MÜJDELER OLSUN Gümüşdağ devri sona erdi!

Başlatan SamsunluReis, 13 Eylül 2008, 23:35:15

« önceki - sonraki »

tolga

sadece hoca suçlu değil arkadaşlar onu buraya getiren ankarada ikamet eden işadamı ve futbolla haşırneşir ve federasyonda eskiden görevi vardı ayrıca tahsin kosif onların hiçmi suçu yok sonuçta bu adam tek.direktör hangi takım gel derse gidecek onada birileri geldedi ve geldi şu bir gerçekki hoca falan da değil şu an takımın başında samsunlu biri olsa çok tan kesilmişti bileti bugün haber gazetesinde bir resim var tahsin kosif hocaya sarılmış çok duygulandım acaba samsunlu hoca olsa iidi böyle teselli edermiydi

55erhan55

kesinlik etsin giderkende yanına turgay ömür eray turgutu alıpta gitsin

ahk34

gozgoz yýlmaz

Hoca istifa etmesin...
Yönetim görevine son versin!!

Benim bildiğim Fuat Köktaş, şu an alışma sürecinde. Ama bu tür rezillikler devam ederse, kalayı basar, kapının önüne kor bu teknik ekibi. Köktaş, yabancı bu işlere.

celebi

farketmez ister yönetim göndersin ister istifa

tolga

köktaş ta tahsin kosife  bu kadar çok inanmayacak o yönetimin içinde tecrübeli insanlarda var başkan biliyor onlarla muhatap olacak çok bilen görünenlerle değil

Kais

hoca nıye ıstıfa etsınya hele baslıık hoca ıstıfa etsınmı dıye gecerken tahsın kosıfı karısdırıorlar ya anlamıyorm hoca bence kesınlıkle ıstıfa ETMEMELI..yola devam etmelı.ıngılterede veya baska avrupa lıglerınde adamlar 10 mac yenılse bıle hocaya ıstıfa demıyorlar hocalar bu kadar kolay harcanmamalı 3 hafta gecdı daha az sabredın HEDEF SUPERLIG mıs gıbı muamele gosdermeyın ınsanlara az arkasında durun bu ınsanların belkı hataları konusulabılır ama ıstıfa ıcın cok erken.

SamsunluReis

kardeşim burasıda türkiye türkiyede işler böle yürür istifa etsin bukadar

ahk34

Hoca kalsın Tahsin Kosif gitsin
tek suçlu o tahsin kosif o giderse ilhan cavcavda bizden uzak durur

SamsunluReis

bikeree yenii tekniktrektör gelsinn kosif i daha snraya bırakınn

Kais

burası turkıye derken bende avrupa ulkelerınden bahsedıordum zaten farkındaysan burası nere ?

SamsunluReis

sen demişsin ya avrupa lıglerınde adamlar 10 mac yenılse bıle hocaya ıstıfa demıyorlar  bende onu dedimm burasıı türkiye yani burda türkiye ligi oynanıyoo avrupa değill okey

Kais

turkye lıgı avrupa lıgılerınden bırı degılmı yanı ?

Kais

Admin arkadaşdan bu konunun silinmesini rica ediyorum. cunkı bunu goren takımdakıler mutlaka etkıleneceklerdır morallerı bozlacakdır slınmelı bu konu

mehmet yılmaz

Kocaelispor geçen sezonun ilk haftasında Sakarya'ya 4-1 yenildi. Sonraki iki haftayı üç puanla kapdılar. ( Birisi zayıf İstanbulspor'du, deplasmanda. ) Ardından evlerinde bize 3-2; deplasmanda ise Erciyes'e 6-1 yenildiler. ilk 5 haftada 3 mağlubiyet aldılar, 15 gol yediler. Ancak hepimizin bildiği gibi sezon sonunda öyle ya da böyle şampiyon oldular.

Peki, Körfez ne yaptı? Taraftarının yere göğe koyamadığı teknik direktörleri Fuat Yaman ile başladıkları sezonun 5. haftasında radikal bir karar verdiler ve hocayı gönderdiler. Sonrasında ise uzun süre menajer-hoca Kayhan Çubuklu ile devam ettiler.

Futbolda aynı şartlar bir araya gelince aynı sonuçları doğurmaz ama dikkat ederseniz biz de dahil herkes yönetime tek laf söylemiyor ama hocayı eleştiriyor. Çünkü yönetim hakikaten zor zamanda göreve talip oldu, bu takdire şayandır zaten. Ancak yanlış ( tartışmalı ) bir hoca tercihi yaptılar, bu onların kredisinden götürür.

Bence kuvvetle muhtemel olan bir Karşıyaka mağlubiyeti hocanın yönetim içindeki yerini de sarsacaktır.