Lig A 18.Hafta | SAMSUNSPOR 2-0 Orduspor

Başlatan hasselbaink, 19 Ocak 2007, 14:11:40

« önceki - sonraki »

O.YILMAZ

Güzel bir galibiyet. (17/1) Söylenecek söz yok. Artık bahane de yok. Her maçtan 3 puan bekliyorum.  :P

veis

bu galibiyet süper oldu gerçekden takımı oturmuş gördüm ama kocaeli maçındada aynı başarı sürmeli çünkü istikrar lazım bize.ayrıca CANİKLİLERE ayrıca teşekkürler stat şovları günden güne süper oluyor bide son söz ordululara BEN Bİ TEK ORDU TANIRIM ODA TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ.

salihcakir

ordu maçının genelinde göze çarpan iki olumlu nokta vardı aslında.
birincisi takımın diriliği. orduspor gibi ilk yarı mücadelesi ile hep ön planda olmuş bir takımıni fiziksel olarak sahada ezdik. İkili mücadelelerin büyük çoğunluğunda bizim çocuklar ayakta kalanlardı. ordusporlu oyuncuların bizim oyunculara çarptığında kendilerinin yerde kalmasını sıkça seyrettik. Bu anlamda devre arasında takımın büyük bölümünün çok iyi çalıştığını, fizik kapasite olarak üst düzeye çıktığını söylemem mümkün. Bu konuda Levent Eriş'i kutlamak gerekir. Yalnız takıma biraz geç katılan Erol ve Zafer'in fiziksel olarak arkadaşlarından biraz geride kaldığını da eklemeliyiz.
İkinci olumlu yan ise takımda birlik havası. herkes sahanın her noktasında olabildiğince takım arkadaşlarına yardım etmeye çalıştı. Bu da rakibe hemen hemen hiç gol poziyonu vermememize yol açtı. İlk golden sonra ortaya konan sevinç tablosu çok şeyi anlatır nitelikteydi.
Göze çarpan olumsuzlukların başında Serkan Dökme'nin oyuna katılmasına kadar orta alanda çok top tutamayışımız geliyordu. Dikine oynamak düşüncesi güzel bir düşünce idi ama rakibin 2-0 geride olduğu dakikalarda oyundan kopmaları sağlamak topun bizde kalmasını sağlamak ile mümkün olacaktı. bunu biraz geç başardık. Takımın henüz hücum varvasyonlarında uyumlu hareketler sergileyememesi de transferlerin geç neticelenmesinden ileri gelen ama bence kolay aşılabilecek bir problem olarak dikkat çekti.

King Of The North

Lig A'da devre arası transfer yapmayan tek takım Ordu,o yüzden çok fazla da bu galibiyeti büyütmemek lazım.Zaten Leven hoca da şov değil galibiyet istiyoruz dedi yani takımın çok da oturmadığını kasteti.Bundan sonra Kocaeli maçı çok önemli zaten Diyar yenildi orta sıralarda büyük hareketlilik var.

forzasamet

:oops: ÇOK GÜZEL BİR BAŞLANGIÇ SAMSUNSPORUM BİZİ UTANDIRMAZ HAYDİ SAMSUNUM HAYDİ SAMSUNSPORUM HEP BERABER EL ELE VERİP YERİ GÖĞÜ İNLETELİM ARTIK SEVİNME ZAMANI
GÜLDÜR ŞU YÜZÜMÜZÜ ÇIKAR BİZİ LAYIK OLDUGUMUZ YERE :oops: