Turhan Özyazanlar - Teknik Direktör

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:26:17

« önceki - sonraki »

Baskent_Samsunspor

sercana 90 dk tahammül edebilecek bir hoca kusura bakmayın da ya bu işi bilmiyordur yada dış güçlerin kontrolündedir eğerki adam gibi adam bi hocaysa bu hafta ilk 18 e bile almaması lazım sercan ile turgutu görecez bakalım.....

Recep

turgut ve sercan ilk onbirde 90 dakika oynayacak oynaması gereken gürcü oyundan alınacak
eeee hoca iyi hoca   
eli belinde maç sonuna kadar kenarda poz verdi en iyi yaptığı iş

Ollivanders

Alıntı yapılan: fatih55ankara - 09 Eylül 2009, 09:26:37
siz hocayla dalga geçin.hoca gösterecek size kim olduğunu.gozgoz yılmaz sen de sallama fazla bence.iyi uydurmuşsun.adam gibi adam turhan özyazanlar

madem birisinin yakınısınız kardesim birde tarafsız olun ya birde o kisiyi korumayında samsunsporu koruyun . Yeter artık ya. Ordu macindan sonra hala iyi hoca diyebiliyorsunuz.Nerde kondisyon? 70.dakkada futbolcular ayağını kaldıramıyor. Taktik desen yok. Hani nerde iyi hoca? Sen turgut a 90 dakika dayanacaksin. Karabük macinda iyi olan volkani keseceksin . Turgut dururken gürcüyü cıkaracaksin sonra da iyi hoca. Salın gitsin su takim . turgut sercan bu takimin 2 el freni. Hoca da motor freni tmm iste is bitti.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 09 Eylül 2009, 09:55:41
terbiyesizlik yapma, burada birşey sallayıp uydurduğumuz yok. hocaya yakın birisin galiba, madem öyle sor hocana...

hoca kötü olunca biz mutlu mu oluyoruz zannediyorsun? ama ilk üç hafta tam fiyasko! aksini iddia eden adam da kafayı sıyırmış demektir zaten.

madem biz uyduruyoruz, biraz da sen uydur. de ki hoca masaya yumruğunu vurdu falan yaz. o sercanı ilk 18'e hangi aklı başında adam alır sence belli ki baskı yiyor.
demişsin, okumayı becerebilsen görürrdün, biz de adamlığına birşey demiyoruz zaten, adam ama şu an için kötü hoca. ok?

ne güzel de özetlemişssin...hoca kesinlikle iyi olabilir adam olabilir ama şuan basiretsiz bir şekilde yöneticeler ne ders  onu yapıyor...

Recep

kimi amcası kimi dayısı içinmi bu sitede geziyor hiç mi Samsunspor için iyiyi kötüyü ayıramıyor yada ayırmak istemiyorsunuz lanet olsun ya insanı tamamen nefret ettiriyorsunuz

fatih55ankara

09 Eylül 2009, 12:01:27 #35 Son düzenlenme: 09 Eylül 2009, 12:15:14 Amsterdamli
ben hocanın yakını filan değilim.bu sadece benim düşüncem.başkaları gibi bol keseden atmam beni bilen bilir.çok biliyosanız siz kendiniz antrenör olun ya da verin parayı ziya doğan ı alın.yok yapamıyosanız.boş boş konuşup adamın canını sıkmayın.

Jnr.Serkan

sakin olun bi tane hoca için tartışmaya gerek yok.nerde samsunsporluluk ruhu.

fatih55ankara

arkadaşlar benim kimseyle bir sorunum yok.ya da kimsenin yandaşı değilim.benim düşüncem sadece samsunspordur ki hepimizin düşüncesi de budur kesinlikle.ben sadece eğer samsunsporluysak kolay kolay adamımızı harcamayalım.topçumuzu harcamayalım.futbola biraz spor gözüyle bakalım.topçumuz hata yaptıysa yine de onu destekleyelim sonuna kadar.harcamayalım insanları.bu hocanın ve bu kadronun ben başarılı olacağına inanıyorum.ama biraz sabır edelim.göreceksiniz samsunsporumuz istikrarı yakalayacaktır.bu benim düşüncem.ben cebimden telefonumu satıp deplasmana giden biri olarak bu laflarınızı hele babasamsunlunun hiç hakettiğimi düşünmüyorum.zaman kim haklı kim haksız gösterecektir.bir dahada burada yazmıcam.Allah a emanet olun

kaptan 55

la bi durun da noluya iki gündür posta koyan koyana

olmuyo böyle,yakışmıyo...alooooooo

supernatural_55

kardeşim ilk başta böyle sakin görüşünü düzenli ve en iyi şekilde belirten bi cümle kursaydın bunların hiç biri olmazdı oruçtan mı sinirlilik var bu aralar bi çoğumuzda bu açıklamayla zaten kendini anlatmışsın yazmamaya vs.gerek yok bunlara bence

