Samsunspor video-klip

Başlatan timofte, 21 Ekim 2006, 19:23:49

« önceki - sonraki »

binikalamadım

keşke videolara facebook linkide yapıştırsaydınız gezsin nette...Uyanık başkanın aziz yıldırımın yanındaki gol sevinci ve yüzünden okunan gurur çok şeyler anlatıyor..

samsunspor.co.nr

Alıntı yapılan: binikalamadım - 27 Ocak 2011, 15:56:54
keşke videolara facebook linkide yapıştırsaydınız gezsin nette...Uyanık başkanın aziz yıldırımın yanındaki gol sevinci ve yüzünden okunan gurur çok şeyler anlatıyor..

facebook samsunspor sayfasına da yükledim  ::)

samsunspor.co.nr

SAMSUNSPOR Gungoren

Daha önce paylaştım mı ? hatırlayamadım.
Paylaşayım dedim.

Sevgiler.

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: timofte - 05 Ağustos 2007, 12:59:06
Youtube'da Samsunsporlu bir arkadaşın Ahmet Şafak'ın "Döneriz elbet" parçası eşliğinde yaptığı klibe rastladım. Müzik ve sözlerin bizi iyi ifade ettiğini görünce elimdeki dökümanlarla daha fazla zenginleştirerek hazırladığım yeni klibi aşağıdaki linkte beğeninize sunuyorum. İlerde siteye de koymayı düşünüyoruz..

http://www.youtube.com/watch?v=lhmGMRqonCA#normal

Kaya

Alıntı yapılan: timofte - 05 Ağustos 2007, 12:59:06
Youtube'da Samsunsporlu bir arkadaşın Ahmet Şafak'ın "Döneriz elbet" parçası eşliğinde yaptığı klibe rastladım. Müzik ve sözlerin bizi iyi ifade ettiğini görünce elimdeki dökümanlarla daha fazla zenginleştirerek hazırladığım yeni klibi aşağıdaki linkte beğeninize sunuyorum. İlerde siteye de koymayı düşünüyoruz..

http://www.youtube.com/watch?v=lhmGMRqonCA

Rahmetli Teoman abinin bu mesajını şimdi gördüm hem mutlu oldum hem de bir o kadar  hüzünlendim..Mesajda belirttiği ''Samsunsporlu bir arkadaş'' benim.Ne yazık ki kendisiyle ilk ve tek iletişimim de bu video sayesinde olmuştu youtube üzerinden :( ALLAH rahmet eylesin...

5trawberry

İlk maçtan sonrası izleyemedim..

Canım yanıyor, içim kan ağlıyor.. :(

Jnr.Serkan

Son Sivas maçında golü attıktan sonra ki halim aklıma geldi dahada kötü oldum

AhmetDenizci

TerMeLii 55

Cok qüzel olmus size yürekten kutlarım :D

burakbas

Sadece Samsunspor

Lige ne kadar güzel başlamıştık halbuki hele ilk maç ilk yarı 3-0 olunca dedim heralde bu sene kafaya oynucaz. Bu takıma birileri bişeler yaptı futbolcuların aklını karıştırdı ama kim veya kimler meçhul.