DVD Film Tavsiyesi

Başlatan edmontdante, 25 Şubat 2009, 12:51:42

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Alooo..Ne oldi şşşşş ... :D :D

DVD tavsiyesi yapayım size madem konu dağılmaycak..

Kuzuların sessizliğini izlyein..Babasamsunlunun erkutdem55 ve yaşardoğuyu sessizliğe büründürüşünün sinemaya uyarlandığı 2010 yapımı muteşem bir yapıt.. zuhahahahah :D :D :D

emre

abi sen de yenge gideli kurt olmussun maşallah  :P  :D

erkutdem55

Alıntı yapılan: emre55 - 20 Temmuz 2010, 16:46:26
abi sen de yenge gideli kurt olmussun maşallah  :P  :D

Yenge gelecek elbet.Bu mesajların intikamını o zaman alacam.Babasamsunlu ölecen olum sen.Cüssenle beni korkutabileceğini zannediyosan haklısın biraz korkuyom ama yine de yürek yiyip gelecem bi sabah yanına  ;D ;D ;D ;D

babasamsunlu

:D Sorma kardeşim öyle oldu valla..Bu delikanlılar tokatlayıp duruyorum işte :D :D

Bak hala cevap veremiyolar..Emrecim bunların bi son pulun peşinden koşuşları vardı yani nasıl desem ,(konu başlığıyla uyumlu olsun bari) tam oscarlıktı o derece :D :D :D

Bide işin kötüsü o kadar koşup yaklayamamış olmalarıda tam bir dramdı... Melodram :D :D

erkutdem55

Ben de dicem bunun bi peşinden koşuşu vardı (pul değil ama),bak neler oluyor o zaman.

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

YaşarDoğu

Kamuoyunu yaptığımız açıklama tatmin etmesine rağmen Babasamsunluyu açıklamamızla bi tatmin edemedik. :)

Halbuki erkudem55 in bizzat şahit olduğu bu konuda Babasamsunlunun şahitlerini merak etmekteyiz. :D

Erkutdem55, yaşardoğu

babasamsunlu

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 20 Temmuz 2010, 17:06:01
Kamuoyunu yaptığımız açıklama tatmin etmesine rağmen Babasamsunluyu açıklamamızla bi tatmin edemedik. :)

Halbuki erkudem55 in bizzat şahit olduğu bu konuda Babasamsunlunun şahitlerini merak etmekteyiz. :D

Erkutdem55, yaşardoğu

hahahahah :D  ay çok güldüm ... Biriniz ikiniz,ikiniz benimle başa çıkmaya çalışıyorsunuz ama yemez :D

O Bizzat şahit olduğunuz konu dediğiniz konu ile ilgili bir girişim yapma şansınızın olmadığını sizlerde benim kadar iyi biliyorsunuz..Yoksa size tam bir korku filmi yaşatacağımı ve bu filmin oscara aday olabilecek kadar sağlam bir konuya sahip olacağını sizde tahmin edebiliyorsunuzdur  :D :D

Şahit kısmına gelince şen kahkahalarımla inlettiğim patron cafenin dili olsada konuşsa derim ben..  :D :D O TAVLA AĞLADI BEE   ;D ;D ;D ;D ;D ;D

YaşarDoğu

20 Temmuz 2010, 17:22:10 #427 Son düzenlenme: 20 Temmuz 2010, 17:25:10 YaþarDoðu
Abi şaka biyana Son paylaştığım filmi seyret mutlaka ;)

Buarada Levent Yükselin dedikodu diye parçası var orda ne diyodu , geç bunları anam babam geç bunları  ;D ;D ;D

babasamsunlu

YaşarDoğu

@tufan55

Halk Düşmanları filmi gayet başarılı bir film , tavsiyen için teşekkürler kardeşim.

İzlemeyenler seyretsin.

berusa55

23 Ağustos 2010, 02:29:42 #430 Son düzenlenme: 23 Ağustos 2010, 03:14:56 berusa55
22 Bullets

L'immortel (original title)

http://www.imdb.com/title/tt1167638/

Charly karanlık geçmişine sünger çeker ve suçlardan,suçlulardan uzak durma kuralı üzerine oturttuğu yeni bir sayfa
ile hayata döner.Nitekim 3 yıl boyuncada bunu hayatını karısına ve 3 çocuğuna adayarak başarı ile gerçekleştirir.
Lakin o uzak durmak,unutmak istesede geçmiş onun yakasından düşmemeye kararlıdır.Marseille'de bir otoparkta açılan
ateş sonucu 22 kurşunu bedeninde hisseden Charly buna rağmen mucizevi bir şekilde hayatta kalmayı başarır.
Artık tek gayesi ve amacı intikamdır.

Kaya

Av Partisi---The Hunting Party

http://www.sinemalar.com/film/838/Av-Partisi/0/#comments

http://www.imdb.com/title/tt0455782/

Benim için bir başyapıt.Bosna zulmünü bilen ve araştıranlar için de öyledir umuyorum.Sinema tarihinin en önemli isimlerinden biri olan Richard Gere bu derece siyasi bir konu üzerine,bu kadar anlamlı,kariyerini tehlikeye sokabilecek bir  filme başrol olarak katılıyor bundan güzel ne olabilir.Çeken,senaryosunu yazan,oynayan kim varsa helal olsun her türlü övgüyü hakediyorlar..Kısacası filmin ana temasını kendini büyük sanan adi devletlerin terörle mücadele eden devletler üzerinde ne oyunlar oynadığı,terörist elebaşlarını ne derece koruduğu ve kolladığını açık dille sunan başta da söylediğim gibi benim için bir başyapıt.

brigand

av partisini daha önce izlemiştim gerçekten iyiydi. zaten sinemayı takip edenler başyapıtları ve son zamanlarda vizyona giren gişe filmlerini izlemişlerdir. buna dayanarak benim şimdilik tavsiyem ; Amelie, Tanrı Kent, The Reader, From Paris With Love filmleri olacak. zaman ayırmaya değecek filmler bence. daha sonra yine tavsiye etmeye çalışırım. birden fazla film yazmak istemedim.

brigand

berusa55