55erhan55

burda kimse hocanın kişilipine laf söylemiyo sadece pyuncu tercihlerinde hata yapdığını söylüyor buda herkesce genel görüş

serdaryavuz

güzel kardeşim sen mersin maçını seyrettinmi canlı seyretmediysen yorum yapma bence eğer seyrettiysende yine yorum yapmaki birşey bildiğini zannetsin ler o staddaki herkes in ortak fikri herhalde turgut ve sercan sahada gezindiğiydi bu adamlar top felan oynamadı ve bu hoca bu ikisini saha da tutarak kafasını kurşun sıktı bu maçta turgut ve sercanın yerine ömür ve volkan olsaydı biz bu maçı çok rahat alabilirdik emin ol buna

babasamsunlu

sadece o maçmı ilk karabük maçında bitmiş olduğunu ifade eden  volkanı çıkarmamakta ısrar edip takımın 3 puanına engel olan;karşıyaka maçına hiç bir şekilde takımı hazırlayamayan bir hocadan bahsediyoruz.burada bazriz hoca hataları mevcuttur..kazanılabilecek puanlar  hocanın büyük hataları sonucu kaybedilmişitr bu bariz ortadadır..

maraton

Alıntıben hocanın yakını filan değilim.bu sadece benim düşüncem.başkaları gibi bol keseden atmam beni bilen bilir.çok biliyosanız siz kendiniz antrenör olun ya da verin parayı ziya doğan ı alın.yok yapamıyosanız.boş boş konuşup adamın canını sıkmayın.

Alıntıarkadaşlar benim kimseyle bir sorunum yok.ya da kimsenin yandaşı değilim.benim düşüncem sadece samsunspordur ki hepimizin düşüncesi de budur kesinlikle.ben sadece eğer samsunsporluysak kolay kolay adamımızı harcamayalım.topçumuzu harcamayalım.futbola biraz spor gözüyle bakalım.topçumuz hata yaptıysa yine de onu destekleyelim sonuna kadar.harcamayalım insanları.bu hocanın ve bu kadronun ben başarılı olacağına inanıyorum.ama biraz sabır edelim.göreceksiniz samsunsporumuz istikrarı yakalayacaktır.bu benim düşüncem.ben cebimden telefonumu satıp deplasmana giden biri olarak bu laflarınızı hele babasamsunlunun hiç hakettiğimi düşünmüyorum.zaman kim haklı kim haksız gösterecektir.bir dahada burada yazmıcam.Allah a emanet olun

birinci mesajda senin ikinci mesajda..
arkadaşlar zaten gerginiz yazarken uslubumuza biraz dikkat edelim..
genele konuşuyorum, burası kabadayılık yeri değil, ha eğer yapılacaksa samsunda herkes zaten deliyürek kimse alttan almaz..

mesajlarınızı ve anlatmak istediklerinizi arkadaşın yaptığı hataya düşüp sinirlenerek 1.mesajda yazdığı gibi değil biraz düşünerek ve sakinleşince 2.mesajda yazdığı gibi yazın.. bir de yaptığınız polemik ve sataşma kadar fikiriniz güçlenmez o yüzden herkesin aynı yola başkoyduğu yerde gereksiz sinir yaratmayın..

son olarak kızan giderim bi daha gelmem diyo, bunu da yapmayın rica edecem, zira yazan sayısı üzerinden para kazanan bi site değiliz gidene güle güle, kalan başımızın üstüne..

fatih55ankara okuyosan lafım senin üstünden genele sende okur bi süzgeçten geçirirsen ne mutlu bana, ama üstüne alıp polemiğe girme çünkü yazdığım ender uzlaşmacı mesajlardandır, sonuçta herkesin kavgası samsunsporsa kavgayı bırakacağız di mi..

elli5

Hayatındaki tek olumlu gördüğüm nokta DOĞUM YILI .. 1955