Hakan Akman (Şanlıurfaspor'a Transfer)

Başlatan beşnumara, 10 Ağustos 2009, 22:33:16

« önceki - sonraki »

Dartagnan

mehmet yılmaz

Bugün Rize'de enfes bir gol atarak sonradan girdiği oyunun kaderini değiştiren 2-2'lik beraberliği getiren genç futbolcu ama ondan da öte yüksek karakter sahibi, adam!!!

Sadece Samsunspor

Samsunsporun nöbetçi golcüsü Hakan Akman, geçen maçtada da bu maçtada da sonradan girip golünü attı, artık ilk 11de çıkmalı

Adamsın

Baskent_Samsunspor

artık 11 de oynamalı

KocumVolkan

helal olsun be sana ayaklarına kurban olurum be

KocumVolkan

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 10 Ağustos 2009, 23:39:53
çok yetenekli bence.. beğeniyorum 1-2 seneye turgutu yakalarda geçer..

beni utandırmadı...
umarım bu yükselişi hep sürer

kuzey55

milli takımda oynayan ligde oynadığı her maçta gol atan ama teknik heyet tarafından bir türlü ilk 11 de çıkarıylayan karakterli bir futbolcu.

55sirinler55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 07 Eylül 2009, 14:25:21
Mersin maçına sonradan oyuna giren, attığı golle bizi çok sevindiren ama sonrasındaki pozsiyonda pas yerine şutu tercih ederek tecrübesizliğini konuşturan genç futbolcumuz.

Sercan, Turgut, Sefa gibilerin yanında huri melek!.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 07 Eylül 2009, 14:25:21
Mersin maçına sonradan oyuna giren, attığı golle bizi çok sevindiren ama sonrasındaki pozsiyonda pas yerine şutu tercih ederek tecrübesizliğini konuşturan genç futbolcumuz.

Sercan, Turgut, Sefa gibilerin yanında huri melek!.

demiştim, Rize maçında klas bir top kontrolü ve akabinde de vuruş yaparak oynadıkça açılacğını bir kez daha ortaya koyan genç kardeşimiz. Geçen sene Sercan zibidisine göz yumup, sürekli oynatacaklarına Hakan Akman'ı ısıtmalıydı lige. Attıkça açılacak, açıldıkça atacak inşallah...

babaalişo

toprağı belli kurban olurum onu yaratan ,bize nasip eden allaha DEDİK YA HAVZALI DİYEE........

Kaya

Hakan bu takımda çok önceden oynaması gereken yetenekte bir oyuncuyken yoktan sebeplerden bir türlü forma şansı bulamamış birisi.Duruma bir de ters açıdan bakalım bana göre çok yetenekli son dönemde son vuruş açısından ender çıkardığımız bir oyuncu,2 senedir takımda yer bulamamasından dolayı geleceğini düşünüp ayrılmak isteseydi,yoluna başka bir takımla devam etme yolunu seçseydi ve o gittiği takımda başarılı olsaydı biz ne diyecektik; ''SAMSUNSPOR a hiç bir şey vermeden gitti yazıklar olsun''. Demekki bize bu tarz söylemleri futbolcular kadar onları oynatmayan ya da hakettikleri değeri onlara vermeyen teknik ekiplerde sorumlu,bu sektörün içine az da olsa girmiş bir kişi çok iyi bilir ki bazı basiretsiz,torpil delisi insanlar yüzünden yüzlerce yetenek heba oldu.

Şimdi yürü Hakan bu özellik sende var başka biri olsa yılardı ve çoktan amatöre dönerdi.Azminden dolayı kutluyorum daha da iyi olacağını düşünüyorum.

kalptenþimþek

Bu çocukta Nihat'ın gençliğini görüyorum..

5BrK5

bu senenin   dümeni gibi gözüküyo inşallah devam eder gol serisi. .

55sirinler55

masallah diyelim arkadaslar, nazar degimesin....

maço

mersin macında oyuna sonradan gırdı

devamlı bır hareketlılık ıcerısınde pres uygulaması var,ataga kalktıgımızda bos alana kosu yapması var,yada sırtı donuk oynayabılme yetenegı var,kafa toplarınada cok ıyı cıkıyo,e bunun gol vuruslarıda ıyı sevıyede ?

eee niye oynamaz bu adam her mac ılk 11 ? :D