Unutulmayan maçlar ..

Başlatan timofte, 17 Mayıs 2005, 09:41:28

« önceki - sonraki »

jean

kim olsa senin gibi yaoar helal sana

55ertan

ismetin o golünü bende hic unutamiyorum keske hep bizde kalsaydi zaten takasla gitdi bizden kiminle takas edilmisdi unutdum

hasselbaink

Alıntı yapılan: "55ertan"ismetin o golünü bende hic unutamiyorum keske hep bizde kalsaydi zaten takasla gitdi bizden kiminle takas edilmisdi unutdum

ismet a.gücünden Baidoo ile takas edilmişti.

benim unutamadığım maçlar da çok fazla ama şöyle bir sıralarsam ilk anda aklıma gelenleri

1993 2.ligde play off maçı Karabük lie burada ve 2-1 kazanmıştık
karabük taraftarı da gelmişti tam bir şenlik vardı!

1993-94 0-0 iken ergül yücedağ'ın katlettiği yarıda kalan Trabzon maçı.
1994-95 3-1 kazanmdığımız Trabzon maçı Stelea, Timofte... Hele Bünyamin muhteşemdi o gün...

G.sarayla son saniyede 2-2 kaldığımız maç. 1994-95 yine. ne kadar üzülmüştük!

Feneri 2-0 yendiğimiz maç. 1993 te Ertuğrul ile Osman atmıştı.

Antalya'yı 2-0 yenip lige tutunduğumuz maç. 2002

çok var aslında çokkk...

veis

malatya maçı 1-1 olan ercanın golü.ayagım alçılıydı.gol sonunda ayak mayak kalmadı.

ozgur.tasci

99-00 sezonundaki sahamızdaki  Fenerbahça maçını hatırlayan varmı acaba . Maçın herhalde 70 dakikası fenerin sahasında oynanmıştı. Ama birtürlü gol yoktu fener yarı sahayı geçemiyordu bizimkiler dalga geçercesine çalım atıyorlardı fenerlilere. Ama fener bir ara toparladı tam hatırlayamıyorm ama dakika 60-70 arasıydı boliç ceza sahasına maraton tribünü tarafındaki çaprazdan girip allumu avlamıştı. Ama dakika 80 de Kral Serkan ceza sahası yayndan topu çatala takınca serbest vuruştan trübünler yıkılmıştı. Hayatımda samsunu son 6-7 yılda hiç böyle göremedim.

piyanist

Alıntı yapılan: "ozgur.tasci"99-00 sezonundaki sahamızdaki  Fenerbahça maçını hatırlayan varmı acaba . Maçın herhalde 70 dakikası fenerin sahasında oynanmıştı. Ama birtürlü gol yoktu fener yarı sahayı geçemiyordu bizimkiler dalga geçercesine çalım atıyorlardı fenerlilere. Ama fener bir ara toparladı tam hatırlayamıyorm ama dakika 60-70 arasıydı boliç ceza sahasına maraton tribünü tarafındaki çaprazdan girip allumu avlamıştı. Ama dakika 80 de Kral Serkan ceza sahası yayndan topu çatala takınca serbest vuruştan trübünler yıkılmıştı. Hayatımda samsunu son 6-7 yılda hiç böyle göremedim.

Kardeş ben o maçı 96-97 senesinde hatırlıyorum ama önemli değil sana daha önceki forumda yazım vardı onu aktarayım.

^^Sezonu tam hatırlayamıyorum ama 96-97 sezonuydu galiba.Fener 1-0 öndeydi dakika tam 85 Samsunspor Frikik kazandı.O zaman golün olduğu kaledeyim(Skorbord Tarafta yani)Yanımda bi abi var dediki bana yenim dedi topa iyi bak o top içerde dedi.Kaleyede uzak önümüzdeki bi adam dedi ki bu gol olsun seni sırtımda stadın dışında gezdirecem gibisinden laf etmişti.Serkan geldi o topun gidişi hala gözümün önündedir.Top öyle bir süzüldü ki febe kalecesi topa baktı top çatala gitti gooolllll.Bir sevinç anlatamam.O maç 1-1 bitmişti.önümüzdeki adamda herkezin bakışları arasında yanımdaki abiyi kale arkasından minübüslerin olduğu yere kadar taşımıştı.Buda hafızalarımda kazındı güzel bir anı olarak kaldı^^

Unutamadığım bir maçta 2000-2001 sezonu G.Antep Samsunda ilk yarıyı 3-1 Önde kapattı.ikinci devre 2 gol atıp o maçı çevirmeyi bildik.Hatta galpte gelebilirdik ama maç 3-3 bitmişti.O maçta Şirinlerdeydim.O Meşaleleri hala unutamam

supporter

Alıntı yapılan: "Müzisyen_Onur"ben o maçı 96-97 senesinde hatırlıyorum ama önemli değil

yanlış hatırlıyorsun.

Sadece Samsunspor

http://www.youtube.com/watch?v=XtcUWH-bUso&NR

beşiktaşın 4 kırmızı gördüğü maç bizim de 4-0 yendiğimiz maç

jean

4 degil 5 kirmizi kart hehehe

samet

siirt ti çarşambada 7-1 yendiğimiz maç ne maçtı be millet üst üste çıktı yer kalmamıştı o ne sevgiydi öyle...

onur sögütlübahceli

stadda mac vardı ozamanlar stadın tek hakimiyeti olan sögütlübahceli ler grubunun baskanı olan ugur tatar ankaraya otobus kaldırıyorlardı bende gitmistim ankaraya genclerbirligi macına orda herkez sögütlübahce maca geldimi diye soruyorlardı biz stada gitmeden cincin mahallesine ugramıstık onların mahalesine girmek imkansız gibi birseydi biz otobuslerle cincin mahallesine girdik ve cincini kendi mahallesinde ve ankarada 4 döndürüyorduk satır lar havada ucusuyordu cin cin grubu hjastaneye kaldırılmıstı bizide polisler stada götüremüslerdi ve stada sokmuslardı cin cin grubunun baskanı bizim baskanımızın yanına gelerek ugur tatara bu mekana giren ilk taraftarsınız demisti ben bu macı unutamamıstım herkez adlini bilecek eskiler unutulmayacak SÖGÜTLÜBAHCELİÇILGINLAR saygılarımla

mehmet yılmaz

Samsunpor 1966-69 yılları arasında Türkiye 2. Liginde evinde oynadığı 55 lig maçı boyunca hiç yenilmemiş.

Samsunspor, Türkiye liglerinin 2.Ligden yükseldiği sezon en iyi dereceyi elde eden takımı. 1985-86 Lig 3. lüğü.

RauL^^

okudukça sevinmem gerekirken içim acıyor ne garip...

veis

unutamadıgım ve unutmak istedigim maç samsunspor telekom maçı.5 gol be yazıklar oldun

maço

benım unutamadıgım maclar yazılmıs barı babamın bana hep anlattıgı bı mac var onu anlatım kocaelı macı samsunda babamın gıdemedıgı tek mac arkadasının ladıktekı dugununden dolayı macta ılk yarı bıtıyo korfez 2-0onde devre arası stadın ustunu duman kaplamıs dumanda sıgara dumanı taraftar sıkıntıdan ıcıyo ıkıncı yarı bır baslıyor 3-2 yenıyoruz babam hep anlatır ne kadar pısman oldugunu o maca gıdememekte yılda 80ler sanırım