Hakan Akman (Şanlıurfaspor'a Transfer)

Başlatan beşnumara, 10 Ağustos 2009, 22:33:16

« önceki - sonraki »

beşnumara

10 Ağustos 2009, 22:33:16 Son düzenlenme: 15 Ağustos 2010, 00:33:32 Ant55

Doğum Yeri  : MERZİFON  
Doğum Tarihi  : 9 Ekim 1989  
Uyruk : TC  
Pozisyon: Forvet
Sözleşme Bitiş T.  : 31 Mayıs 2010

Sadece Samsunspor

Gelecek vaadeden yıldızımız, tabi gerekli değer verilirse

Akyol

Hakan'a geçen yıl devre arası kampında verilen değer keşke erciyes deplasmanında da verilseydi de bugün forvetimize şu gelsin bu gelsin derdine düşmeseydik. Şans verilirse takımımızın en çok gelecek vaat eden futbolcusu.

emre

bence bu takımda banko ilk 11 oynar ve üstüne koyarsa takımın yıldızlarından biri olur.çok güvendiğimiz gençlerimizin basında geliyor.hadi hayırlısı...

KocumVolkan

caner le hakanı çok karıştırıyorum :D
çok yetenekli bence.. beğeniyorum 1-2 seneye turgutu yakalarda geçer..

gozgoz yýlmaz

Ercüment Coşkundere'nin tüm futbol hevesini kırdığı genç bir futbolcumuz. Yetenekli, inşallah başarılı da olacak. Burhan'ı oynatacağına Hakan'ı oynat. Çok çok o da onun kadar gol kaçırır.

Turuncu

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 10 Ağustos 2009, 23:44:42
Ercüment Coşkundere'nin tüm futbol hevesini kırdığı genç bir futbolcumuz. Yetenekli, inşallah başarılı da olacak. Burhan'ı oynatacağına Hakan'ı oynat. Çok çok o da onun kadar gol kaçırır.

supernatural_55

ben de ümitliyim hakandan yana umarım değerini bilir alttan alttan febe.ye vs vermez bazıları da faydasını görürüz.ayrıca hocamız volkanın yerine hazırlık maçlarında hakanı forvette denemli.burhanı çıkarıp volkanı forvet oynattı burda ama

beşnumara

iki sezon önce ligin son haftasında diyarbakır deplasmanında 4-2 yenildiğimiz maçta attığı 2 golle merhaba demişti aslında ama devamını mı getiremedi yoksa değer mi vermediler anlayamadım.Aslında geçen sene antalya maçında oyuna sonradan giren hakan taraftara selamını vermişti bu işte ben de varım demişti ama devamı gelmedi üstelik devre arası kampındaki hırsını da duyduk verimliliğini de gördük...forvette oynamasını isteyenlerdenim.burhan kaçıracağına hakan kaçırsın derim ben. birileri gibi terbiyesizliği de olmadı.inşaallah bir forvet daha türk futboluna kazandırmış oluruz tabii ki samsunspor formasıyla daim olmak kaydıyla ;)

celebi

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 10 Ağustos 2009, 23:44:42

kaptan 55

bu çocuğun üstüne düşülmeli sercanlara sefalara verilen şansın binde biri verilmedi bu çocuğa eğer sercanları sefaları örnek almaz kendini futbola verir futbolunun üstüne bişeyler katarsa gerçekten çok büyük bir yetenek kazanacağız

şimşek_55

Kenardan  orta yapılan  bır takımda  ıyı ısler  yapar. Yalnız genc ve tecrubesız ,agır macları kaldıramıyor.  Gecen sene Kasımpasada  bu takım puan alsaydı HAkan Akmanın ılk 11 cıkacagından kımsenın suphesı yoktu.  Bu takımda Burhan varken tek forvetlı sıstemde  yerı kulube olur.

sersa

Alıntı yapılan: 35ama55 - 10 Ağustos 2009, 22:36:34
MPAL'de okul takımında oynuyordu , o zaman pek sivrilmemişti demekki çalışmış üzerine koymuş aslan gibi santrafor olmuş , şimdi ümit milli takımda .. Geçtiğimiz sene Burhan'ın formsuz zamanlarında kadroda yer almalıydı .. 2010'da sözleşmesi bitiyor , yönetimin acil sözleşme uzatması lazım Hakan'la , 2.Emre Balak vakası yaşamamak için ..
Okulda hep basket oynuyodu çünkü ;D ;D

BekiRcaN_5s

bu çocuk hakikaten yetenekli bende ümit milli maçından hatırlıyorum heralde adı aklımda baya yer etmiş bi kaç kez izledim ama nerde olduğunu hatırlamıyorum. şuanda bile bikaç maç oynasa turgutu geçer bence..

gozgoz yýlmaz

Mersin maçına sonradan oyuna giren, attığı golle bizi çok sevindiren ama sonrasındaki pozsiyonda pas yerine şutu tercih ederek tecrübesizliğini konuşturan genç futbolcumuz.

Sercan, Turgut, Sefa gibilerin yanında huri melek!.