vural korkmaz

Başlatan yaman55, 07 Mayıs 2008, 14:20:27

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

Metin Diyadin gibi çift dalmasın sonra..

**KaR6**

ben hayatımda Vural Abi kadar, sakin efendi bir adam görmedim.. kimseyi kırdıgını incittiğini de duymadım.. ama sahaya çıkan Vural bambaşka idi.. O da forma aşkından, işine duydugu saygıdan dolayıydı sanırım..

samsunmania

Alıntı yapılan: **KaR6** - 29 Ocak 2010, 00:10:14
ben hayatımda Vural Abi kadar, sakin efendi bir adam görmedim.. kimseyi kırdıgını incittiğini de duymadım.. ama sahaya çıkan Vural bambaşka idi.. O da forma aşkından, işine duydugu saygıdan dolayıydı sanırım..

Bizim adamlarda Vural'daki forma aşkının 10 da biri olsa neler olur neler.

Kaya

Bindirmelerine gurban olduğum en güzel 7 numara.... orta atamasanda çok özlüyoruz seni be yürekli adam..

Ollivanders

Alıntı yapılan: iak5529 - 29 Ocak 2010, 01:55:52
Bindirmelerine gurban olduğum en güzel 7 numara.... orta atamasanda çok özlüyoruz seni be yürekli adam..

celebi

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 29 Ocak 2010, 00:39:55
Bizim adamlarda Vural'daki forma aşkının 10 da biri olsa neler olur neler.

**KaR6**

29 Ocak 2010, 19:33:40 #96 Son düzenlenme: 30 Ocak 2010, 13:39:31 **KaR6**

Forumdan gelen genel istek üzerine, efsane futbolcularımızdan Vural Korkmaz ile röportaj için irtibata geçtim ve sağ olsun kırmadı.. Futbolu bıraktıktığından beri haber alamadığımız Vural ile ilgili sorularınızı -sorulabilir olanları :) - bekliyorum.. Yuksek beklentilerim yok tabii bundan önceki soru taleplerinden gelen deneyimlerimden ama yine de bir kaç gün bekleyeceğim.. Saygılar Ve teşekkürler..

Sercan

**KaR6**

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 29 Ocak 2010, 19:34:30
Helal olsun sana Mustafa  ;D ;D

Eyvallah kardeşim, bekliyorum sorularını ;)

alperen

Sercan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 29 Ocak 2010, 19:35:13
Eyvallah kardeşim, bekliyorum sorularını ;)

Kardeşim aklıma ilk gelen ve Vural denince en çok hatırladığım şey.Acaba Metin Diyadin'in ayağının kırılmasından sonra neler hissetti?Kötü birşey yani Vural'ın da yaşadığı.. Çok merak ediyorum..

Dartagnan

sımdıkı takımın durumunu gorup, kımlerın elınde heba oldugunu gorunce neler hıssedıyor?

edmontdante

Zamanında dışarı attığı ortalar için Tribünde kendisine tepki gösterenlerden biri olarak ondan özür dilediğimi söyle Mustafa.Hakkını helal etsin.

beşnumara

yaaavvv alıntı yaparak sayfayı doldurmayın. mustafa soruları bekliyo :D

futbolu bıraktıktan sonra neden bir köşeye çekildi?herkese kendini unutturmaya çalışıyo.biz biliyoruz ki vural gibi bir samsunsporlu vardı.kendini neden gizliyo?

samsunsporun son 5 yılına baktığında kadroda bulunan  isimler,kaliteleri ve karakterleri bu formaya yakışıyor mu?

samsunsporda oynarken kendisine haksızlık yapıldığında bu takım bir gün benm gibilerini arar diye düşündü mü?

takımın durumu hakkında ne düşünüyor? sizin zamanınızdaki havayı şuan görebiliyor mu?

son olarak da metin diyadinle görüşüyor mu? bir de kaleci şenolla ;D ;D

senin değerini bilemedik vural.çok kızdık sana ama şimdi senin gibi delikanlı adamları arıyoruz takımda :'( :'(

supernatural_55

Alıntı yapılan: beşnumara - 29 Ocak 2010, 19:51:31

senin değerini bilemedik vural.çok kızdık sana ama şimdi senin gibi delikanlı adamları arıyoruz takımda :'( :'(

Taraftara içinden ah etti mi?:((

Şu anda neyle uğraşıyor?

Takım ve yönetim hakkında neler düşünüyor?