Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

CurvaSs

Alıntı yapılan: Uğur Yıldız - 12 Şubat 2014, 02:06:38
http://onedio.com/haber/gercek-bir-samsunlu-oldugunuzun-20-kaniti-218489

Okudunuz mu bilmiyorum ama güzel olmuş :)

ben yaptım bunu, uzun süredir bekletiyordum, sonunda attım, beğenildi biraz :)

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: CurvaSs - 12 Şubat 2014, 02:42:27
ben yaptım bunu, uzun süredir bekletiyordum, sonunda attım, beğenildi biraz :)

Çok güzel olmuş kardeşim özellikle Samsunspor ve 'Taylor Swift kadar güzel kızlar sadece Samsun'dadır.' kısmı

mimar55

Alıntı yapılan: seyf55 - 12 Şubat 2014, 01:44:32
Avrupa falan kardeşim

Bende ondan sordum burası zaten bizim memleketimiz :)

kamuri

sitemiz üyelerimizden uzun mehmet çınar adında erkek çocuk sahibi olmuştur inşallah yeğenimiz uğuruyla gelir samsunsporumuzu süper ligde görürüz bu arada storede yenidoğan için bişeyler var mı forma eşofman vs tekrar aramıza hoşgeldin en küçük samsunsporlu çınar

##kdc##

Allah'ım analı babalı hayırlı uzun ömürler versin.

Furkan

Alıntı yapılan: kamuri - 12 Şubat 2014, 14:17:55
sitemiz üyelerimizden uzun mehmet çınar adında erkek çocuk sahibi olmuştur inşallah yeğenimiz uğuruyla gelir samsunsporumuzu süper ligde görürüz bu arada storede yenidoğan için bişeyler var mı forma eşofman vs tekrar aramıza hoşgeldin en küçük samsunsporlu çınar

Allah hayırlı ömürler nasip etsin :)

Bu arada TD de 3-4 hafta önceki ptt 1. lig genel yorumlarıyla şu anki yorumlar epey farklı bizim açımızdan. O zamanlar genelde ilk 6 nın koptuğunu hiçbir takımın zorlayamacağını söylüyorlardı şimdi ise ilk 7 den  3 ü çıkar tarzı yorumlar başlamış bu sevindirici :)

Fakirin tavuğu tek tek yumurtlamaya devam etsin bakalım :D

Ekrem

TÜİK Türkiye'nin hemşehri verilerini açıkladı. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi 2013 verilerine göre yapılan istatistiklerde memleketleri dışında farklı şehirlerde yaşayanların sayıları yer aldı. Bu istatistikler aynı zamanda 'Aslen nerelisin?' sorusunun sayısal cevabı anlamına geliyor.

1. sırada iki milyon 506 bin 141 kişi ile İstanbullular,

2. sırada iki milyon 428 bin 246 kişi ile Konyalılar,

3. sırada iki milyon 418 bin 148 kişi ile Şanlıurfalılar,

4. sırada iki milyon 27 bin 594 kişi ile Diyarbakırlılar,

5. sırada bir milyon 946 bin 689 ile İzmirliler,

6. sırada bir milyon 927 bin 469 kişi ile Ankaralılar,

7. sırada bir milyon 860 bin 961 ile Samsunlular,

8. sırada bir milyon 847 bin 602 ile Sivaslılar,

9. sırada bir milyon 748 bin 815 ile Bursalılar,

10. sırada bir milyon 733 bin 823 ile Erzurumlular,

http://www.ensonhaber.com/turkiyenin-hemsehri-haritasi-2014-02-12.html

Sadece Samsunspor

AlıntıGenç futbolculara karşı Besim Durmuş'un daha duyarlı olduğunu belirten Samsunspor Kulübü Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Bank, "Hüseyin Kalpar gençleri oynatmıyor. Ben hoca değilim, ne yapayım zorla kulağından tutup ben mi oynattırayım" dedi

BESİM DURMUŞ DAHA DUYARLIYDI

Gazete Gerçek köşe yazarlarından Selamet Atlı'nın sunduğu Taraftarın Sesi Programı'na telefonla katılan Samsunspor Kulübü Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Bank ilginç açıklamalarda bulundu. Atlı'nın "Altyapıdan yetişen futbolcularımızdan sadece Canberk takımda oynuyor. Özellikle milli futbolcularımız Doğan Erdoğan, Kemal Sabri Bayraktar ve diğerleri neredeler?" sorusuna Bank ilginç cevaplar verdi. Doğan Erdoğan'ın maç eksiğini tamamlamak için alt yapıyla birlikte idmana çıktığını belirten Mehmet Bank, "Teknik Direktör Besim Durmuş gençler konusunda daha duyarlıydı. Onları izler A takımda idmana çıkartarak forma şansı verirdi" diye konuştu.

