.

Başlatan kaan, 03 Şubat 2009, 22:12:57

« önceki - sonraki »

kaan

.
03 Şubat 2009, 22:12:57 Son düzenlenme: 21 Ekim 2020, 14:02:04 kaan
.

mehmet yılmaz

Facebook'tan zerre kadar anlamam, üye değilim ama bir an öce o ayıbı temizleyin. Başlığı açan kişi üyeleri atabiliyorsa eğer yapsın birşeyler... Gerekirse başlığı kapatın!

Recep

Facebooktaki sitede tartışma konusu açtım bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın ordaki sayfayı dolduralım

Clint_Eastwood

Facebook kadar gereksiz bir site var mıı... Ne güzel www.samsunspor.biz forum sayfamız var, ne gerek var öyle girişimlere...

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: kaan - 03 Şubat 2009, 22:12:57
Facebookta belirtmek istemedim zira bizim evimiz burası sitemiz.

Ama facebookta açılan samsunspor.biz grubuna üye olan birkaç üyenin resminde ua eğil köpek 5-1 61 numaralı formalar gördüm gruba üye olanı atabilirmiyiz girme diyebilirmiyiz bilmiyorum ama samsunspor.biz grubu ve amblemimiz var bu oluşumda facebook bile olsa gereği yapılmalıdır diye düşünüyorum.

Bizim bi duruşumuz var sadece SAMSUNSPOR...Bu insanların bu tür resimlerle ve kimliklerle samsunspor.biz ailesine yaklaşmasını istemiyoruz lütfen arkadaşlar gerekli şeyleri yapsınlar

istediğini atabilir istediğini yasaklaya bilirsiniz 3 tane grubu olan biri olarak biliyorum :) ama yalnızca grup yöneticileri bu yetkiye sahiptir.

berkay55

yonetıcı fln deılımde arkadaslara msj attım bızım dedım samsunspor luluk cızgımıze yakısmayan seyler bunlar bolee seylere gerek yok dıe

harbisamsunsporlu5517

hatırladığım kadarıyla facebookta bu grubu hasancan kardeşimiz açtı

pitbul055

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 03 Şubat 2009, 23:39:51
Facebook kadar gereksiz bir site var mıı... Ne güzel www.samsunspor.biz forum sayfamız var, ne gerek var öyle girişimlere...

HaSaNCaN

hesabımı geri aldım. gereken yapılmıştır.

mehmet yılmaz

Eyvallah Hasan...
Bundan sonra dikkat edelim bu gibi konularda, takipçisi olalım. Zira samsunspor.biz'in tavrı da duruş da Samsunsporluluğu da ortadadır!