vural korkmaz

Başlatan yaman55, 07 Mayıs 2008, 14:20:27

« önceki - sonraki »

tuzlalı

02 Aralık 2008, 18:08:30 #45 Son düzenlenme: 02 Aralık 2008, 18:10:19 tuzlalý
Hayatımda en çok gittiğim statlardandır İnönü stadı. Tabii ki Samsunspor maçları için. beşiktaşın kapalı taraftarının Vurala yaptığı sataşmalara çokça şahit oldum.

Oynadığı dönemlerde beşiktaş taraftarı çok uğraşırdı Vural la. Aklımda kaldığı kadarıylada küfür içermeyen, dalga geçme amaçlı sataşmalardı. Vuralın karşı tavrı da oldukça profesyonel olurdu. İnceden verirdi mesajı tribünlere. Alakası var mıdır bilemem ama bir dönem beşiktaşın Vuralı transfer etmek istediği haberlerini hatırlıyorum gazetelerden.

Sert müdahaleleri ve kanattan hızlı bindirmelerini unutmak mümkün değil. Topu alıp kaleye bir hışımla giderdi. Şuta hazırlanırken şimdi bu şut ağları deler, kaleciyide beraber gol yapar dersiniz ama, top tribünlere giderdi.

Şimdi hatırladıkça özler olduk bu karakterleri Samsunsporda. 

kaptan 55

cesur yürek kuşcu vural top tekniği sıfır olan futbolcumuz yürekli oyun tarzıyla bu açığını kapatırdı kadıköyde ilkere attığı kafayı hala unutmam o derece yürekli bi futbolcumuzdu

yaman55

Alıntı yapılan: Lazoli - 17 Kasım 2008, 19:37:47
metin diyadinin futbol hayatini söndürdü
pozisyonu dün gibi hatirliyorum
$lap diye bi tane gecirdi metine adam hem sinirden hemde acidan agladi
acimistim metine

ben acımadım fener formasın giydiği için

Kodalak

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 09 Mayıs 2008, 16:20:05
Samsunspor tarihinin en pislik, en çamur, en kavgacı futbolcusu Çolak Ömer'dir. Vural!da da bu özellikler vardır ama Çolka Ömer gibisi gelmemiştir. ( 1973-79 yılları arasında oynmamıştır Samsunspor'da. Şu sıralar altyapıda hoca...)

Vural'ı bir ara Beşiktaş ısrarla istemişti ama satamamıştık bir türlü. Samsunspor'dan çok ciddi miktarda alacağı olan bir futbolcudur. Tıpkı Ercan Kol gibi ama her ikisi de "Biz Samsunsporluyuz" diyerek istememişlerdir bu büyük paraları.

Onlar gibi topçuları şu aralar daha da özlüyoruz.

Hocam merhaba ,bilgilerin için teşekkürler,

bu arada soramadan edemicem siz kaç yaşındasınız   ;)

sBc-55

Vural kazmaydı ama O formayı terletiyordu mücadele ediyordu..şimdi onun gibi adam nerde?

kaptan 55

abi senden çok özür dilerim ya...ne kazmalığını,ne kuşçuluğunu bırakdım zamanında

seni takımda oynatanada,kazandıranada demediğim kalmamıştır
ayy dilimi eşşek arısı ısırsaymış

ama nerden bilim şimdilerde züppelerin bu formayı giyebileceğini,maçdan sonra gram terletmeden gidip soyunma odasına o formayı asan futbolcuların cirit attığı bir takıma döneceğimizi

çok ama çok özür dilerim be abi...olsunda senin gibi 11 tane kazma futbolcumuz olsun.

Ollivanders

Sana verdiğimiz tepkilerden utaniyorum :(

supernatural_55

ben vuralı çok severdim yani koşması vs.elinden geldiğinden fazlası için çabaladığını düşünürdüm zaten çocuktum o zamanlar.bi keresinde kale arkasında soyunma odasına inerken taraftarla el hareketi mevzusu oldu ama çok üstüne gittik zamanında hakikaten.kanattan ne koşardı yaptığı orta genelde dışarı çıksa da Samsunsporluydu ve şimdi kaldığımız futbolculara bakınca.....
bigün köydeyim ne maçı hatırlamıyorum tam yaşım dolayısıyla ama tv yayını vardı,Vural penaltı kullanıyordu ya napıyo niye Vurala attırıyolar bunlar derken bi şekil yaptı bu mal s.t nin kaleciye verdiği gibi vurdu ama tam ortaya ne koptum o zaman ya keşke onun gibi adamlar olsa.artık çok zor sanırım:(((

Baskent_Samsunspor

vural korkmaz soyadı gibi korkusuz

Senin Allahına köle bee hakkın var üzerimizde helal et

Sioux

Seni eleştiren, seni milli takıma alanlara laf atan dillerim tutulaymış. senin ahın tuttu bizi. özledik be vural, valla özledik.

samsunsporulan

vuralı bile beğenmeyecek kadar iyi bir kadromuz vardı düşündükçe çıldırıyor insan

Dartagnan

jean

gelen gideni aratir misali

şimşek_55

SAg kanatta  neydı be . Deparları halen  aklımda

edmontdante

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 09 Eylül 2009, 01:28:14
Seni eleştiren, seni milli takıma alanlara laf atan dillerim tutulaymış. senin ahın tuttu bizi. özledik be vural, valla özledik.

Al benden de o kadar