartagnan

gule gule kocum benim sen coktan gitmissin....

LisandroLopez

Bence bir duran topla değerlendirilmemeli , Onun hazırladığı birçok pozisyonuda Savaş ve Oktay boşa harcadı..
Şu bi gerçekki büyük şansla kaldık ligde takımlar o kadar kötü ki biz bu berbat halimizle ligde kaldık..

edmontdante

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 25 Nisan 2010, 22:12:21
Bence bir duran topla değerlendirilmemeli , Onun hazırladığı birçok pozisyonuda Savaş ve Oktay boşa harcadı..

Ya kardeşim sen de hep bu kadar olumlu mu düşünmek zorundasın Turgut hakkında.Haklısın bir duran topla değerlendirilmemeli.Ama sağ çaprazdan ve o dar açıdan içeri orta mı yapılır yoksa o açı için ters olan sağ ayakla şut mu atılır içeride 7 kişi varken.Bu ne demek biliyor musun "Ben bu takımın yıldızıyım istediğim yerden vururum"

Onun hazırladığı bir çok pozisyon derken hangi pozisyonlar bunlar.Kim ne hazırladı ki bugün.

Burak

bugün iyi değildi hakkaten keşke sol çaprazdan gol atmasaydı hep ordan vurmaya çalışıyor nedense

LisandroLopez

Alıntı yapılan: edmontdante - 25 Nisan 2010, 22:23:11
Ya kardeşim sen de hep bu kadar olumlu mu düşünmek zorundasın Turgut hakkında.Haklısın bir duran topla değerlendirilmemeli.Ama sağ çaprazdan ve o dar açıdan içeri orta mı yapılır yoksa o açı için ters olan sağ ayakla şut mu atılır içeride 7 kişi varken.Bu ne demek biliyor musun "Ben bu takımın yıldızıyım istediğim yerden vururum"

Onun hazırladığı bir çok pozisyon derken hangi pozisyonlar bunlar.Kim ne hazırladı ki bugün.

Hazırladı derken yaratmaya çalıştı manasında demiştim onu..
Pas atmıyor deniliyor , bencil davranıyor deniliyor , bi çok kez kendi gözümle şahit oldum bugün Savaşa net paslar attı Savaş her topu ezdi Oktay'la birlikte.
Belki çok iyi değildi ama en azından birşeyler yapma çabasındaydı.

edmontdante

Alıntı yapılan: dukeburak - 25 Nisan 2010, 22:28:34
bugün iyi değildi hakkaten keşke sol çaprazdan gol atmasaydı hep ordan vurmaya çalışıyor nedense

Konu iyi olup kötü olmak değil zaten.Kim her maçı iyi oynamış ki.Bana kalırsa da sol kanatta oynayıp içe doğru dönerek şut yada orta yapması daha doğru.Çünkü sol ayağı yok zaten çizgiye gittikce rakip defans salaksa penaltı olur başka sonuç çıkması düşük ihtimal

celebi

Alıntı yapılan: edmontdante - 25 Nisan 2010, 22:23:11
Ya kardeşim sen de hep bu kadar olumlu mu düşünmek zorundasın Turgut hakkında.

abi sende olumsuz düşünmek zorunda mısın :D

kaptan 55

yıldızmı bence değil olma ihtimali varmı bunu kendi gösterecek bizlere ama şu bir gerçek ki takımda o kadar düz oyuncu var ki çoğunun turgut'un ayaklarına baktıkları kesin.oktay ve murat kötü günlerinde olunca elde bir turgut kalıyo artık ne oynarsa ne yaparsa oyuz.dün o kadar kötü olmasına rağmen kötünün iyisiydi diyebilirim çünkü top taşıyacak,top getirecek sorumluluk alıcak başka bir adamımız yok maalesef.