imdat arslan

Başlatan Sadece Samsunspor, 29 Nisan 2007, 19:30:15

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

ONUR SAVAŞI VERDİK

Samsunspor'un unutulmaz futbolcuları arasında yer alan İmdat Aslan, Erzincanspor'un başında harikalar yaratıyor...

Onur savaşı verdik

Çiçeği burnunda teknik adam İmdat Aslan, "Herşey para değil, onurumuzu ortaya koyarak Erzincanspor'un kümede bıraktık" dedi

KORKUMUZ KALMADI
Samsunspor'un alt yapısından yetiştikten sonra uzun yıllar bu formayı başarıyla giyen ve kaptanlıkla ödüllendirilen İmdat Aslan, antrenörlüğünü yaptığı 2. Lig B gurubu takımlarından Erzincanspor'da büyük başarılara imza atıyor. İmdat Aslan, Engin Şengül hocam, sporcu kardeşlerim, yöneticilerim ve taraftarlarımızla el birliği yapıp, korkulu günleri geride bıraktık. Başarı hepimizindir" diye konuştu.

HERŞEY PARA DEĞİL
Göreve Ümit Birol ile birlikte 8 maç önce geldiklerini, ancak, Ümit hocanın son iki maç öncesi istiga ettiğini kaydeden İmdat Aslan,"Türkiye liglerinde Gençlerbirliği hariç her takımda ciddi anlamda para sıkıntısı vardır. Anadolu kulüplerinde ise bu had safhadadır. Biz göreve geldiğimizde de bu sıkıntının olduğunu biliyoruz. Ancak, herşeyin para olmadığının da bilincindeyiz. Ümit hoca para bahanesi ile istifa etti" diye konuştu.

KALIP SAVAŞTIK
Ümit Birol'un bu davranışını tasvip etmediğini, bu yüzden onunla birlikte takımdan ayrılmadığını belirten İmdat Aslan,"Erzincan kenti bize güvenerek göreve getirdi. Böyle bir durumda takımı yalnız bırakmak benim karakterimde yoktur. Kalıp savaşmayı daha uygun buldum ve Engin Şengül hocamla birlikte kaldık. İyiki kalmışız, son iki maçımızı üst üste kazanarak tehlike bölgesinden uzaklaştık. Bir nevi inanılmazı gerçekleştirdik" dedi.

VİCDANEN RAHATIM
Başarılarındaki en büyük etkenin inanç ve birlik beraberlik olduğunu da kaydeden İmdat Aslan,"Felsefemizde birlik ve beraberliğin şartı önceliklidir. Olmaz sa olmazımızdır. Bir teknik adam önce başarıyı düşünmeli, parayı ise ikinci plana atmalıdır. Herşeyi para olarak görürsen bu işin ahlakı kalmaz. Erzincan'ı bu zor gününde terk etseydik, Samsunlu hocaların önünü de kesmiş olurduk. Vicdenen rahatız" diye konuştu.

HAYALİM SAMSUNSPOR
En büyük hayalinin canı kadar sevdiğ Samsunspor'da teknik adam olarak görev yapmak olduğunu da sözlerine ekleyen İmdat Aslan,"Bu takımın uzun yıllar formasını giydim. Buna rağmen bu renklere doyamadım. Şimdi teknik adam olarak hizmet vermek istiyorum. Gün gelirde bana ihtiyaç duyulursa seve seve arkama bakmadan gelirim. Samsunspor'a hizmet vermek, o camiada bulunmak benim gibi her Samsunlunun hayalidir" dedi.  

King Of The North

Tebrikler İmdat abi,bu takımın en iyilerindendin bir zamanlar,sağ kanatta üstüne yoktu ve Saffet,Hakan Şükür gibi adamlardan boyuna rağmen az kafa topu almadın yeşil sahalarda.İnşallah Samsunspora gelirsin de Samsunlulardan kurulu bir kadroyla yeni sezonda harikalar yaratırsın.Gelmesen de var olduğun her takımda sana başarılar diliyorum Hocam.

Turkoman

imdat unutulmaz biri. onun yeri taraftarin gönlünde baskaa

mehmet yılmaz

imdat, vural, ercan, kasım... unutulmaz geri dörtlüydü. muhteşem futbolcular, erişilmez yetenekler miydi? hayır... ama adamdılar ve samsunsporluydular.

bu sezon daha çok özledik onları.

jean

futblculuguna hastaydim bir kere imzasini almistim gormustum magzada erzincansporun basinda olmasina ragmen samsunsporla ilgili aciklama yapmasi beni mutlu ediyor boyle samsunsporlular ahastayim bizzat

veis

gerçekden ya ufak tefek ama aslanlar gibi mücadeleciydi barcelonalı puyola benzetiyorum teknik yok hırs süper

Tribün_ali

imdatın son oynadıgı macları hatırlıyorum inşallah başarılı olursun

55samsunlu55

samsunsporda futbol oynamış en kaliteli futbolculardan birisiydi. gerek futboluyla, gerekse kişiliğiyle. umarım samsunsporda teknik adam olarak görürüz onu. bütün futbolcuların onu örnek almaları gerekir. saygılar, başarılar kaptanım.

yaman55

07 Mayıs 2008, 14:14:57 #8 Son düzenlenme: 09 Mayıs 2008, 19:35:07 yaman55
yanılmıyorsam sağ bekti felaket bir hızı vardı yani ağzımız açık bakardık

doksanlı yılların tamamında forma giyip futbolseverlerin beynine kazınan bir sağ kanat oyuncusuydu.

ercan, celil, vural, serkan'li kadronun ikinci kaptanı, SAMSUNSPOR sağ kanattan tehlikeli geliyor un gizli öznesidir..

veis

ufacık boyuyla ne toplara çıkardı kendisi.puyol gibi teknik yok ama hırslıydı esasında ama ne olursa olsun o jenerasyon süperdi dogrusu.

yaman55

fırtına imdat diyelim veis

veis

imdat mıydı erzincansporda hocalık yapan topçumuz ?

Sadece Samsunspor

07 Mayıs 2008, 18:04:09 #12 Son düzenlenme: 07 Mayıs 2008, 18:08:27 tuqberk
Alıntı yapılan: veis - 07 Mayıs 2008, 17:56:48
imdat mıydı erzincansporda hocalık yapan topçumuz ?

evet, haberi çok önceden vermiştim ordan hatırladın heralde ;)

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=2788.0

veis

erzincanı ligde bırakdı saglam hoca felan diye haberlere çıkmışdı yanılmamışım.teşekkürler tugberk bilgi içinde.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: yaman55 - 07 Mayıs 2008, 14:14:57
yanılmıyorsam sol bekti felaket bir hızı vardı yani ağzımız açık bakardık

doksanlı yılların tamamında forma giyip futbolseverlerin beynine kazınan bir sol kanat oyuncusuydu.

ercan, celil, vural, serkan'li kadronun ikinci kaptanı, SAMSUNSPOR sol kanattan tehlikeli geliyor un gizli öznesidir..

İmdat abi sol bek değildi; sağ bekti. Çok süratli ve bindirmeleri olan bir oyuncu da değildi. Yürekli ve sert bir kesici müdafaacıydı.