(Sahibinin sesi) Haber gazetesi dalga mı geçiyor?

Başlatan supporter, 09 Mart 2006, 13:35:37

« önceki - sonraki »

supporter

Samsun'un yerel gazetesi Haber bugün gazete arkasındaki spor sayfasının yarısını fb-gs maçına ayırdı..

bu güne kadar bu derecesi samsun basınında görülmemişti
Samsun konusunda duyarlı olduğu düşünülen Necdet Uzun'un yayın yönetmeni olduğu bir gazeteye yakışmadı.

haber gazetesini kınıyorum.

jean

istanbulu birakin diger bolge takimlarini bile yazmamasi lazim ne zaman baksam ya ordu ya unye samsunsdan baska yer olmamasi gerek

Ladikli

bende sabah gazeteyi gördüm.berbat bir durum.anasayfanın sağ üst köşesi ve arka sayfanın yarısını fb-gs maçına ayırmışlar.maçla ilgili yazacaksan skoru yaz olsun bitsin. bunları zaten yeterince yazıp çizenler var.bırakında oralardan takip etsinler.bizim bu gazeteleri almamızdaki amaç SAMSUNSPORUMUZU ve SAMSUN'u daha yakından takip edebilmek,doğru ve güvenilir bilgiye sahip olmak.yoksa benmi yanlış düşünüyorun.

55samsunlu55

artık yerel gazete almıyorum, bu site benim için yeterli. :)

Clint_Eastwood

Gazeteyi görünce şok oldum ve anında attım bir köşeye. Ayrıca bir diğer gazete de Trabzonspor ve Orduspor'dan haber veriyor ancak gazetenin ambleminde Samsun'un simgesi heykelimiz var. Çıldırmamak elde değil. Peki yapılacak ne var?

RenTinRen

:) şimdi hatırladım bi kaç yıl önce fb yi yendigimiz
3-0 lık maçın ardındann halk gazetesi tam 1 sayfa reklam koymuştu ve samsun - fb maçına yarım sayfa ayırmıştı

south_london

ne alaka bunla ben alakayı kuramadım.aciz bi savunma gibi ama neyi savunuyorsun?

Serkan

ist yollayıp orda yayınlasınlar gazeteyiiii yazıkk

kadir55ist

selam
arkadaşlar ben gazeteyi okumadım ama zaten bu kadar takılmaya gerek yokki çarşambada feneri çoşkuyla karşılayan samsunlu (!) arkadaşlar samsunda samsun fb maçını izleyenler arasında fb gol atınca daha fazla kişinin sevinmesi bence bu gazetenin ve diğer gazetelerin yazılarından daha ağır bir durum

içimizde giderek çoğalıyorlar.. çocuklarımıza tv yi yasaklayamayacağımıza göre Allah yardımcımız olsun..

Ladikli

bu sabah ki gazetenin spor sayfasını görünce şaşırdım.dün akşam oynanan beşiktaş-kayserispor maçının resimlerini,maç notlarını,değerlendirmelerini göremedim.ben şimdi bunları nerden öğrencem :D

cem and naz55

Alıntı yapılan: "supporter"Samsun'un yerel gazetesi Haber bugün gazete arkasındaki spor sayfasının yarısını fb-gs maçına ayırdı..

bu güne kadar bu derecesi samsun basınında görülmemişti
Samsun konusunda duyarlı olduğu düşünülen Necdet Uzun'un yayın yönetmeni olduğu bir gazeteye yakışmadı.

haber gazetesini kınıyorum.
o gazeteyi alıp bizim başkanın gözüne sokmak lazım

King Of The North

Ben üzülüyorum Basketbol Takımımız 1.Lige çıkmış para yok kimse sahip çıkmıyor diye çekiliyolar.Biz nasıl mücadele edeceğiz nasıl tanıtacağız bu şehri ve insanımızı tabi ki Samsunsporla.

cem and naz55

Alıntı yapılan: "battal55"Ben üzülüyorum Basketbol Takımımız 1.Lige çıkmış para yok kimse sahip çıkmıyor diye çekiliyolar.Biz nasıl mücadele edeceğiz nasıl tanıtacağız bu şehri ve insanımızı tabi ki Samsunsporla.
kardeş bu bir koca yalan isteseler baskette yola devam ederlerdi ya ismail uyanık ın başarısı olduğu için yada başka bir şey ama bence maddiatla ilgisi yok basket takımını istemediler aynı gün basket takımını çektiklerini açıklıyorlar peşine rafael maricel için 1milyon200bin dolar a anlaştıklarına açıklıyorlar
basket takımı içimde bir yaradır benim o takım 1.lige çıkması için herkes emek verdi onlar saygı göstermedi yanlız şunuda söyleyeyim kendi dönemlerinde basket takımı 1.lige çıksaydı asla basket takımını kapatmazlardı

supporter

Bugünkü gazetede Samsunspor sanki çok rahat konumda imişçesine tuhaf haberler vardı. Tepkiler es geçilirken bayanlar ilgi gösterdi, başkan üzüldü, arıca böyle dedi haberleriyle gidişat aynen devam edecek görüntüsü vermişler bir güzel !

Geçenlerde spor55 programında arıca nın gönderilmesi konusunda başkanı sıkıştıran ali yılmaz ergen bugünkü türkiye gazetesine öyle bir yazı yazmış ki okumak gerek.. şirin berber de bu kadroyla samsunsporu ancak arıca düşürebilirdi diyor.. ama duyan kim.

supporter

Bunu da yeni öğrendim! tutmuşlar bjk yenilgisinden sonra yaptıkları haberde "mustafa çiçek tigana nın gözüne girmeyi başardı" diye haber yapmışlar. bu kadar da olmaz. biz neyin peşindeyiz, bunlar ne anlatıyor?

bir de aynı gazetede yazar ercüment gül bey tutmuş, son haftalarda rakibimiz olarak sadece ankaraspora yenildik diğer yenilgiler kayıp değil diyor. böyle "sahibinin sesi yorumlar" insanı çileden çıkarıyor. rizespor o "rakip değil" denilen takımlardan aldığı puanlarla rahatladı. o zaman bu takımlarla hiç oynayıp yorumlamaylım biz bu hafta trabzona sonra kayseriye de yenilelim? sanki rakibimiz olanları yenebildik.