(Galip Öztürk'ün başkanlığı için) HAREKETE ÇAĞRI !!!

Başlatan istanbul grubu, 23 Mayıs 2006, 19:22:12

« önceki - sonraki »

istanbul grubu

ARKADAŞLAR SİZE GALİP ÖZTÜRK ÜN FAX VE MAİL ADRESLERİNİ VERİYORUZ..HAYDİ HEP BERABER BOMBARDIMAN YAPALIM GALİP ÖZTÜRK BAŞKAN SAMSUN ŞAMPİYON DİYE..SENİ BAŞKAN İSTİYORUZ DİYE..HAYDİİİ İHMAL ETMEYELİM 2 DK. ZAMAN AYIRIP FAX ÇEKİP MAİL ATALIMM..
FAX  : 0212 344 07 94

MAİL  : gozturk@metroyatirim.com.tr

politan_55

selam arkadaşim doğru diyosun.hepberaber olursak olur bu iş.katılıom sana

south_london

deli 55

34 SS 1965

insallah olur ya bu calısma sonucunda artık gelır galıp baskan

supporter

Bence Samsunsporumuzu düze çıkarabilecek isimlerin en başında geliyor!
Ama Ölmez'i ikna etmeye çabalayan Belediye başkanı dahil diğer tüm yöneticilerin de bunun farkına varıp sorumlu davranması gerekir. Bu ayıba aymazlığa artık bir son verilmeli!

oğuzhan55

Bu şartlarda ekonomik imkanları ölçüsünde Samsunspor'u kurtaracak kaç kişi varki?Galip Öztürk gelirse maddi imkanlarıyla İsmail Uyanık başkan gelirse her şeyden önce Samsunspor sevgisiyle takımı kurtarabilir.Ama en uygunu Galip Öztürk.İnşallah başkanlığı kabul eder ve gereken destek sağlanır.Bende bir mail attım.

jean

gelmez gecen sene adami soguttular bence gelmez ama cok isterim gelmesini hemde carsambali

tunç güvenoðlu

galip öztürk başkanlıkta şafak gedikoğluna da yönetimde görmek isterimmmmm. :)
haydi şafak bey..

Kadıköylüler

BİZDE GALİP ÖZTÜRK VE ŞAFAK GEDİKOGLU NU YÖNETİMDE İSTİYORUZ..

cem and naz55

bir açıklama yapsada galip öztürk ne düşünüyor acaba ama galiba başkanlık için kararını düşünüyordur şu anda

kadir55ist

selam
çok güzel bir düşünce evet samsunnumuz için galip başkanı bekliyoruz.

tunç güvenoðlu

HAYDİ ŞAFAK BEYYY NERDESİNİZ SES GELMIYOR SİZDEN.DEVE KUŞU GİBİ KAFANIZI SAKLAMAYIN. DÜŞÜNCENİZ NEDİR ADAY MISINIZ ÇIKIN BURADA BİR AÇIKLAMA YAPIN. BİZLER SİZLERİ DESTEKLİYORUZ.
ADAYSANIZ ADAYIM DEYİN BİZDE SİZE İSTEDİĞİNİZ DESTEGİ VERELİM. :D

bengülü

ben email yazdım ve gönderdim inşallah başkanımız olur

tunç güvenoðlu

bengülü şafak beyin email nedir burada yaz bizlerde mail atalım.
HAYDİ ŞAFAK BEY SAMSUNSPOR BAŞKANLIK KOLTUGU SENİ BEKLİYOR...