Muzaffer Badalıoğlu

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Mayıs 2008, 15:51:21

« önceki - sonraki »

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Muzaffer abi gibi her alanda dört dörtlük insanlar çok çıkmıyor memlekette.ALLAH mekanını cennet etsin.ve geride kalan ailesine sabır versin.elim bir kaza sonucu futbol hayatı kısa sürdü.en azından samsunda kısa sürdü.çok şeyler yapacaktı.ama HAK böyle uygun gördü ve bizden daha çok seviyormuş ki yanına aldı.benim hatırladığım muzaffer abinin kornerlerden meşhur golleri vardı.o korner kullanırken kesin gol olur denirdi.şayet yanılmıyorsam bu hususta.yanlışım varsa beni uyarsın bilenler.

**KaR6**

o muzaffer değildi abicim, zafer cabalar idi benim bildiğim..

14.basamak

Alıntı yapılan: **KaR6** - 21 Haziran 2009, 22:27:59

Kel Zafer dersen herkes tanıyacaktır Kar.. ;)

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: **KaR6** - 21 Haziran 2009, 22:27:59
tamam kar.şimdi jeton düştü.tamam benim aklımda kalan kel zafer herhalde.karıştım bir anda.neyse bilgi mi düzelttiğiniz için sağolun.ama şunu iyi biliyorum.samsunspor o elim kaza yılında kafaya oynuyordu.takım çok iyi idi.belki o kaza olmasaydı şampiyonluk uzak değildi bize.o yıl olmasa sonraki yıl olurduk.

**KaR6**

Alıntı yapılan: 14.basamak - 21 Haziran 2009, 22:49:38
Kel Zafer dersen herkes tanıyacaktır Kar.. ;)

ben genelde o lakabı kullanmam abicim, sevgimden saygımdan dolayı ondan ;D

kaptan 55

mahallemiz de badalıoğlu halı saha vardı yıllarca ismi yaşatıldı çok seviniyoduk halı sahaya bu ismin verilmesine halı sahada kapanıp gideli yıllar oldu ya neyse aslında bu tip işletmelere böyle efsane olmuş oyuncularımızın isimleri verilerek isimleri yaşatılmalı

mehmet yılmaz

15 Eylül 2009, 00:55:20 #36 Son düzenlenme: 15 Eylül 2009, 01:00:56 samsuni

Kapı gibi dağ gibi stopermiş. Yaşasa idi 49 yaşında olacaktı :(

edmontdante

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Eylül 2009, 00:55:20

Dün konu Lugano'dan açıldı.Çok sert falan denildi.Apo Abi,"Onun ilacı Rahmetli MUZAFFER olurdu" dedi.Demek ki kemik gibi adammış.Allah Rahmet Eylesin

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Eylül 2009, 00:55:20
Her yönüyle kapı gibi, dağ gibiydi gerçekten..

şimşek_55

O zamanların futbolunda  fızık kalıte  cok onemlıydı. RAhmetlı Muzaffer abımızde   bunun en buyuk tımsalı. Deyım yerındeyse  vurdugu yerınden  kalkmazdı. O donemlerde  teknıgı yuksek oyuncular pek on planda  yoktu. Kafa toplarında  etkılı, vurdugunu ındıren  defans oyuncuları cok revactaydı. Yoksa topu oyuna sokan,sımdıkı gıbı lıbero denılen  oyuncular pek bulunmazdı  lıgde.

kaptan 55

Alıntı yapılan: edmontdante - 15 Eylül 2009, 10:21:56
Dün konu Lugano'dan açıldı.Çok sert falan denildi.Apo Abi,"Onun ilacı Rahmetli MUZAFFER olurdu" dedi.Demek ki kemik gibi adammış.Allah Rahmet Eylesin

abi nerde döndü bu muhabbet,yoksa dükkanın önünde mi?

kaptan 55

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 21 Haziran 2009, 13:08:05

belki de bu anılar bizi bağlıyor bu takıma bu kadar büyük bi tutkuyla...

kalptenþimþek

27 Eylül 2009, 14:13:51 #42 Son düzenlenme: 19 Ekim 2012, 13:56:07 kalptenþimþek

Türkiye Kupası finali Sakaryaspor'la ilk maçımızdan;Muzaffer ve Aykut..Muzaffer abideki hırsa bakar mısınız?!..

ata55

hey gıdı muzo. dag gıbı adamdın, gecıt vermezdın.

kalptenþimþek