Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Ne olursa olsun Turgut bu takıma çok puan kazandırdı istatistiğide gayet iyi Öve öve bitirilemeyen Emenike'den sadece 2 gol eksiği var.
İyi futbolcu inşallah daha iyi olacak..

celebi

e be kardeşim biraz şusn anlar biraz daha çalış yaw

SAMSUNuLaNN!

Turgut en az 2 sezon daha oynamalı bu takımda sonra iyi bi paraya satarız

celebi

turgutun bu haftada da golü var

erkutdem55

Turgut gol kralı olursa çok makara olacak.

celebi

Kodalak

Adam sezon sonu birde çıkıp beyanat verirmiş,Hacettepe maçında bana tezahurat edenlere ithaf ediyorum bu gol krallığını ;D

erkutdem55

Gazetede yazıyodu bugün,Samsunspor personeli 20 gol istiyomuş,yandık yine bütün topları kaleye vuracak :(En büyük hayali 3 t.klarda oynamakmış.

Burak

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 07 Nisan 2010, 20:16:35
Ne olursa olsun Turgut bu takıma çok puan kazandırdı istatistiğide gayet iyi Öve öve bitirilemeyen Emenike'den sadece 2 gol eksiği var.
İyi futbolcu inşallah daha iyi olacak..

sersa

Ligin en gözde oyuncularından Turgut Doğan Şahin, hedeflerini ve takımın durumunu Gazeteniz Halk'a anlattı. Gol krallığı yarışından, ligin gidişatına kadar birçok önemli konuda fikirlerini açıklayan Turgut, en büyük arzusunun ise 3 büyük takımda top koşturmak olduğunu söyledi

ÇOK ÖZEL RÖPORTAJ
Futbola İstanbul Yeni Ufukspor'da başlayıp, daha sonra Özmuratspor'da top koşturdu. 2005 yılında Samsunspor'a transfer oldu ve her kategoride forma giydi. Şimdi ise A Takım'da, harikalar yaratıyor. Bahsettiğimiz kişi Turgut Doğan Şahin. Turgut, gol krallığı yarışından, ligin gidişatına, takımın durumundan gelecekle ilgili hedeflerini Gazeteniz Halk'a açıkladı. Bu sezonki en büyük arzusunun takımın ligde kalmayı bir an önce garantilemesi olduğunu açıklayan Turgut, ileride ise Türkiye'nin 3 büyükleri olan Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'da oynamak olduğunu belirtti.

KRALLIKTA İDDİALIYIM
İşte Turgut'la yaptığımız röportaj: "Ligde 12 golüm var. Gol krallığı sıralamasında 5. sıradayım. Ancak benim gol kralı olmak gibi bir düşüncem yok. Belki de form grafiği olarak en iddialı isimlerden birisiyim. Benim için bu sezonki ilk hedef, takımımın bir an önce ligde kalmayı garantilemesi. Bunu da başaracağımıza inanıyorum. Çünkü iyi bir takımımız var ve Gaziantep deplasmanından aldığımız 3 puan bizi rahatlattı. Bu hafta da Erciyes'i yenerek kümede kalmayı garantilemek istiyoruz. İnşallah taraftarımızın da bize olan desteğiyle bunu başaracağız".

LİGİ DEĞERLENDİRDİ
"Lig her geçen hafta biraz daha karışık bir hal alıyor. Ancak biz bu karışıklık içinden bir an önce sıyrılmayı hedefliyoruz. Planlar artık hep gelecek sezon için yapılıyor. Üst sıralarda aynı bir yarış düşmemek için ayrı bir çekişme var. Bu yıl çok güzel bir lig oynuyoruz. Biz de özellikle aldığımız 5 maçlık galibiyet serisinin ardından ligdeki dengeleri değiştirdik. 4 maç üst üste yenilmemize rağmen, üst sıralardaki takımlar da çok puan kaybetti. Keşke biraz daha şanslı olabilseydik, şu anda başka hedeflerimiz olabilirdi".

HEDEFİ 3 BÜYÜKLER
"Bilindiği gibi önümüzdeki sezon sözleşmem bitiyor. Ancak beni Turgut Doğan Şahin yapan Samsunspordur. Samsunsporlu yöneticilerle görüşmeden masaya oturmadan başka hiçbir takımla görüşmem. Bu sezon sonu da eğer yönetimle anlaşırsam, sözleşmemi uzatabilirim. Ancak şu anda net bir şey söylemem mümkün değil. Bunu zaman gösterecek. Her futbolcu gibi benimde en büyük hayalim Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'da oynamak. Türkiye'nin bu 3 büyük takımında oynamak her zaman gurur verici bir olaydır. Bunu da başarırsam kendimi kanıtlamış olurum".

Personel 20 gol istiyor

Efendiliği ile Nuri Asan Tesisleri'ndeki personelin sevgilisi olan Turgut'dan, çalışanlar bu sezon için 20 gol bekliyor. Personel Turgut'a övgüler yağdırırken, "İyi bir futbolcu olduğu kadar, çok beyefendi ve iyi bir insan. Biz Turgut'u çok seviyoruz. Yolu açık olsun" dedi.

Kaynak:Halk Gazetesi

Akyol

Turgut'un 1 yılı daha var sonra gider... Genel anlamda önümüzde ki yıl için büyük umutlar taşıyorum. Vitrinde ki futbolcularımızın sözleşmelerinin son yılları olması sebebiyle farklı motive olacaklarını düşünüyorum. Bu motivasyon bizi de Süper Lig'e taşır düşüncesindeyim...

SAMSUNuLaNN!

Nuri Asan

ilk önce ligde bırakın,süper lige taşıyın sonra hangi cehenneme gidecekseniz gidin.
yeter a.koyacam 3 büyüğünüzün.

LisandroLopez

Doğru Diyor Nuri Asan taşıyın Süper Lige istediğiniz yere gidin bıktık artık 3 büyük hayallerinizden !!

kuzey55

işin kötü yanı ikisi de 3 büyükler hayalim diyor.oktay ise hayalim samsunspor demişti.