.

Başlatan kaan, 02 Şubat 2009, 23:01:44

« önceki - sonraki »

kaan

.
02 Şubat 2009, 23:01:44 Son düzenlenme: 21 Ekim 2020, 14:03:58 kaan
.

Sadece Samsunspor

bence hepsinin içinde samsunspor sevgisi vardır ha birinde fazla olur birinde az olur onu bilemem

yönetici

Furkan İlker Baştan ve Zafer Şakar listeden çıkarılmıştır.

Serkan Aykut ise halen kulübümüzün sporcusu olarak göründüğünden dolayı listede yer alamıştır.

edmontdante

Serkan AYKUT ve Can ULUN.Ama yinede bizim gibi takım tuttuklarını düşünmüyorum.Bu tabiki  benim fikrim.Yanılıyor olabilirim.Yanılıyorsam özür dilerim kendilerinden.Futbolcuların çoğu çift takımlı oluyor genelde.Şimdi şöyle düşünün.SAMSUNSPOR'lu olsanız oynayabilir misiniz SAMSUNSPOR'a karşı.Rakip takım formasıyla 19 Mayıs'a geldiğinizde tribünlere bakınca ne hissedersiniz.Ama konu profesyonel futbol olduğunda "Profesyonellik  işimiz bu" denilerek konu bağlanıyor.Yerim profesyonelliği.Ben bu takıma karşı forma nasıl giyerim,diyelimki şartlar başka takıma imza atmayı gerektirdi o zaman "SAMSUN maçlarında forma giymem " diyerek anlaşma yapmak benim gururum olur.

Zaten başka şehirden olupta burada forma giyenlerin SAMSUNSPOR'u tutmaları mümkün değil.Sadece iş ahlakları  ve adamlıkları yüksekse o zaman  aldıklarının karşılıklarını verirler o zamanda sonuç olarak takım kazanır zaten.

YaşarDoğu

gozgoz yýlmaz

Eğer anketten kasıt "bu futbolculardan hangisi/hangileri aynı zamanda Samsunspor taraftarı?" ise...

Bu soruya Eray, Ömür, Hasan, Burhan, Volkan gibi oylar veren arkadaşlar kusura bakmasınlar ama saçmalamışlar. Yani bu gibi isimleri kendinizle bir görüyorsanız diyecek birşeyim yok.

Benim cevabım Serkan Aykut ve Can'dır. Belki bilemediğimiz bir-iki kişi daha olabilir. Onların da bu sitedeki çoğu kişi kadar olmadığı kanısındayım nihayetinde işleri futbol oynamak. Edmontdante'nin dediği gibi ben futbolcu olsam Samsunspor'dan başka takımda oynamazdım. Olur da gittim, kesinlkle madde koydururdum Samsunspor maçlarında oynamam diye. Çünkü ben Samsunsporluyum!

bengülü

benim oyumda serkan aykut, can ve kenan yelektir.

samsunmania

Tufan

serkan can ve turguta oy verdim.
turgut niye dedim çünkü onda sanki bizdenmiş gibi bir hava var mesela pozisyonda topu kaybedince veya gol atınca yüzündeki ifadeler bana doğal geliyor bunu şimdi anlayamayız ama 1-2 yıl sonra anlaşılır umarım beni yanıltmaz.

CeLiL_55

Tartışmasız Serkan Aykut ancak Serkanın 3 senedir problemlerini hepimiz biliyoruz kendisi taraftarın beklentisine ne yazıkki karşılık veremeyerek bizleri derinden üzmüştür...

Sercan

34_55

tabiki yine herzeman kigibi can ulun başkası yalan inanınki başka takım tutmuyor bu altın kalpli çocuk.. seni seviyoruz can.

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: bengülü - 03 Şubat 2009, 01:41:36
benim oyumda serkan aykut, can ve kenan yelektir.

3 oy birden nasıl kullandın recep söyle bende kullanıyım :D

Ertuğrul Sağlam

serkan aykut,,oktay delibalta,,kenan yelek,,,can ulun,,hakan koçarslan,,,hakan akman

sercan turgut ve sefa'yı sanmıyorum SAMSUNSPOR TARAFTARI OLSUNLAR OLSALARDI TAKIMI SIRTLARINDA TAŞIRLARDI

jean

sercan gs li bunu biliyorum serkan aykutta kendi agziyla soyledi zaten yine oyle oldugunu serkan eyupoglu bana samsundan baskaisni tutmma dedi ama bizim kadar fanatik olan varmi diye sorarasaniz yok derim bence