10.Hafta | Kayserispor:6 - SAMSUNSPORUMUZ:3

Başlatan oğuzhan55, 17 Ekim 2005, 23:27:27

« önceki - sonraki »

oğuzhan55

Trazbonspor maçının ardından büyük bir heyecanla gelmesini beklediğimz Kayserispor karşılaşması da bu hafta oynanacak.Trabzon maçının verdiği galibiyet havasıyla çıkacağımız bu maçıda inşallah kazanırız.Bu maç bana göre biz Samsunspor taraftarlarının çok yakından tanıdığı kişiye karşı vereceğimiz bir "Galibiyet Dersi" olmalıdır.Bunca konuşulanların ardından sahada alacağımız galibiyetle gereken mesajı böylece vermiş olacağız.Hem altın değerinde üç puan hem de unutulmayacak bir ders.
Ayrıca Kayseri'ye bir taraftar organizasyonu düşünülüyorsa yazarsanız şimdiden teşekkür ederim.Çünkü bu maç benim haftalardır Samsunspor taraftarıyla birlikte stadta izlemeyi hayal ettiğim bir maç.Bu yüzden bu sayfada haberdar ederseniz Samsunsporumuzu bu deplasmanda desteksiz bırakmamış oluruz.

cem and naz55

ençok gitmek istediğim deplasmanlardan biri ama işlerim nedeniyle gidemiyorum yanlız ne olursa olsun bu deplasmana taraftar gitmesi şart oraya gidip ertuğrul a tepkimizi göstermemiz şart

kral55

Geçen seneki maça gitmiştim.Kayseriye giderken sivastan geçmek zorundasınız.Samsun-sivas 4 saat.Sivas kayseri 2 saat.Bu seneki maça işlerimin yoğunluğu nedeniyle gidemeyeceğim.
Geçen sene kale arkasının sağ tarafında küçük bir alanı bizim taraftara vermişlerdi.Önünede koskoca ambulansı yerleştirmişlerdi.Sırf eziyet olsun kimse maçı seyretmesin diye.
Ben kapalıdaydım ve maçı 4-1 kazanmıştık.İnşallah bu maçı 2-1 kazanacağız.
Deplasmana giden arkadaşlar sizi muhtemelen yine aynı tribüne verecekler.Tribün çok alçak dışardan herhangibir yabancı madde atılmasına elverişli.En azından tribünün en arkasına yakın durmayın.

fatih55

ertugrul  saglam neden tepki  göstereceksiniz  düngece   alfa  tvde  konuşma   yaptı   ben gene samsunsporluyum  ve  samsunluyum diyerek..samsunsporun  herzamn yukseklerde  olmasını  istıyorumdedi.........ertugrul  saglam  kötü  niyetli  birisi  degil.......sadece samsunsorda  ertugrul saglam  yapamadı  ve  gitti.....

jean

konunun ertugrulla ilgisi yok ama mutlaka kazanmamiz lazim

kenan

slm arkadaslar biz canıklı mekansızlar taraftar gurubu olarak bu maca kayserıde de takımızı yanlız bırakmayacağız herkesı kayserıye beklerız gitmek ısteyen arkadaslar varsa ozelden yada buraya mesaj atabılıler yada msne adresı caniklimekansizlar@example.com bu benmım msnem ısteyen ve gelmek ısteyenler buradan ırtıbat kurabılırler

CANİKLİMEKANSİZLAR@EXAMPLE.COM   MSNE ADRESI UFAK HARFLE YAZILACAK

ALAYINA _______________İSYAN

ÖLÜMÜNE_____________SAMSUN

curva55

Eğer imkan olursa gitmek çok iyi olur.Forum olarak gitmek çok daha iyi olur :wink:

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "kenan"slm arkadaslar biz canıklı mekansızlar taraftar gurubu olarak bu maca kayserıde de takımızı yanlız bırakmayacağız herkesı kayserıye beklerız gitmek ısteyen arkadaslar varsa ozelden yada buraya mesaj atabılıler yada msne adresı caniklimekansizlar@example.com bu benmım msnem ısteyen ve gelmek ısteyenler buradan ırtıbat kurabılırler

CANİKLİMEKANSİZLAR@EXAMPLE.COM   MSNE ADRESI UFAK HARFLE YAZILACAK

ALAYINA _______________İSYAN

ÖLÜMÜNE_____________SAMSUN

Canikli Mekansızlara Samsunsporumuzu Kayserispor deplasmanında yalnız bırakmayacağı için şimdiden teşekkür ederim.Ben de buradan maça gideceğim.Yalnız daha önce burada deplasman taraftarı olarak hiç maç seyretmediğim için bilet konusunda falan blgi verirseniz memnun kalırım.Mesela bilet gişesinden biletleri toplu olarak mı alıyoruz ve her gişeden deplasman taraftarına bilet satışı yapılıyor mu?Stadta Samsun'dan gelecek olan taraftarlarımızla buluşursak çok iyi bir organizasyon olabilir.

samsunlu_gencler

kardes bilet gisesinden alıosun biletleri

curva55

gişelerin orda mutlaka deplsman taraftarına satılıyordur.oğuzhan zaten orda samsundan gelickelerle görüşürsün.

oğuzhan55

Gerçekten çok iyi olur.Maç öncesinde Samsun'dan gelen taraftarlarla görüşme şansımız inşallah olur.Bu sayfada Kayseri'ye gelecek olan taraftarlarımızla maç öncesi görüşebilmek için gerekli yazışmaları yapabiliriz.

cem and naz55

Alıntı yapılan: "fatih55"ertugrul  saglam neden tepki  göstereceksiniz  düngece   alfa  tvde  konuşma   yaptı   ben gene samsunsporluyum  ve  samsunluyum diyerek..samsunsporun  herzamn yukseklerde  olmasını  istıyorumdedi.........ertugrul  saglam  kötü  niyetli  birisi  degil.......sadece samsunsorda  ertugrul saglam  yapamadı  ve  gitti.....
birileri geçen sene ertuğrul un bu kulübü ilk satan kişi olduğunu unuttu

oğuzhan55

Merak ediyorum.Acaba Ertuğrul Sağlam "hala Samsunsporluyum" demesinin ardından acaba maç öncesinde Samsunspor taraftarının bulunduğu bölüme gelecek mi?Yoksa herhangi bir takımın taraftarları gözüyle mi bakacak?Bunu maçta göreceğiz.
Maça geçen sezon da gelmiş olan arkaşlar muhakkak bilirler.Ertuğrul Sağlam'ın oturacağı kulübe büyük bir ihtimalle bizim taraftarlarımıza ayrılan yeri sol tarafında kalıyor.Aramızda kapalı tibin var.Kapalının sol ucunda Ertuğrul Sağlam oturuyor.Bizim taraftarlarımızın bulunduğu yerin hemen altında ise Erdoğan Arıca oturacak.Yani deplasman taraftarıyla deplasman yedek kulübesi aynı bölümde.

Anonymous

yaa beyler bırakında şimdi ertuğrulu çekiştirmeyi maç organizasyonu hakkında bilgisi olan varsa bizi lütfen haberdar etsin..biz bde kayseriye gitmeyi gerçekten çok istiyoruz...

yirmiuc