yönetimde kimleri görmek isterdiniz?

Başlatan ultra55, 05 Şubat 2008, 23:12:47

« önceki - sonraki »

ultra55

hani bazı sitelerde hadi sizde takımınızı oluşturun diye bir bölüm vardır.Hadi bizde yönetimimizi oluşturalım.Kimler Kulübümüze başkan olabilir.Kimleri başkan görmek isterdik ve kimler yönetimimizde olmalıydı sizde?Herkes kafasındaki isimleri yazsın ve bir yönetim oluşturalım.Niyemi? Emin olun bütün yöneticiler bu siteye girip burada yazılanları okuyorlar.Belki biraz ışık tutarız.

veis

taraftarına sahip çıkan,samsunlu olan samsunsporlu olan başka takımı tutmayan samsun için canını dişine takacak olan herkes olabilir.

SÖÐÜTLÜBAHELÝLER

YENİ YÖNETİM
BAŞKAN:İSMAİL UYANIK
ASBAŞKAN VE FUTBOL ŞUBE SOR:HÜSEYİN BAŞGÖL
CEMAL YEŞİLYURT             GALİP ASAL
SADİ SUBAŞI                     ADNAN ÖLMEZ
İHSAN KALKAVAN               TEMEL CAMADAN
GALİP ÖZTÜRK                  AZİZ ATİK

BU YÖNETİM Bİ OLUŞSA VARYA DEĞİL 1.LİGİN SÜPER LİGİN BİLE TOZUNU ATARIZ

son nefes55

orhan gencabay ece erken özellikle sedat şahini isterdim

Northone

Alıntı yapılan: SÖĞÜTLÜBAHÇELİLER - 06 Şubat 2008, 10:41:56
YENİ YÖNETİM
BAŞKAN:İSMAİL UYANIK
ASBAŞKAN VE FUTBOL ŞUBE SOR:HÜSEYİN BAŞGÖL
CEMAL YEŞİLYURT             GALİP ASAL
SADİ SUBAŞI                     ADNAN ÖLMEZ
İHSAN KALKAVAN               TEMEL CAMADAN
GALİP ÖZTÜRK                  AZİZ ATİK

BU YÖNETİM Bİ OLUŞSA VARYA DEĞİL 1.LİGİN SÜPER LİGİN BİLE TOZUNU ATARIZ

doğru söylüyorsun bunun olabilmesini sadece biz kendi aramızda konuşabiliriz.Yöneticilerimiz burayı okuyor olsa bile bu bi hayal ama hayal bile olsa bir şeylere inanmak lazım temennimiz tabiki bu yönetim

ozkan17

ankaragucundekı gıbı ıstedıgınde heryerde lafını pat dıye soleyebılen bır cemal aydın,galatasaraydaki gibi borc batagında olsa bıle yıldız transfer edebılcek karızması olan bır adnan polat,ve azız yıldırım gıbı bir deha'nın yonetımımızı olusturmasını ısterdım..

sycetin_55

yönetecek adam pek mesele değil önemli olan yönlendirecek güç bulmak.
bu güç tüm şehir olmalı ve samsunsporumuza sahiplenip gideceği yönü hepimiz belirlemeliyiz.
"Toplumu öğretmenler, doktorlar, mühendisler yani ta kendisi yönlendiriyor, aptallar ise sadece yönetiyor." Kazım Koyuncu

ultra55

BAŞKAN : İSMAİL UYANIK
2.BAŞKAN : ŞAFAK GEDİKOĞLU
AS BAŞKAN : AZİZ ATİK
GALİP ÖZTÜRK
GALİP ASAL
CEMAL YEŞİLYURT
SADİ SUBAŞI
İHSAN KALKAVAN
TURGUT TÜFENG
....
....
....

mctlçy

arkdaşlar benm anlamdığım konu var:adnan öztürk e okadar söverken hala yönetimde istemek hatta onu isterken sezgin gümüş ü listeye dahi almamak..herkesin kendi fikri fakat adnan ölmez değilmiydi bizi bu hallere getiren??

istanbul grubu

07 Şubat 2008, 13:15:03 #9 Son düzenlenme: 07 Şubat 2008, 13:19:42 istanbul grubu
Gerçek Samsunporlular yönetimde olmalı.İsmail Uyanık ve Şafak Gedikoğlu olursa süper olur.İkiside Samsunsporlu ve karizmatikler.
Alıntı yapılan: ultra55 - 07 Şubat 2008, 02:43:21
BAŞKAN : İSMAİL UYANIK
2.BAŞKAN : ŞAFAK GEDİKOĞLU
AS BAŞKAN : AZİZ ATİK
GALİP ÖZTÜRK
GALİP ASAL
CEMAL YEŞİLYURT
SADİ SUBAŞI
İHSAN KALKAVAN
TURGUT TÜFENG
....
....
....

körfez55

sezgin gümüş olmalı bence.bizi küme düşüren,basketbol şubesini kapatan adnan ölmez o listede olmamalı.

Tribün_ali

oooooooooooooo ismail uyanık. şükrü koç. sadi subaşı .ercan ince .galip asal. ihsan yeşilyurt .hüseyin başgöl.aykut cebni.sezgin gümüş. v daha cok ismini yazmadıklarım ama öncelikkli şart samsunsporlu olmaları