Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

jean

kalmasi lazim riyeye gitme ihtimali var ins gerceklesmez oyle bir cahillik yapmaz ins

celebi

turgut bank asyaa bizde oynar başka takımlara gideceğini zannetmiyorum. bu sene turguttan gol krallığı bekliyorum ;)

Dartagnan

hahaha sercandan sonra turguta  dayanmaazlar bunlar :D:D ertugrul iyi dusun  koltugun sallanabilir :P

Sercan

Alıntı yapılan: Dartagnan - 15 Ocak 2010, 11:53:31
hahaha sercandan sonra turguta  dayanmaazlar bunlar :D:D ertugrul iyi dusun  koltugun sallanabilir :P

Kardeşim Turgut Bursaspor'da oynar bence.Belki Sercan kadar değil ama bizdekinden daha iyi oynayacağı kesin..

Dartagnan

:):) haci valla  ben bu adama topcu gozuyle bakamiyorum :D

Sercan

Alıntı yapılan: Dartagnan - 15 Ocak 2010, 11:57:04
:):) haci valla  ben bu adama topcu gozuyle bakamiyorum :D

Aynen kardeşim bende ama.Bu adamın anladığım kadarıyla karakteri böyle,Samsun kesmedi onu heralde.

beşnumara

allah turgutu düşmanımın başına vermesin ;D

Nuri Asan

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 15 Ocak 2010, 11:55:16
Kardeşim Turgut Bursaspor'da oynar bence.Belki Sercan kadar değil ama bizdekinden daha iyi oynayacağı kesin..

turgut kendisine dikkat ederse sercan ayarında hatta ondan daha da iyi br topçu olacak.bunu bana 2 ay önce kimse söyletemezdi ama son haftalarda attığı goller bu yönde.sercanın beşike maçında kaçırdıklarını turgut kaçırmazdı.süper lige çıkıp 12 milyon dolar oradan gelecek 10milyon dolarıda turgutu sattıkmı ahada borç morç kalmadı işte.

edmontdante

Var ya İstesen şu maçı alırsın biliyorum ama korkuyorum yine gamsız,vurdumduymaz  bir Turgut görme ihtimali var diye yarın Karabük'te.
Madem ki arap atı kadar süratlisin,madem ki yıldız adayısın artık zamanı gelmedi mi?7 tane gol attım diye işin içinden sıyrılmaya kalkma bize maç al.Anlatıldığı yada abartıldığı kadar çok yetenekli bir futbolcu olduğuna inanmasam da yine de ümidimsin yarın.Yap artık bir şeyler.

Ollivanders

Alıntı yapılan: edmontdante - 17 Ocak 2010, 01:08:33
Var ya İstesen şu maçı alırsın biliyorum ama korkuyorum yine gamsız,vurdumduymaz  bir Turgut görme ihtimali var diye yarın Karabük'te.
Madem ki arap atı kadar süratlisin,madem ki yıldız adayısın artık zamanı gelmedi mi?7 tane gol attım diye işin içinden sıyrılmaya kalkma bize maç al.Anlatıldığı yada abartıldığı kadar çok yetenekli bir futbolcu olduğuna inanmasam da yine de ümidimsin yarın.Yap artık bir şeyler.

babasamsunlu

Engin abi o atsında biz utanalım yeter ki ...o kadar  ihtiyacımız var ki süper lige...ben razıyım bunlar çıkarırsa bizi ayaklarının altını öpmeye...

emre

edmontdante

Aynı tas aynı hamam.Aynen dediğim gibiydi bugün.Piyasası  varken birine basmamız lazım.

Dartagnan

Alıntı yapılan: edmontdante - 17 Ocak 2010, 23:26:57
Aynı tas aynı hamam.Aynen dediğim gibiydi bugün.Piyasası  varken birine basmamız lazım.

celebi

devre arası engin abi ile konuşuyorum. diyoruz kaçırdığı pozisyonlarda bizim halı sahalardaki arkadaşlardan kaleyi bulabilecek en az 5 kişi var diye