ÇAM AĞAÇLARININ DİLİ OLSADA KONUŞSALAR

Hüseyin Kalpar'ın gençleri oynatmadığına dikkat çeken Mehmet Bank, "Zorla ben mi oynatacağım? Oysa Kaplar ilk geldiğinde oturduk konuştuk. Samsunspor un kurtuluşu alt yapıdır, büyük paralar verip pahalı futbolcu alacak gücümüz yok ekonomik durumumuz ortada. Alt yapıda oynayan milli gençlerimiz var, onlara şans verip Samsunspor a kazandırma konusunda Kaplar hocayla hemfikir olmuştuk. Şimdiyse oynatmıyor. Tesislerdeki çam ağaçlarının dili olsa da konuşsalar. Ben hoca değilim, ne yapayım zorla kulağından tutup ben mi oynattırayım. Benim yetiştirdiğim, Hüseyin Kaplar'ın şans vermediği futbolcular gittikleri kulüpte çatır çatır oynuyorlar" ifadelerini kullandı.

cgr

Yuh arkadaş. Böyle açıklama mı olur la ? Resmen ters düştüklerini belirtmişler.

##kdc##

Çok güzel olmuş çok da iyi olmuş =)
Adam gerçekleri söylemiş, pek sevmezdim Mehmet Bank'ı ama şimdi biraz için ısındı  :P

Musti

Vikipedi'de binlerce madde arasından sadece 168 madde seçkin madde seçilmiş, bunlardan biri de Samsunspor maddesi.
Kim hazırlayıp emek veriyorsa Allah razı olsun.

Bir de forumda "Vikipedi'de Samsunspor" başlığı neden kilitli ki?
http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=2893.msg45520#msg45520

beşnumara

Benim bildiğim Bu transferler sezon başı yapılmış ve başkan İsmail uyanık idi daha sonra yzy'ye bıraktı baakanligi. Başkanın kim olduğu da önemli degil de bu haberi yapanın amacı ne? Kazım için de yapsın patronu adnan ölmez için de yapsın bakalım bu şekil haber. Patronu kulübü çok mu iyi yönetti.

mehmet yılmaz

Yanlışın var fatih. Y.ziya yilmaz ocak 2001'de baskan oldu. Yani 2000-01 sezonunun devre arasinda.
Ha, diğer mevzuda haklısın.  Amac belli.

utb 55

Yzy'ı hiç sevmem ama haber gazetesi tribünlere oynuyor gibime geliyor.

utb 55

Alıntı yapılan: Ekrem - 12 Şubat 2014, 16:36:34
TÜİK Türkiye'nin hemşehri verilerini açıkladı. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi 2013 verilerine göre yapılan istatistiklerde memleketleri dışında farklı şehirlerde yaşayanların sayıları yer aldı. Bu istatistikler aynı zamanda 'Aslen nerelisin?' sorusunun sayısal cevabı anlamına geliyor.

1. sırada iki milyon 506 bin 141 kişi ile İstanbullular,

2. sırada iki milyon 428 bin 246 kişi ile Konyalılar,

3. sırada iki milyon 418 bin 148 kişi ile Şanlıurfalılar,

4. sırada iki milyon 27 bin 594 kişi ile Diyarbakırlılar,

5. sırada bir milyon 946 bin 689 ile İzmirliler,

6. sırada bir milyon 927 bin 469 kişi ile Ankaralılar,

7. sırada bir milyon 860 bin 961 ile Samsunlular,

8. sırada bir milyon 847 bin 602 ile Sivaslılar,

9. sırada bir milyon 748 bin 815 ile Bursalılar,

10. sırada bir milyon 733 bin 823 ile Erzurumlular,

http://www.ensonhaber.com/turkiyenin-hemsehri-haritasi-2014-02-12.html
Şimdi en çok İstanbullular mı memleketleri dışında yaşıyor ya açıklama yanlış yada bu bilgiler yanlış.