Efsane kaptan; Emin Kar

Başlatan timofte, 28 Ekim 2007, 12:16:29

« önceki - sonraki »

55samsunlu55

Emin abinin futbolculuğu ne kadar üst düzeyde idiyse, insanlığı da aynı şekilde iyiydi. Çocukken arkadaşla evine resmini istemeye gitmiştik. bizi öyle sevecen karşılamıştı ki o anı hiç unutamam. Emin abi aradan 10 gün geçmeden o korkunç kazada ağır şekilde yaralandı. Allah'ın takdiri böyleymiş. Yürüyemiyor, bunun için çok zorlanıyor, çok üzülüyor. Fakat şunu bilsin ki, O'nu seven ve unutmayan yüzbinlerce insan var. Ben O'nunla gurur duyuyor, çok seviyor, ellerinden öpüyorum. BÜYÜKSÜN KAPTANIM!...

kumköylü ahmet

Allah Bundan sonraki hayatinda basarili olur insallah en iyi futcolmuz denebilinir tanjuyu saymiyorum kimse kusura bakmasin.

**KaR6**

sevgili edmondante abim için ;)

**KaR6**

samsunmania

Alıntı yapılan: **KaR6** - 17 Ekim 2008, 22:32:35

bunu da yeni buldum..

Kardeşim baban beyfendi bir insan ve futbolculuğu da on numara. Onunla ne kadar gurur duysan azdır.

**KaR6**

Teşekkür ederim abicim, Allaha şükür en büyük gurur kaynagım..

veis

bide baban kadar etkili futbol oynasan diyicem olmıyacak çünkü son maçda gerçekden süperdin

**KaR6**

Alıntı yapılan: veis - 18 Ekim 2008, 07:50:57
bide baban kadar etkili futbol oynasan diyicem olmıyacak çünkü son maçda gerçekden süperdin

abi ne yapsam kimse beğenmiyo zaten, gölgede kalmak böyle bişe sanırım :) hayatım boyunca babamdan cektiğim en buyuk çile budur, herkes 90 dakika kosmamı bekliyo ama beni biliosun, durarakta oynanıyo :)

edmontdante

18 Ekim 2008, 18:08:59 #38 Son düzenlenme: 18 Ekim 2008, 18:10:41 edmontdante
Kardeşim çok teşekkür ederim.Resim muhteşem.Hareket klas,yüzdeki hırs ifadesi süper,arkadaki 2 numara yanılmıyorsam fb 'li Arap İsmail: )))

Baskent_Samsunspor

helal olsun emin abey şu fotoğraf herşeyi anlatıyor

**KaR6**

Alıntı yapılan: edmontdante - 18 Ekim 2008, 18:08:59
Kardeşim çok teşekkür ederim.Resim muhteşem.Hareket klas,yüzdeki hırs ifadesi süper,arkadaki 2 numara yanılmıyorsam fb 'li Arap İsmail: )))

evet abicim, ismail kartal :) harekette özel olarak fenerbahceli mujdatın bizim taraftara gol attıktan sonra yaptıgı hareketten sonra fener taraftarına gidilerek yapılmıştır ;D

edmontdante

Alıntı yapılan: **KaR6** - 18 Ekim 2008, 20:39:19
evet abicim, ismail kartal :) harekette özel olarak fenerbahceli mujdatın bizim taraftara gol attıktan sonra yaptıgı hareketten sonra fener taraftarına gidilerek yapılmıştır ;D

Büyüksün kaptann

sadece55

Oğlu şuan maçta bolusporu yenmeye gitti allahın izniyle bu güzel taraftarımızla alırız

hala kızı

Alıntı yapılan: **KaR6** - 18 Ekim 2008, 20:39:19

:D :D :D yani bu akşam bir anda yüzümün gülebileceğini hiç tahmin etmiyordum

tunç güvenoðlu

19 Ekim 2008, 21:28:06 #44 Son düzenlenme: 19 Ekim 2008, 21:29:54 tunç güvenoðlu
Alıntı yapılan: **KaR6** - 17 Ekim 2008, 22:22:15

sevgili edmondante abim için ;)

işte şimdiki sözüm ona profesyonel futbolcularda olmayan ruh....
en çok da bizim futbolcularda