Gigi Multescu

Başlatan ngonge, 17 Eylül 2005, 00:42:29

« önceki - sonraki »

ngonge

17 Eylül 2005, 00:42:29 Son düzenlenme: 12 Nisan 2009, 15:43:42 samsuni
hakkı ödenmeyecek insan,samsun a çok hizmeti oldu,türkiye de bazı şeyleri ilk sunan t.direktördü.çok oyuncu yetiştirdi.mesela cenk in cezalı olduğu yıl dinamo bükreş e gönderip 1 yıl orada çalıştırması,ne kadar ileri düşünceli biri olduğunu gösteriyor.ertugrul,osman,bünyamin,isa,vural,serkan,celil,cenk,ali akdeniz,erman,güngör!(çoğumuz unuttuk değil mi) hep onun döneminden yetişme isimlerdi.

curva55

Gerçekten samsunspora birçok şey kazandırmış hoca.Şimdi nerede bilen varmı?Heralde çalışmıyordur?

ali ihsan

Çok kaliteli bir hocaydı.Özellikle altyapıya çok önem veriyordu yan sahada amatör maçları bile seyrederdi.türk futboluna bir çok yıldız kazandırdı.kaliteli romen futbolcularıda onun sayesinde aldık.

yaman55

valla türkiyeye gelmiş en iyi hoca bence

Tribün_ali

evet kaliteli hocaydı vallahi

hasselbaink

şu an Romanya 1. lig takımlarından Vasluide şu sıralar
lucescu'nun yeğeni diye birşeyler duymuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum
türkçeyi öğrenerek gönlümüzü fathetmişti
çok iyi ayak tenisi oynardı

2. gelişinde topçular onu istemedi diye bir söylenti çıkmıştı

yaman55

gigi gigi gigi multescu multescu multescu gigi multescu

ozgur.tasci

1994-95 sezonunda Samsundaki gs mçında Gs 1-0 öndeyken ilerleyen dakikalarda Samsun maçı 2-1 e getirmişti . Hakem sırf gs puan alsın diye maçı 5 dakika uzatmış ve 95. dakikada sedatın kafa golüyle berabere kalmıştık . Maçtan sonra multescu barut gibi hakeme yükleniyorudu . Bu maçtan kısa bir süre sonra Gs M.united ile deplasmanda oynayacaktı. Multescu gs için inşallah dört yerler demişti. Gs o maçı artık hocanın ahı tuttu dercesine 4-0 kaybetmişti.  :)

yaman55

ismail başkan ve gigi hocayı çok özledik

jean

o donemlerde tutmaya baslamistim samsunsporu gercekten guzel galibiyetler aliyorduk ne yaziki tarihimizin en kotu sezonunu biz yasiyoruz

Kadir ÇELEBİ

Türkiye'de de uzun yıllar çalışan Gigi Multescu, Dinamo Bükreş takımının başına getirildi. Multescu ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladıklarını duyuran Dinamo Bükreş yöneticisi Vasile Turcu, "Kanından Dinamo taraftarı olan biriyle çalışmaktan mutluyuz. Multescu gibi doğuştan Dinamo taraftarı olan Cornel Talnar ve Cornel Dinu ile birlikte Avrupa hedeflerimizi yakalayacağız." şeklinde konuştu.
Sezon başında Kahramanmaraşspor'la anlaşan Gigi Multescu, Türk vatandaşlığı başvurusu neticelenmeyince görevi bırakarak bir süre Romanya liginin son sırasındaki Universitatea Cluj'u çalıştırmıştı.

www.haberler.com

yaman55

gigi gigi gigi multescu..multescu multescu multescu gigi multescu

Lazoli

birakin bu adami bi cacik olmaz o heriften "sami hyppia" icin bu adamdan futbolcu olmaz deyip gönderdi herif liverpoolun kaptani oldu....

anlayin bu adamin kapasitesini

veis

multescu samsunsporun kazadan sonraki en yükselen zamanlarna tanıklık etdi ve takımın başındaydı romen furyası takıma kazandırdıkları oyuncular hepsi harikaydı.stella.timofte.krita bunlar hep sayesinde oldu.maraş macerası gerçekden fantazi olarak geldi bana.ama yinede gözü kara bi adamdı hatta maç sonların konuşurken ahaa küfürü basacak diye korkardım.herşey için teşekkürler yaşlı kurt.

jean

ikinci gelisinde verimli olamadi ne yazikki gol attimi takimi defansa cekiyordu